Prohlášení DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT k podpoře iniciativ s názvem Zastavme týrání poníků na poutích

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT podporuje iniciativy vedoucí ke zrušení pouťové atrakce s názvem Jízda na ponících.
DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT souhlasí a plně se ztotožňuje s peticí ochránců zvířat s názvem Zastavme týrání poníků na poutích:

„Žádáme o zrušení pouťové atrakce “JÍZDA NA PONÍCÍCH” konané každoročně na poutích po celé ČR. Nesouhlasíme s praktikami, s nimiž se s těmito poníky zachází. Poníci jsou po celý den vystaveni velkému hluku z ostatních atrakcí, nemají přísun potravy ani vody. Noční ustájení je v nevhodných podmínkách. Většina majitelů nemá s chovem těchto zvířat žádné zkušenosti, neznají jejich potřeby např. ohledně vhodnosti postrojů či ošetření kopyt, tím těmto poníkům způsobují velké bolesti! Používají je jen jako prostředek k podnikání, k získání finančních prostředků! Považujeme toto zacházení s nimi za týrání zvířat, se kterým nesouhlasíme, a rozhodně nechceme toto v našem státě podporovat. Myslíme si, že tyto akce nabízí plno jiných plnohodnotných atrakcí, které uspokojí jak dospělé tak i děti.“

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT nechápe, proč v dnešní době, kdy se tolik apeluje na úctu k lidským právům i právům zvířat, je společnost ochotna přehlížet takovéto jednání.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je pro ukončení tohoto krutého konání, které hraničí s týráním zvířat.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 28. 4. 2019


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png