Zdroj: Pixabay.com

Pomoc přijde v pravou chvíli, i když se situace zdá jen těžko únosná. Domnělá tíha reality nás semkne a pocit sounáležitosti nás láskyplně přenese i v náročných zkouškách. Tady a teď v souladu ducha a srdce.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Je třeba vyřešit finanční záležitosti, koupit věci nutné na očistu vody i těla – dobré potraviny kvalitního rázu.

Rozumně vystavit tyto informace svým známým je též nutností, přestože nevěří.

Vše se již děje a není radno otálet. Situace se začne vyhrocovat právě současnou krizí, která přinese řadu omezení a nebude možno vyřizovat vše v poklidu, nýbrž ve spěchu a nutné poloze hysterie.

Je dobré pořizovat vše v minimální míře, neboť bude všeho dosti, není nutno se obávat nedostatku. Kolektivní vibrace budou veliké a laskavost lidí vzroste naprosto vysoce. Dostatečné množství potravin se bude rozdávat právě ze zdrojů nastalých klidových zón, které vzniknou.

Přijde pomoc v pravou chvíli, není nutné předjímat dobu, kdy se to stane.

Dostatek lásky zažene v lidech kontroverze a smutek či zoufalství, proto se dějinně rozroste naprostá autonomní hladina kreativity, pokory a spolupráce. Klid lidem přinese právě nastálá sounáležitost a bude všem dopřáno konat v souladu ducha a srdce.

Lidstvo se zaraduje a povznese do radosti z konejšivých vibrací, které budou všeprostupovat duše i těla lidí.

Bude vše vyjeveno velmi brzy. Konej proto vše v zájmu druhých a čiň radost a pochopení všem neznalým, přesto dobrým lidem.

Lenka Divácká

lena.divacka@seznam.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě