Zásadní novoluní i vlčí úplněk, to je nový rok v úvodu

datum 2. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Nový rok začne krásně. Už v neděli 2. ledna po půl osmé večer tu budeme mít novoluní v Kozorohu. Téměř všem se otevřou nové možnosti, jakými by se mohl ubírat jejich pracovní směr. Závan svobody a volnosti rozváže křídla a tak budeme mít k dispozici zásadní informace. Ty nám tentokrát neuniknou. A dokonce se nenecháme spoutat ani zákazy a omezeními. I majetek bude pod ochranou, takže újmy v tomto ohledu nepřijmou. Za mě tedy kouzelný start.

Scénář jako z pohádky na celý rok

rok jako v pohadce

Představte si, že si můžete naplánovat celý rok tak, jak byste si ho opravdu přáli. Sen? Ne, můžete to být pravda a skutečnost. Stačí se jen vymanit z pozice oběti. Náš život sice ovlivňuje spousta faktorů, ale určitě ne to, jak ho vnímáme my sami. Dovolte si naplno prožívat i ty docela malé radosti, více se smát a věřit na zázraky. Když uvěříte, tak se teprve mohou stát. Odpoutejte se a převezměte otěže nad svými životy. Jen vy sami jste strůjci svého osudu. Ujasněte si, jaký ten následují rok chcete mít, po pracovní i po osobní stránce. Tak vše budete mít sílu snadno i zrealizovat.

Nový rok se zaměřenou pozorností

harmonie, meditace, zklidneni

Ani vánoční svátky nebyly pro mnohé z nás příliš uvolněné a už se máme vrátit znovu do koloběhu činností. Všude se dočtete, že se máte koncentrovat a správně zaměřovat svou pozornost. Ale jak? Vždyť je toho tolik kolem nás a my máme toho tak moc stihnout. Aby se nám naše sny splnily, plány vyšly, tak je to opravdu potřeba. Dejte si nový každodenní úkol, nový rok tak může být skutečně jiný. Věnujte se 20 minut denně tomu, abyste své myšlenky zklidnili, odpoutali se od nich. Odpočinek a zpomalení vám v tom paradoxně pomůže. Sedněte si nebo si lehněte, srovnejte se, uvolněte se a pozorujte své myšlenky a pocity. Pak se ponořte do ticha v sobě. Vědomě se upněte na jeden bod, třeba plamen svíčky, okno či místo na zdi. Když to budete dělat pravidelně, zjistíte, že jste daleko efektivnější a vaše sny se plní, plány se zhmotňují. Zpomalení je řešením.

Merkur opět hodí zpátečku

couvajici Merkur a zalohovani

Čtyři dny před úplňkem se vše opět zabrzdí. Na vině bude Merkur, který opět začne couvat. Ve zpětném chodu bude tři týdny. Takže raději si udělejte zálohy všeho podstatného- telefonů i počítačů. Ještě před 14. lednem raději dořešte vše rozdělané a neukončené. Určitě nechcete, aby se nějaké lekce z minulosti vrátily nebo jste otevřely staré bolavé rány z dávných dob. A pokud budete muset něco podepisovat, či startovat, pak buďte hodně obezřetní. Vše se bude zpožďovat a váznout. Nový rok, přesněji leden, začal velmi optimisticky a teď už to tak nevypadá. Ale nemračte se, vše jednou pomine.

Vlčí úplněk nabitý emocemi

I nový rok má pro nás nachystaný úplněk, a to rovnou vlčí. V noci na úterý 18. ledna už chvilku po tři čtvrtě na jednu je tu. Patronát si zajistit Rak. Indiáni tomuto úplňku říkali Vlčí Měsíc. V těchto dnech bývala pořádná zima a všude kupy sněhu. A tak se i vlci toulali kolem vesnic a hledali potravu. Jejich emotivní vytí se ozývalo krajinou. Se stejným nábojem se ukáže i tento plný Měsíc. Nenechte se zaskočit negativními náladami a už vůbec jim nepodléhejte. Místo toho se více věnujte své rodině a přátelům. Projevte vděčnost za vše, co již máte. Uvidíte kolik nápadů a inspirace na zútulnění vašich domovů vám to přinese.

Bude nový rok ve svém počátku přát vztahům?

vztahy, laska, spoluprace

Dalo by se říct, že ano. Jen to tak nemusí vypadat na první pohled. Proč? Citlivost Raka se přenese i do našich vztahů. Tak budou mít mnozí z nás pocit, že si musí vybrat mezi prací a rodinou. Není to tak, jen je potřeba najít rovnováhu mezi vším. Nebojte se nevhodné a nefunkční vztahy ukončit. Uleví se vám a získáte tak hodně své životní síly zpět. A hlavně komunikujte jasně a stručně. Nesnažte se preventivně obhajovat a zbytečně vše vysvětlovat. Pokud přejdete na jasnou linku v hovorech nejen doma, ale i v práci, budete pochopeni a vše se dořeší. Magický svit Luny také velmi pravděpodobně odhalí i nějaké to tajemství. Tak, alespoň to víte trošku předem a nebudete překvapeni.

Spojenectví a práce snů, i to je nový rok

Každý nový rok se sebou nese i naše plány a sny, o tom jsem se již zmínila. Ale naše podvědomí se nás snaží za každou cenu udržet v tom starém, známém. Můžete to tedy vypadat, že jsou naše touhy předem bojkotovány. Není to tak a ani to tak být nemusí. Obklopte se lidmikteří jsou vám blízcí, mají podobné cíle a vize. Dobře si vyberte a těmto lidem se o svých snech svěřte. Důvěřujte naplno své intuici. Vše, co si přejete a za čím si jdete, vyličte do nejmenších detailů. Vaše spřízněné duše (nebo klidně jen jedna) vám pomohou nasměrovat k realizaci. Vždy se najde cesta, stačí neztratit svou víru.

Přeji vám, aby ten nový rok byl skutečně nádherný a průlomový!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Autor: Dana Kratochvílová

Zdroj: www.danakratochvilova.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico