Tolik zázraků se nám děje každý den!
Někdy když se díváme na televizi, najednou máme pocit, že postava z filmu něco vysloví, a přesně to se stane! Nebo někdy, když se chystáme sednout si k večeři, zazvoní zvonek u dveří a my cítíme, kdo to je – a opravdu, je to ten člověk, na kterého jsme mysleli! Více než 50% z nás zažilo ve svém životě něco podobného. Když se to stane, většinou to smeteme ze stolu a řekneme, že je to náhoda. Nebo, když se tyto věci stávají konkrétním lidem opakovaně, označujeme je za ‚nadané‘. A podobně označujeme i ty, kteří vidí aury a vnímají vibrační energie lidí a míst.
Pokud je rozsah nějaké zkušenosti ještě větší než toto, už neužíváme označení náhoda, ale zázrak. Například – někteří lidé jsou schopni správně a opakovaně předpovědět katastrofu, jiní mohou předpovědět datum úmrtí. Další léčí lidi, jejichž nemoc lékaři označili ze nevyléčitelnou. Někteří lidé umí vytvořit předmět ze vzduchu. Všemu tomuhle říkáme zázraky. Ale toto nejsou skutečné zázraky. Až když přestanete považovat věci za samozřejmost, skutečné zázraky vám budou zřejmé. Že jste naživu, je zázrak! Tisíce zázraků se dějí ve vás, ve vašem systému mysl-tělo. Vždycky nám unikají zázraky, které jsou hned vedle nás, nebo přímo v nás. Jste tím samým člověkem, kterým jste byli před pěti lety? Naše tělo a mysl mají obrovský potenciál se neustále léčit, učit, obnovovat a transformovat. Jsme to my sami, kdo se drží staré představy o sobě, a nevidí, že už jsme se dávno změnili!
Žít vědomě a radostně s touto transformací, která se neustále děje v nás a kolem nás, je život v osvícení! Pokud dokážete prostě věřit své vrozené inteligenci a žít, nepotřebujete žádnou techniku k dosažení osvícení! Když důvěřujete své inteligenci a odhodíte své mentální vzorce, v tom okamžiku budete osvíceni. Je to stejné, jako když vám upadne váza – prostě spadne a rozbije se, to je celé! Ale vy tak těžko něčemu věříte. To je problém. Požadujete techniku. Říkáte, že je příliš těžké odhodit stará duševní nastavení, i když dobře víte, že vám přinášejí jen utrpení!
Slovo ‚obtížné‘ je největší problém! Když víte, že vás žhavý uhlík pálí, zahoďte ho! To je celé. Kde je ta obtížnost? Buďte trochu inteligentnější. Zbavte se toho, co bolí. Když pochopíte, že vaše mentální nastavení vám působí potíže, zbavte se ho. Pak můžete transformovat své bytí. Ptáte se: „Jak přežiju, když se ho zbavím?“ Semeno se vždy ptá: „Co se se mnou stane, když se rozlomím?“ Dokud se nerozlomí, nemůže z něj vyrůst nová rostlina, nový život. Důvěřujte a otevřete se … důvěřujte a rozlomte se, budete růst. Pokud děláte chyby, rozhodně stojí za je dělat, protože tím budete růst.
Perfekcionismus je šílenství. Čím dál jste od dokonalosti, tím víc milosti pro vás Bůh má. Hledání dokonalosti je hledání šílenství. Hřbitov je naprosto bezpečné místo. Ale to není místo k životu, je jen pro mrtvé. Loď je bezpečná v přístavu, ale aby byla k něčemu, musí vyplout na oceán. Při přechodu od ega ke spontánnosti podstoupíte bolest transformace – to je vaše pokání, váš Tapas – to je cena, kterou zaplatíte za lepší život. Ale jakmile se transformace uskuteční, všechno bude zázrak. Každý okamžik bude zázrak.

– Sri Nithyananda Swami

Zdroj: www.novoucestou.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png