V sobotu se konala akce Kulový blesk sekce AnimalsHelpCompany, kterou zastřešuje o. s. SOS for Pets z Chlumce u Ústí nad Labem.

Z množírny u Tábora od staré nemocné paní, které se „chov“ vymkl z rukou bylo odvezeno 80 pejsků a ještě tam 80 pejsků zůstalo. O víkendu se bude v záchraně pokračovat. Jsou to všechno pejsci malých ras, jorkšíři, knírači, maltézáčci a jejich kříženci, všechno do 5 kg max. Pejsci jsou vyděšení, nesocializovaní, neočkovaní, plní blech a jiných parazitů, se záněty očí, uší. Bojí se všeho a všech…
Chtěla bych poděkovat všem, kteří přiložili ruku k dílu i všem , kteří pejsky přijaly buď do dočasných péčí nebo hned do nových domovů.

Pejsek z množírny

 

První fotečka pejska Vikiho (vpravo) z této akce. Dočaskářka z Ústí n. L. je studentka s vlastním pejskem a přestože musí každou kačku dvakrát otáčet, dala dočasný domov tomuto pejskovi. Další fotky jsou přímo z akce.

Náklady na záchranu všech pejsků se dosud vyšplhají odhadem na několik desítek tisíc korun, druhé kolo nás teprve čeká. Pejsci se musí ošetřit, léčit, kastrovat. Strašně moc ráda požádala veřejnost o pomoc, p.rotože jinak nám to zlomí vaz.

Kulový blesk1

Je aktivováno sbírkové konto na pomoc zachráněným bezprizorním zvířatům, zvláště v ohrožení života, především psům a kočkám, na jejich výživu, kastrace, operace, ošetření, léčení a převozy do dočasných péčí a nových domovů.

2200552829/2010

https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2200552829

 

Pomůžete?

 

Děkuji a těším se na  odpověď.

 

 

Danuše Herpe Jungmannová

SOS for PETS, o. s.

Předsedkyně – Vereinvorsitzende

Zalužanská 404

CZ-403 39 Chlumec

Tel: +420608901091

Handy: +4917623231294

IČO: 22743901

E-mail: isabe911@gmail.comisabelle911@email.cz

http://sosforpets.webnode.cz/;  http://www.sos-for-pets.de/

 
 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png