Zdroj: Pixabay.com
Projekty strážců energetické sítě Matky Gaia související s návratem Smaragdového Řádu (Emerald Order) odhalily, že se Smaragdová Bohyně Zelená Tara se vrátila do této dimenze planety, aby obnovila rovnováhu organického magnetismu planety a nabídla aktivní soucit od Svaté Matky. Během květnového cyklu Electric Peak 2021 se vrátila k ztělesnění v asijské síti mezi Srí Lankou a Indií.
TARA
V sanskrtu jméno Tara znamená Hvězda, ale také se jí říká „Ona, která přináší život“, Velká soucitná matka a Ztělesnění moudrosti a Velká ochrankyně.
Tara je východní verzí Sophie, která ztělesňuje princip Božského ženství, který obecně symbolizuje moudrost. Jelikož moudrost je matkou osvícení, Tara se nazývá matkou buddhů, kteří díky moudrosti dosáhli osvícení. V konkrétním případě Zelené Tary však představuje činnost moudrosti a soucitu. Zelená barva označuje vítr a aktivitu v tibetské symbolice a je barvou buddhovské rodiny Amoghisiddi. Amoghasiddhi je jedním z Pěti Buddhů Moudrosti v buddhistické tradici Mahayana and Vajrayana. Je spojován s uskutečněním buddhistické cesty a se zničením jedu závisti. Jeho jméno znamená Ten, jehož naplnění není marné.
Vítr také označuje vnitřní vítr, stejně jako u větrného koně (Windhorse), které jsou podobné síle (Chi) nebo práně. Říká se, že naše mysl je nesena větrným koněm, životní energií života. Tara je z větrné rodiny.
Díky tomu je Zelená Tara velmi speciální. Nejen, že je moudrostí ztělesněnou ve své ženské podobě, je také aktivním soucitem (zelená) a matkou Buddhů. Jako matka je ochranným principem a jako ztělesnění aktivního soucitu je známo, že zachraňuje ty, kdo mají potíže.
TARA – AKTIVITA SOUCITU
Její ženská podoba představuje moudrost, základní prvek potřebný k odstranění nevědomosti, která nesprávně vykládá realitu a je kořenem našeho utrpení.
Bílá Tara má svoji vlastní mantru, Oṃ Tāre Tuttāre Ture Mama Ayuḥ Punya Jñānā Puṣtiṃ Kuru Svāhā, o níž je známo, že je aktivně prospěšná v praktikách dlouhého života a zdraví.
Ačkoli jsou dosažení a vlastnosti vyrovnanosti, lásky, soucitu, radosti a šesti dalekosáhlých postojů stejné, považuje se Tara za činnost soucitu. Všichni osvícení Buddhové mají stejnou podstatu. Zelenou Taru si přesto spojujeme s mateřskou ochrannou aktivitou soucitu. Avalokitesvara je spojena se soucitem, Manjusri s moudrostí a Vajrapani s mocí – přesto jsou všichni stejně plně osvícenými bytostmi se stejnými realizacemi. Všichni Buddhové tyto vlastnosti obsahují, ale Tara přitahuje ty, kteří těží nejvíce ze soucitného jednání.
Zelená Tara. Z modlitby z 18. století: „Ze svého srdce se skláním před Božskou Matkou Tarou, esencí lásky a soucitu, z nejcennějších útočišť shromážděných v jednom. Od této chvíle až do doby, kdy dosáhnu osvícení, spoj mě se svojí velkou láskou a laskavostí, aby mě osvobodili. “
ZDROJ: www.energeticsynthesis.com, Lisa Renee
Sdíleno v pestrobarevné krajině zelených odstínů srdeční čakry,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě