Vážení diváci přinášíme vám aktuální a důležité informace, které jsme obdrželi prostřednictvím jednoho zahraničního newsletteru.

Vzhledem k povaze informací a rychlosti s jakou se je snažíme předat dál přinášíme kompletní strojový překlad a níže pro ty co umí anglicky i originální verzi.

Newsletter je zachován v původní podobě autora (Soluntra King).

anglická část se nachází níže pod českým strojovým překladem z google translator

 

 

Vážení Radiant One, přítel a co-tvůrce,
můžete být požehnáni s připojením na původ se ve vás,
vaší míru, lásky a radosti
jak jste vaše světlo svítí tak jasně.
Šťastný Ryby Full Moon
As pokud se jí nepodařilo získat více dál, je to i s takovou radostí a věci jsou čím dál jasnější. Během tohoto období 8: 8: 8 a na Vodnář a Ryby úplňku to určitě odklizeny mnohem více vrstev a tolik se probouzí tak rychle nyní, a vše, co je vystaven, nic nemůže schovat do mocného světla z jádro Galaxie a sluncí.

Den po Wave X opravdu plně přichází s Beranu Full Moon Úplné zatmění Měsíce je velmi důležité, pokud chcete pomoci při vytváření prostoru pro nás všichni žijí v Nové Zemi, prosím síti. Práce s vnitřním Země bytostí, naleznete v Cosmic výstrahy, budete muset posunout dolů na září 29 tis.
Také další návaznost na 5. září.

Přidal jsem mnohem více informací o Wave X od posledního newsletteru a také na září 24 thtěsně po rovnodennosti další čas být vědomi av tichu. Často velké posuny nastat těsně po ukotvení a stahování Světla.
Byl jsem v severním Queenslandu na dva týdny dříve v srpnu a vzal skupinu na jeden den v Magnetic Island, a to bylo potřetí práci s Lyřanského Živé knihovny a kontrolka City se s udivující věci děje v Dreamtime, viz níže.

Ty jsou vždy obdařeni láskou vaší pravé já zevnitř,
můžete si vždy následovat svou radost a tanec v zářící světlo vašeho srdce potěší vždycky.

Já nejsem schopen posílat letáky velmi často, ale mají svou stránku na Facebooku pro okamžité informace a link-up https://www.facebook.com/soluntra.king
Je to otevřené pro veřejnost, takže si nemyslím, že budete muset připojit, ale užitečné, pokud děláte.

Jsem usnadnit Shambala útočiště pro slunovratu prosince, Východní Kapsko Nový Zéland, pokud to zvládnete, bylo skvělé tě vidět.
Radostné transformace
V One srdce, láska Soluntra
Soluntra Král
www.evenstarcreations.com

Magnetic Island SVĚTLO město a Dreamtime

Dreamtime začal, když se Země vstoupila do své druhém cyklu, první cyklus bylo o stanoveníDiamonds kolem a skrz Zemi, draka a Hadí lidé učinil zemi obyvatelnou pro Lyřané a další závody, aby sem přišel. Krystalická Grid byla vytvořena vytvořit elektromagnetické pole energie, aby v životě lidí Dragon. Diamonds byly umístěny pomocí Síria strážci, aby multi-dimenzionální říše existovat v a přes Zemi. Hada víry prostřednictvím DNA přeložil hustou DNA záležitosti v zemi a rocku do vyšší frekvenci DNA krystaly a diamanty, takže vyšší formy života, může existovat ve vyšších dimenzích přes zemi. To bylo vše nastaveno na místě, tam byl Golden Solar Disky také umístěn v prvním cyklu, ten v Thisky klášteře v Ladaku z prvního cyklu byly využity ze strany Tibeťanů a jiných bytostí na Zemi i v tomto ztracený čas a mají držel kódy a známý vchody, které existují přes Zemi z tohoto prvního cyklu.

Druhý cyklus bylo, když Dreamtime jako schopný přijít, což znamená, že duše a duše cestovní příběhy těchto ras mimozemskými, které přišly v první vlně, a nalezených Země neobyvatelné byli schopni nyní přístup. Rainbow Serpent položila kódy a DNA matrice zářil kolem a přes Zemi, aby mnoho cestovat hadích dveří a tunely na osivo Zemi. Mnozí přišli z Plejád, a to je závod, který aboriginals, Maorové, Mayové a mnoho dalších přišli. Plejáďané stanoveno řádky prostřednictvím písní, které vznikly z Lyra. Lyra bylo místo, kde to všechno začalo, ale když oni nemohli osivo Zemi v prvním cyklu vytvořili život v Plejád a Orionu, a Wega byl pak severní-polární hvězda, nyní Draco se stane to jakmile Dragons vrátí a probudit z hluboký spánek jejich práce na počátku času na Zemi. Existuje mnoho dalších hvězd linages jsme také pocházejí ze Síria samozřejmě, kde jsou všechny vyšší moudrosti a poznání, strach geometrie přichází formulář, Andromeda, který byl vždy v jednotném poli a vyšší bytosti často walk-ins pocházejí ze tam jako naší galaxie korespondenci se tam. Viz hvězda Počty řádků více.

Druhý cyklus bylo, když tvůrci; které jsou v právu One, přišel na Zemi a žili v harmonii. Oni vytvořili vodní cesty a pyramidy, aboriginals tohoto posledního cyklu ztratil spojení s pyramidami, které jsou v Austrálii, ale je to v jejich snění a teď, pyramidy; objevil a neobjevenou jsou propojeny od 19. května 2015, může Dreamtime probudit více úplně v každém z nás. Vzpomínka na našich začátcích na Zemi a píseň, která je naše vlastní, o návratu do našeho domu, v rámci vchodu do slunce a hvězdy.
Dreamtime v Light City v Magnetic Island, severní Queensland, Austrálie byla integrována na 9. srpnem2.015, když jsem zorganizoval skupinu tam pro tuto práci, a je připraven jít ven ve vědomí pro lidstvo.

Cesta po Dreamtime A Lyran Živá knihovna SVĚTLA
AT Magnetic Island SRPNA 9. 2015

lyraliving knihovny light9aug4Dvacet dva z nás slyšeli volání a setkáváme na začátku cesty k Geoffrey Wharf, Magnetic Island a poté byl připojen na starém molu, než jsme se přestěhovali do posvátných dveřích skály v našem vlastním způsobem ctít do Lyran Živá knihovna Světla , Které byly aktivovány v roce 2010 av roce 2013 byl ukotven na rozměru 7. rámcového nyní ukotveny do 5. dimenze. Byly tam Lehké Lodě a bytosti z Lyra všude kolem a my jsme zpívali píseň domácí prizmatem.
Lyřanských Živá knihovna světla a jeho kódy kotvení přes do páté dimenze je další známkou toho, že naše dualita tanec je dokončena a sjednocen s pozemské rovině. Integrace ním a snění Light City do druhého cyklu bylo dlouho čekat, ale teď jako kolektivní jsme integrovali “Nebe na Zemi” a připravena na vyšší dimenzionální Zemi ještě více. To se děje, když milujeme naši já přesně tak, jak jsme, a tak všichni a všechno ostatní. My už se zmítá v duality světě.

Světelné kódy Wega nejjasnější hvězda v Lyry v Lyřanských Hvězdných Esence jsem udělal; z Wega jsou “Já jsem světlo”, a Wega, nové paradigma esence “Světlo cesta duše; pro nové světelné kódy a světlo, které je s námi.
Wega světlo Podstatou proudí buněk a subjekty za účelem vytvoření diamantové okno neomezených aspektů, které mohou být přístupné, pokud duše je připraven “. Stejně jako Sulaphat v Lyra “Já jsem Život, od Zdroj Stvoření jsem svítit vám život, protože celá vaše přítomnost spojuje zpět na zdroj”.

The Living Knihovny Světla byly naočkovány různýchmimozemských ras a bytostí a obsahují světelné kódy, které, když jsme připraveni přijmout jejich frekvence nám uvolní zpět do kosmických bytostí jsme. Tyto knihovny byly umístěny na Zemi v různých místech, a tam jsou lehké Pracovníci, kteří jsou také osety stejnými světelnými kódy, jejichž posláním je odemknout knihovny, kdy je ten správný čas. To se provádí v rámci pracovníka světla a ona nebo on věří zcela jít tam, kde jsou vedeni.

Mimozemské Knihovny Světla jsou jedna s větší, větší Centrální Slunce, ty v Zemi jsou součástí této obrovské knihovny Světla Stvoření, a tam byl chybějící 13. knihovna a že chybějící kód je již v nás a my máme Vždycky nesl to. Pro aktivaci všech třinácti knihoven se koná, je nutné, aby Světla / aktivátor se probudil 13. semeno světla, který se nachází v nich, a to je klíčem k druhé 12 plně aktivován. To nevyžaduje cestu do víru, ale cestu uvnitř i duši cestu do Velkého Centrálního Slunce, když je člověk připraven probudit skryté světelné kódy uvnitř. Poté, co se to stalo, a jeden nebo více Přístup k těmto světelné kódy, pak lidstvo je připraven k probudil, se to teď stalo.

8rock alma

 

8rockdiamond

 

V úžasné Diamond Rock, hned od Alma Bay, to dává takové úžasné energie pro hlubokou vnitřní připojení a tichu, aby realizace a vnitřní jednotu. Připojený jsme přes diamantu uvnitř a Diamond Light Matrix, ke zdroji uvnitř a skal. Elementálům a Dévové stromů opravdu chtěl pomoci, jak jsme přeměněny své otisky. Otisky pohody příběhy jsme pořízené. Ani naše vlastní často, ale pochopit, co to je za věc, a sjednotit tak i dělat věci pro kolektivní vědomí, a učení o tom, že na Zemi. Také pozorování bytí člověka na naší hvězdy rodinu i pro ostatní. Bereme obtisky a dokonce si myslí, že jsou naše a my musíme léčit a sjednotit je, ale nakonec jsme si uvědomit, že je to všechny hologramy naší lásky a hranoly, které jsme tančí, a že jsme s potiskem mnoha různými lekce nebo zkušenosti, dokud jsme ne již potřebují. Často zůstanou jako vzory a programy ve stejné staré smyčce, dokud si uvědomujeme, a láska poté. Tyto otisky jsou v našich fyzických a energetických těl a jakmile jasné, že jsme se zatím opravdu naše pravé já ještě jednou. Je čas, aby skutečně pustit našeho starého matrice a převleků. Když se skupina otevřela našemu Diamond světelné tělo a tam veliký diamant a Diamantové Světlo Matrix a Otisk míru uvnitř a Divine Blueprint, že jsme vždy byli a vždycky bude ….

centralsunrockchrápání koala

V odpoledních hodinách jsme šli podél Horseshoe Bay Beach a nahoru po cestě, která vede kolem minulost některých ohromující zátok a pláží. Off trati do Balding Bay jsme seděli na nebo v blízkosti skály Centrálního Slunce prostřednictvím Infinite Doorway rámci, náš Divine Blueprint probudil ve větší míře. Připojený jsme RA jako skála Centrální Slunce sdílí své solární kódy, jako Koala doslova chrápal na stromě poblíž.

Pak stejně jako západ slunce se blíží na Horseshoe Bay jsme se shromáždili na integraci Light City, Dreamtime.
V roce 2013, kdy jsem zorganizoval skupinu a jsem si nebyla vědoma o připojení snění, ale šel do světla City a viděl, jak to bylo s vysokými horami a že existují dvě slunce a počasí bylo extrémní, jsem byl ve světle lodi a nikdo nebyl na Zemi, pak Cosmic Egg byl ukotven a porodila.
Takže teď to bylo zpět o dva roky později a Staré Chlapi nás pozval, a řekl mi, několik dní před tím Světlo City je od počátku času v jejich světě, který je připojen k jejich Dreamtime, a když oni nejprve přišli na Zemi , Že ti z nás jsou součástí tohoto a každý z nich má kód.

lyraliving knihovny light9aug3

Když jsme seděli pozoroval Slunce začne dostat clo Ser na nastavení jsme šli do, a to prostřednictvím našich hvězdných čaker a planet uvnitř, a je naší iridescent světelném těle a skrze všechny roviny, po jedné přes větší Centrálního Slunce. Připojený jsme vědomě Starých kamarádi a byli si vědomi paprsky světla všude kolem nás a ven v zátoce. Že jsme příliš paprsky světla a jsou v lehkém City a vědomi toho, jak je země, životní prostředí, vzduch, nebe a dva Sluníčka na obloze. Když jsme byli přítomni, a absorboval RA Světlo, která aktivuje naši DNA je bu i lding bloky stvoření. Světelné kódy stvoření a Kundalini Had víry životní síly energie, jak jsme na začátku Dreamtime. Vědomi své formě nebo non-formě, to, co jsme vytvořili, a jak nás to ovlivňuje dnes, protože není čas.
Vědom si klidu a neplatné a zvuky zevnitř, a hvězdou, že každý z nás jsou zevnitř, připojení ke hvězdám, které jsme přišli, když jsme procházeli spirálovité vortexy duhy hada, třinácti Paprsky Rainbow Serpent v Zemi, po zemi. Vědom si Lyra Živá knihovna světla kódů příběhu o stvoření nyní přes páté dimenzionální oblastí, se po ostrově a kolektivu země. Šumivých diamanty multikanálového prismed, multi-dimenzionální sparkle přes zemi. Vědom si sami sebe jako multi-dimenzionální, multi-prismed tvůrce bohyně bohy a jak světlo City je nyní integrován do páté dimenze Země jako Dreamtime probudilo úplně znovu pro nás pro všechny.
Jak jsme se vytvořit vyšší rozměrný Zemi prostřednictvím lásky, harmonie a Unie jako Rainbow Serpent tančí krajinou a aktivuje DNA kódy zpívat píseň Lyry a dokončení cyklů. Když jsme vyšli zBílého díry zpět přes Černé díry, prázdnotě a tichu uvnitř, jak my teď vytvořit prostřednictvím snění našich duší.
Zpívat píseň s OD chlapi jako západu slunce, světlo City otevřel integrovat se v této době koncové, takže se můžeme přesunout do nového. Že každý z nás se drží vchod přes Light City a do Nové Země a vyšší rozměrné nás.

Staří Chlapi byly radostné a ukázal mi, jak Světlo City Dreamtime se nyní vrátil do říše pozemské rovině, což znamená, že bude pomáhat svým lidem, stejně jako všichni ostatní. Dreamtime je skutečný svět a spojení s přírodou, hvězdami a vnitřních světů. Řekli mi, že mnozí budou mít vnitřní světy jasněji teď a že Lizard Lidé, kteří jsou ti, kteří mohou pohybovat podél Songlines integrují plněji na ty z nás, s linií tuto dovednost. Že se budeme pohybovat po songlines silněji než dříve na celém světě.

KLIKNĚTE ZDE pro informace o třináct paprsky duhy a zároveň nabízejí větší ŠESTI BARVY

Zde je meditace MP3 Dreamtime příběhu o stvoření tvé duše A duhy had z 13 paprsků

Copyright © 2015 Soluntra krále PO Box 11 Whakatane, Bay of Plenty, Nový Zéland
email soluntra@evenstarcreations.com
Web www.evenstarcreations.com
Souhlas je dán kopírovat a distribuovat tento článek na důvěře, že obsah zůstane kompletní, všichni úvěr je kladen na autorovi a je volně distribuován

Pokud byste chtěli nějaké květiny GEM a hvězda esencí, vyšší dimenze SOLAR SYSTEM STAR tresti a HYPER ROZMĚROVÉ ESENCE, které vám pomohou s vlnou X
Prosím, dejte mi vědět, můžete vidět všechny podrobnosti níže o esencí.
Můžete si vybrat si vlastní, nebo jsem se naladit se svým vyšším já.
Často existuje poměrně málo kombinace požadované ty, stejně jako nové hvězdy a hyper-dimenzionální esence.
Získáte tolik, kolik potřebujete pro tak dlouho, jak budete potřebovat, poslal vibračně.
Náklady $ 25aud věnujte t hrough zde s PayPal nebo e-mail mi.

MP3 Meditace na pomoc při SHIFT

NEW … .v Dreamtime příběhu o stvoření tvé duše A duhy had 13 paprsků … .22.39mins $ 9
JÁ JSEM nekonečné dveřích … .17.38 minut $ 8
Být mým božského plánu … 24.37mins $ deset
GOLDEN SOLAR disky a SOLAR být tvým ARE, vyjadřující svou kreativitu … .13.46mins $ 7
INNER HEALING MP3 41mins … $ 9
INNER HEALING MP3 41 minut PLUS PDF 23 stran formátu A4, … .. $ sedmnáct
Klikněte zde pro získání

nebo se můžete dostat mp3 41mins … $ devět
a celý BRÁNY jednoty, vnitřní a přirozené léčení BOOK
PDF $ třicetosm papírová $ šedesát osm zde koupit

Světelné kódy DVD
animovaný, 1 HR 34mins, 8 kapitoly s plnou aktivaci světla a zvuku s vašimi čakry a lehkých subjektů $ 34aud zahrnuje příspěvek.

ZDARMA Meditace KLIKNĚTE ZDE
ale možná není tak dobrou kvalitu zvuku
Připojování … 18.20mins
Sluneční pyramida … .19.20mins
V paprsku … .24.07mins

Stejně jako všechny bezplatné informace POD UNITY, léčení v rámci a na všechny Moje kniha extrahuje PODLE KNIHY

COSMIC ZÁZNAMY   WHATS se děje právě teď       NÁVRAT LIGHT stránce odkazů

COSMIC ZÁZNAMY
a COSMIC události do konce září
et
GodGoddessrisiamlotusflowerGodGoddess et
Můžete si prohlédnout a zakoupit obrazy pod Aktivační umění

29.srpna 30 – RYBA úplněk
NZ rozbřesku 06:35 30. AUST EST 04:35 30. GMT / UTC 18:35 29 th
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
V Rybách duch a kosmický blaženost jsou osvětleny a uzemněné přes Slunce v Panně. Být jasné, o svých snech a dát je do vesmíru, pokud se cítíte ve svém srdci, že jsou v zákrytu s vašimi bytí v Boží vůli. Jste živil od svých pravých kosmického původu a může vyhřívat v kosmickými paprsky lásky. Čas se z lásky, soucitu a dávat povahy, sdílet své radosti s ostatními, a tuto krásnou planetu. Tato energie je schopen být zcela zahrnuty jakmile se dýchat přes vaše obavy z bytí v těle, a znát a být svou pravou kosmickou já v těle na Zemi. Je to dobrý čas se sluncem v Panně opak dělat žádné hluboké vnitřní uzdravení a aby bezpodmínečně milovat sami sebe a všechny bytosti.
Tento Úplněk je podněcovat Liquid Light Plasma, že je gel, který propojuje RNA a DNA přes celou svou bytostí a umožňuje vám být kosmické bytí jste. Dnes dveře otevírá prostřednictvím vašich buněk a sub atomových částic, které se probudit a zapálit tok Liquid Light Plasma, že tóny vaše tělo i mysl do vašeho srdečního rytmu a zemin rytmu v harmonii s vesmírem. Vznášet se ve vesmírném oceánu v všudypřítomnosti a pustit zcela do prázdna a ticha uvnitř a bez, to je všechno stvoření. Hlubší smysl pro sebe a svůj part ve stvoření, jeden s tvorbou se rozsvítí své vědomí, pokud se rozhodnete.
Měsíc se nyní odráží druhé slunce stejně, a to je první Full Moon, které prozáří RA Světlo tak mocně, že to nemůže chybět déle. Druhé Sun byl po dlouhou dobu a podle mého Handbook of RA je hodně o tom a práci s ním.
To má vliv na příliv a odliv a naše těla ještě více než Moon dělá. A teď v tomto úplňku těsně před Wave X a rovnodennosti, a se všechny změny se děje v samotném av sobě Zemi, jeho vliv pocítí většinou nevědomě. Ale pokud jste citliví budete se cítit rozdíl v osvětlení Moons. Liquid Light Plazmové paprsky prostřednictvím svého centrálního kanálu a čaker a RA Světla druhé Slunce přichází v pro dvojitý whammy o Liquid Light a RA Světla, které bude nejen naladit své čakry a centrální kanál, ale také se RNA a DNA.
Na odkaz pro Liquid Light Plasma je, jak s ním pracovat přes vaše čakry od zdroje a vnější Suns nad a Vnitřní Země Slunce níže jsou všichni jeden. Možná budete chtít přidat k tomu povědomí druhého Slunce RA Světlo proudící z Měsíce, neboť odráží nejen na slunci, ale druhé slunce, a být si vědom, že osvětluje všechny vaše hologramy.
Vaše hologramy jsou lehké vlákna, které jste vytvořili v čase a prostoru zažít stvoření. Mohou být označena minulost a budoucnost životní zkušenosti, ale jsou mnohem víc než to. Jsou to všechno, co jste vytvořili jako tvůrce bohyně Boha, prožít svůj výtvor, a to nejen pozemské zkušenosti, ale ostatní svět a trojrozměrné zážitky, které jsou všechny ve vás. Jak jste očistit své éterické Blueprint a otevřít jen na vás, božského plánu otevřít na hologramy své lásky ve větší míře.
Máte-li zájem o práci s tímto více než v LIGHT KÓD aktivace je o éterického plánu a očišťování, a ve DIAMOND LIGHT ILLUMINATION sešit aktivaci vašeho božského plánu. Právě jsem udělal24,37 minuty meditaci na tom, že své božské Blueprint se dostat klikněte sem.
Práce s vašimi hologramy je v Handbook of RA

Září

1. září – NEPTUNE AT opozice.
Modrá obří planeta bude na svého největšího přiblížení k Zemi a její tvář bude plně osvětlena Sluncem To je nejlepší čas pro zobrazení a fotografie Neptun. Vzhledem ke své extrémní vzdálenosti od Země, bude se objevovat pouze jako malá modrá tečka ve všech ale nejvýkonnější dalekohledy.

5. září “ve společnosti andělů” …
Hathor GLOBAL SOUND meditaci.
https://www.facebook.com/events/1457884581184470/

Dne 5. září 2015 Hathors..via Tom Kenyon volají po globální zvukové meditace, která se připojí mnoho život-tvrdit bytosti včetně lidí, Andělé, interdimenzionálních a mezigalaktických inteligencí, do spolku pro ochranu života a jeho nadmořská výška po této planetě.

Globální meditace se bude konat od 5:30 hod – 18:00 východoamerického času nebo 21:30 PM – 22:00 PM UTC (Pro určitý čas ve vaší oblasti, můžete použít on-line Time Converter nebo Světový čas Hodiny … http: //www.timeanddate.com/worldclock/ během workshopu “ve společnosti andělů” na Symphony Space v New Yorku. “Náš Vytvoření této příčinné souvislosti bodu, kolem kterého se tyto pozitivní elektromagnetická pole inteligence může pohybovat společně jako soudržné síly , je neobvyklý problém. Je to proto, že tvůrci těchto andělů pocházejí z mnoha různých duchovních, cizích a interdimenzionálních zdrojů. Tyto “andělské bytosti”, jen zřídka na sebe vzájemně působí, a přesto jsme se volat je k tabulce osudu v zájmu lidstva a veškerého života na této planetě. ”

Prosím, přečtěte si celý článek předložený Tom Kenyon ….
odkazy k dispozici.

11.září nová země víry

Tam byl a stále je navazování nových sítí, které jsou vyšší frekvence,
jakož i na nové vírů v různých místech na Zemi.
Například jsem musel být v Kings Komory pro tři dny a královen komoře v roce 2002 na absorbovat kódy a dělali mnoho převodů se skupinami, Vesmírné vejce odtud do míst na Zemi, které jsou na Novou Zemi od té doby.

Dokonce i čakry body posunuly se korunní čakry v Mt Kailash bylo převedeno na Mt Titiroa Jižním ostrově Nového Zélandu.
NOVÉ rošty jsou;
Solar Grid v roce 1997, která spojuje všechny Golden Solar disky. ,
Nové světlo matice, která přišla v roce 2006, s vědomím více o významu vnitřní Země Sluncea našeho připojení k Zemi v jejím různým subjektům s našimi pro vytvoření těla Earthsun jak jsme se otevřít do nového lehkého paradigmatu.
V roce 2013 v září rovnodennosti krystalické mřížky se stala Diamond. Diamond Light Matrixbyl oddělený věc, než je tomu připojený všechny velké diamanty umístěné kolem planety Siriané, až do teď, jak jsme otevřít náš multi-d já skrz do fyzické rovině. Nyní Diamond Matrix je plně zabezpečit prostřednictvím éterů a Earth.
Od roku 2014 došlo k mřížka, která se otevírá, že nás spojuje prostřednictvím našichGoddess / Božím sebe při velmi vysokých frekvencích našeho jednotného já, které existují vLight městech, jako je Shamballa.

DNES
Buďte si vědomi a zapojte se do hadí energii na Zemi na čakra bodě, vír, inter-dimenzionální dveřmi, a kde se cítíte být, váš vlastní domov je v pořádku.
Povolit, připojit,
připojte se k krystalické mřížce, pyramidy, Diamond Light Matrix, Golden Solární disky a Solar Grid, mřížky bohyně / Bohu a nechte proudit s energiemi, protože tok a svítí skrze vás.
Jste krystal, diamant, Golden slunečního disku,
Světlo Bytí, bohyně Bůh.
Viz, smysl a myslíte, že vaše spojení se Zemí,
vědom její přítomnosti a jak je připojena do sluneční soustavy, galaxie a vesmíru.
Buďte otevření na nových hvězd a nové sluneční soustavy a
božské energie a nové světelné kódy.
Vědom si z třinácti paprsky duhy teče je v souladu s lehkými kódy vašeho multi-d já probudil a zářivých přes vůbec buňkou vašeho těla.
Vědom si krásné spojení s Zemí, a všech energií a skrze Zemi

v různých rozměrech.
Protože teď se víry hada toku energie, vyzařuje a otevřít skrze vás a ven Earth.
Krásné světelné kódy, třináct paprsky duhy a kosmické energie záře skrz a kolem Země vytváření vírů na inter-dimenzionální dveří po celé Zemi. Které drží krásné spirále vortexy životní síly, had, kundalini energie, jak to osvětluje Zemi a vaše RNA, DNA, buňky, čakry,centrální kanál a tělo …
Tyto pyramidy byly všechny probuzené a pletivem do 5D dne 19. května 2015

13.září VIRGO NOVÝ MĚSÍC, částečné zatmění zatmění.
NZ FIRST LIGHT 18:42 Eclipse 18:54 AUST EST 16:42 Eclipse 16:54
GMT / UTC 06:42 Eclipse 06:54
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
Částečné zatmění Slunce nastane když Moon pokrývá pouze část Slunce, občas připomínající sousto vyřazena z cookie. Částečné zatmění Slunce lze bezpečně pozorovat pouze se speciálním slunečním filtrem nebo při pohledu na slunce odraz. Částečné zatmění bude viditelné v jižní Africe, na Madagaskaru, a Antarktidy pouze. (NASA Map a Eclipse informace)
http://eclipse.gsfc.nasa.gov/SEplot/SEplot2001/SE2015Sep13P.GIF
Měsíc bude přímo mezi Zemí a Sluncem, a nebudou viditelné ze Země.
New Moon je vždy čas jít dovnitř, na vnitřních rovinách a částí nás, které jsou skryté, je to také semeno nového začátku. Měsíc a Slunce jsou jeden po New Moon, takže je silný čas unie na všech úrovních a s vnitřním muže a ženy také.
Přečtěte si také o Měsíci jako Final zasvěcení
V Panně se dostaneme příležitost jít do práce na naše zdraví na všech úrovních, a to je ten správný čas, aby se kroky k dělat nějaké pozitivní věci pro své tělo a pohodu.
Panna je také služby a kde jsme sloužit naše já a jiní s láskou az čistotě našeho srdce? V esoterické smyslu je také Kristus energie, takže s Slunce a Měsíce jak v Panně si můžete přístup k božské já, nezištné bytost, která nemá žádný program, ale čisté bytí.

Hodně může být dosaženo na tento New Moon na vaší cestě k jednotě, nesobecké služby, kapitulace a míru v rámci a pro všechny stvoření. Otevřete do svého nebeského domova a nechte být otevřený na vaše srdce skryté hloubek a Zdroj, kde se vaše podstata získá jeho výživu. Vězte, že nejste sami, ale ten s veškerým stvořením, nechte volně proudit přes všechny vaše vláken Světla a Světlo vaší pravé já vyzařovat prostřednictvím svého bytí. To je také čas dělat žádné hluboké vnitřní uzdravení a aby bezpodmínečně milovat sami sebe a všechny bytosti. Získání soucit a pocit nesobeckosti v láskyplné službě lidstvu tím, že je božský aspekt jste zevnitř. Aby bylo možné skutečně sloužit lidstvu a mít soucit pro ostatní musíme být od našeho božského já a vidět v celé lidstvo, jako živého Krista vidí sebe i ostatní, jak již uzdravil a božské.
Povědomí o NOVÉ ZEMI
S energiemi Slunce a Měsíce v Panně bohyně země a vychovatelky, čas nových semen vysazených nebo sklizně v závislosti na tom, co polokouli žijete. Doba hojnosti a množství darů naše matka dává, s vděčností v našich srdcích jsme se otevřít vchodu do Nové Země. Tam bylo mnoho pracovníci světla a světelné bytosti pracující pro ukotvení Novou Zemi po mnoho let, a to je pro všechny z nás, ale vchod je přes srdce a lásky a míru. Nyní je čas pro celé lidstvo probudit k realitě Nové Země, a uznat, že se nám to vytvořit hned teď.
Viz si tam v Nové Zemi a jak žijete a funkce. Může se zdát, že je to ve vaší budoucnosti, ale v tichu, v ‘No Time “, kde jsou všechny je zjevné, to je nyní. Můžete si vybrat, s každém okamžiku; jak si myslet, cítit, jednat. Pokud je to v lásce a službě, soucitu a umožňuje pak jste v Nové Zemi. Pokud máte stále problémy, že v láskyplné podstatě vaší pravé já pak požádat bohyně, Devi, matka, aby vám teď pomoci cítit lásku ve svém srdci, a přijmout sám sebe ve všech svých hranolů, rozměry a světy jako vy , s bezpodmínečnou lásku a přijetí. Jak jste se zeptat cítit lásku ve svém srdci a nechte ji růst a lesk.
Přečtěte si prosím o Nové Zemi
V této době se energie ze Slunce a Měsíce jsou využívány a infuzi v lásce vibracemi od Velkého Centrálního Slunce na pomoc otevření dveřích, to je další krok stát se spolutvůrci vědomě vytvoření nové Zemi.
Jak vidíte Novou Zemi? Energie Nového zemi jsou vyšší dimenzionální přirozeně vyjádřit harmonii, krásu, lesk a světlo.
Ať už jste schopni se dostat do víru nebo portál na den nebo ve vašem posvátného prostoru budete chtít přijít na cestu s Duha Dragon, která nám pomáhá probudit do Nové Země.
Zatmění jsou hluboce spojeny s vývojem vědomí. Jako astronomických událostí jejich vzhled byl vždy základním čas pro zasvěcence a probuzené humanitní spolupracovat s radami Světla, nebeská bytostmi a Prvotním Zdrojem. Zatmění kazatele a iniciovat transformaci do vyššího světla oktáv a sejít se světlo a tma, při vytváření stín – kužel s napájením, které lze léčit, stejně jako zničit.
Solární zatmění Slunce nastane pouze tehdy, když je Měsíc je nový, a když to je mezi Zemí a Měsícem. K tomu dochází z důvodu změn v oběžné dráze Moons a jeho stín je někdy i déle a jeho vzdálenost od Země kratší, to je, když máme zatmění. To jsou důležité otvory nebo u dveří, jak jsou zarovnány Slunce, Měsíc a Země. Zlaté Solární bytosti používají tyto časy vyluhovat zvýšená sluneční vibrace na Zemi. Zatmění slunce ovlivňuje vnitřní transformace, stejně jako vnější projev, směřovat buď pro ničení nebo vytvoření, Volba je na nás.

V tomto New Moon a zatmění Slunce světlo je zářil na našich hlubokých skrytých strachů přežití, a jak jsme se zde působí na Zemi. Strach, nebo láska? Je to všechno o nyní přijmout tyto obavy v lásce a nechat jít strach ze smrti a odporu k životu. Pevný Slovo byl kladen na nás, pokud jsme se již přijat a miloval tyto velmi lidské obavy.
Také strach z toho, že tak zranitelný na této planetě; Matka Země nám ukazuje, že naše skutečné bezpečnosti není tím, že je na této malé skalním předení kolem v prostoru, se většinou prostoru uvnitř ní a námi, stejně, když nám ukazuje, že je to všechno transparentní, jedna s veškerým stvořením a můžeme pustit a průtoku.
Být náš multi-dimenzionální já znamená, že již nejsou uvězněni v omezení kvality a hustoty, a strach je to, co nás drží hustá.
Naše matka je Sun nyní a tak jsme, takže čas na to být.
Jak jsme se připojit hluboko přes stín Virgo Eclipse energií světy a rozměry, civilizace, asvětla, Města a obce, které jsou v jiných dimenzích, ale je součástí našeho příběhu, a kde máme často nevyřešené zkušenosti, a z rovnováhy hologramů se stávají snadno dostupné nás sjednotit.
Když jsme dýchat přes všechny hustot a rozměrů s novým, svěžím dechu.
Fénix stoupá rozměrových překrytí a přes všechny světy zkušeností, které jsme tančili v hry duality. Světlo z naší sluneční já a láskou, která vyzařuje skrze z našich srdcí, kolektivních a individuálních srdce, sloučí vlákna a tkaniny z oblastí, jak se sjednotit prázdnotou, transparentní a v harmonii.
Skvělý čas na dokončení dualitu tanec ve všech světech jsme hráli v.

Mít oheň na pláži nebo jezero, řeka a koupat se ve vodě očistit a očistit vám energetické pole.

Energií mezi zatmění může být velmi intenzivní.
Pokud je to možné trávit čas na víru a být jen se Zemí a multi-dimenzionální energie ve stavu umožňující a míru. Energie mezi zatmění může být velmi plné, my jsou vypracovány hluboko uvnitř milovat a části z nás, které se stále drží na strachu a iluzí, velký vyčistit času.

21. září INTERNATIONAL PEACE DAY
Možná budete chtít trvat několik hlubokých dýchá, cítit svůj vlastní klid uvnitř, jako v našem vnějším světě se nic nestane, pokud nebudeme cítit klid v rámci naší já.
Pokud si přejete, aby asistovali být v klidu, pak je vidět již v míru, ve své pravé podstatě plně spojen s otevřeným srdcem. To je, kdo jsme / ve skutečnosti jsou, zbytek je iluze.
Pokud chcete spáchat strach, pak poslat Waring země lásky a světla, budete jen aby to bylo ještě horší pro ně a stále přichází ze starého paradigmatu duality, kde je dobré a špatné, a vaše ego si myslí, že musí opravit to. V novém paradigmatu nepracujeme z ega, ale z našeho srdce a božské já a tak čest a uznat všechny ostatní z tohoto prostoru, a tak pomoci jim dostat se ze starého iluze a duality tanci a musí být z jejich lásku a božství příliš , v jednom centru.
Chcete-li pomoci být více v klidu uvnitř dělat břišní dýchání, a dokonce říct sami jste na míru. To trvá jen tři nebo čtyři z těchto hlubokých dýchá a úmysl být v zóně, bude z ticha, kde všechno je zjevná. Tajemství je v dechu.

23. až 29. září se světelné vlny … .WAVE X
BIG SHIFT naše vědomí
Silná vlna světlo přicházející z Galaktického jádra pro nás a samotné Zemi, to bylo přichází nějakou dobu, a proto jsme se přesouvá tolik a sjednocení, si uvědomil, pustil, je více přítomen.
Velkou věc je, že nebude mít očekávání, pak si můžete být zklamáni. Nezapomeňte Vzestup je o tom, že tady právě teď, nebudete nikam, stanete se vše vědomě i když jste tak jako tak. Je to posun ve vašem vědomí jako světlo vás svítí přímo přes nejhustších struktur těla. Stanete se vaše světelné tělo plně přítomen ve své fyzické tělo a vytvořit ráj na zemi skrze tvou lásku. Všechno je to tady pro nás právě teď.
Přichází v o rovnodennosti a Berana úplňku a úplné zatmění Měsíce, viz níže.
Viz moje kniha LIGHT KÓD aktivací o tom, že vaše světelné tělo a DNA aktivace.

Viz tyto odkazy na další informace, jakož http://zonnews.com/news/654-global-mass-ascension-september-28-2015-as-wave-x-bombards-the-earth.html
Jak WAVE X vás bude mít vliv na http://in5d.com/how-wave-x-will-affect-you/

More Proof Of “WAVE X” And UPDATE From Dr. Simon Atkins

Galaktického jádra
Světlo z jádra naší Galaxie, která nás volá domů k našemu já. Vždy jsme žili z světlo a vlny vědomí, které se pulsní z galaktického jádra spojující pro naše jádra a jádro zemin. Trvalo nám na cestě zažívá úrovně stvoření z nejhustších úrovní vědomí na nejvyšší můžeme dosáhnout v říši duality. Nyní se přesouváme přes do říše jednotné matice a vyšších dimenzí sfér existence. Tak dlouho, jak jsme si dovolit čas a prostor, aby stále a umožnit, pak můžeme snadno absorbovat vyšší světelné oktávy, které nás připravují na posun v cyklu a vědomí. Jak víte to byl postupný proces a nyní jsme připraveni učinit velký skok, přes mezeru a do nové sluneční soustavě Nové Země.
Galaktická Centre se rychle stejně jako vy změnu, její frekvence světelných pulsů, které pocházejí z ní jsou nyní vytváří velké rázy nebo sluneční skvrny a solární vlny, aby vám lépe osvětlit. Slunce, druhé slunce, Centrální Slunce a větší Centrální Slunce jsou všichni pracují v zákrytu již s Galaktického jádra a osvojovat a šíření světla, které mají být filtrovány na Zemi, stejně jako všechny vaše sluneční soustavě a Galaxy je to v rámci přípravy na směnu do nové sluneční soustavy, a Galaxy, který pracuje na vyšší fotony světla, teď, že vaše vnitřní Země Slunce a vy jste byl zkalibrovat. Vězte, že jste tady, že je jedno s Slunce a všech sluncí z svým srdcem.
alignmentsunsgc
Tato mandala je vyrovnání Sluncí přes galaktického středu,
středem vašich buněk.

WAVE X Co je to opravdu, co se děje

Wave X je frekvence světla, které pochází nejen z centra Galaxie, ale ze solárních paprsky všech sluncí, mohlo by to teprve přijít teď, když jsme prošli galaktické roviny a zarovnány přes Suns.
Nyní s vyšší dimenzionální hvězdy zabezpečit prostřednictvím vortexy na Zemi, sevření satanských ty, kteří provozují Zemi tak dlouho a použitých pyramidy a vortexy pro jejich kontrolu USA a také život na Zemi ve všech formách, které jsou fyzické a také 4d je nyní drolí. Vzhledem k tomu, hvězdy svítí tak jasně skrz Zemi vyšší dimenzionální sluneční soustavy, a to prostřednictvím vyšší dimenze Zemi a stejně jako u Černé perly, které budou aktivovány, země má dost. Viz 29. září th o Černé.

Pro mnohé z nás se staré vzorce bytí matka pro druhé, sestry, léčitele, učitele, skála jejich již není schopen udržet sama, stává se bezpředmětným programování v těchto nových lehčích době. Bylo to perfektní přechod pro stáří Guru na věk Gurua uvnitř, když jsme drželi energii tolik pro ostatní a dovolil jim háček do nás a mléčný nás. Věděli jsme, co se děje, jak se to stalo, ale zároveň jsme dovolili, aby to bylo, a to prostřednictvím naší lásky a soucitu pro ostatní. Ale teď naše láska a soucit se také vzbudil ve frekvenci a můžeme pocházet z vyšší perspektivy. Kde máme rádi jako matka nebo otec, který dovolil jejich dítě jít ven do slova a naučit se jejich vlastní lekce, je to každému teď být zodpovědný za sebe. Světlo přichází tak silně, teď, že každý je schopen to udělat.

To neznamená, že už nemůžeme vzájemně pomáhat, protože to je to, co jsme tady, ale bez programu a háčky. Nyní jsme dost jasně vidět, když se to děje, takže se nám to může zastavit z děje a je co-na sobě závislé. Možná zjistíte, že mají další období nechat jít ještě více lidí ve vašem životě, kteří jsou stále přicházejí plné agend. Ale ve stejnou dobu, můžete najít ty, ve svém životě, kteří byli velmi spící se nyní kouzelně probouzí a chtějí převzít odpovědnost za svůj život a jejich lásky.

Magické okamžiky jeden po druhém duší zapamatování a Probuzení tak rychle teď, a tato vlna X je to vlna, která rad Světla a božské Solární bytosti mají dát do pohybu před asi 400 lety, ale jeho nás konečně dosahovat stejně jako my připraveni ji přijmout.
Pochází z dimenze 14. proto přijala časový úsek země, aby se k nám dostanete. To je také to, co ty temné připravovali, aby se pokusila zastavit tak dlouho. To je důvod, proč je důležité si přečíst další část se zde o tom, co můžeme nyní udělat, a země sama dělá zastavit zničení, kontrolu a chamtivost. Je po všem a jsou v jejich nebezpečných konečných mukách, takže to je ještě trochu složitější, protože přechod koná.
Chcete-li přesunout ze strachu, kontroly, čas jsou peníze svět založený, že má stále nám vězně a do doby, je výtvarné tvorby skrze lásku je náš boží pravdu. Hojnost a radost pro všechny zkušenosti, že je náš boží pravdu, a že tak mnoho světelné bytosti jsou zde oslavit s námi, z tolika rozměrů a světů, jak se napojíme na galaktické a univerzální společenství světla ještě jednou.

KONEC hry duality A Satanské HOLD na zemi.
To je důležité a část energie, Wave X, které se blíží, není to jen Wave X, existuje mnoho lidí, kteří používají tuto dveře k práci pro zvyšování vědomí na Zemi. Wave X je vlna Světla od našeho galaktického centra, a tak přijde z centra vámi, a každého jednotlivce na Zemi.
Tento časový rámec je používá mnoho galaktické a univerzální konfederace ET je a lehkých Bytosti přinést masivní změnu na Zemi dříve, než je zničen samotnými lidmi.

Všechny programy pro likvidaci se starými luciferské témat nenávisti, násilí, chamtivosti, kontrole nebo obětí takový, který je tak evidentní a samozřejmě ovládat pomocí strachu z nedostatku s penězi, bezpečnosti a všechno z božského řádu, aby do potravinového řetězce jít na nižších astrálních pány a ty, kteří potřebují vytvářet strach k jídlu. To vše a více z nudné staré duality drama, nemluvě o ledovou blíží a že mají své podzemní základny a také zakládá na Marsu, aby se zabránilo, jakož i jadernou destrukce není pravda jako jeho stále ještě v iluzi, na základě strachu. Stejně jako znamení šelmy, bezhotovostní společnosti, umělé inteligence, roboty, prosím, ne uvíznou v tom, že je to jen iluze, a když jste připojeni ke zdroji uvnitř nejste ve hře ještě.
Zlo, které je pácháno na Zemi je mimo chce moc, peníze a slávu. To je pouze pro loutky na nižších příčkách, kteří věci sami, které takové drobnosti, ale skutečná moc za tím vším je čisté zlo a ničení pro ničení příčinu. Čistá radost, že temnota obdrží od tohoto zničení, bolesti a smutku je opravdu obrovský a stále běží a pohybuje se na jiných vesmírů a světů. V případě, že energie nebyla nikdy necítila a začíná jako zákeřné skryté ty, které přicházejí do planet, a pak se začíná svou hru. Často velmi úspěšně, jako obyvatelé těchto světů nepoznali zlo dříve, tak jsou slepí k tomu, trochu jako široké veřejnosti na Zemi, s výjimkou, že vědí všechno o tom, ale jsou naprogramovány s médií, zábavy, léky, chemikálie atd znecitlivění sami a schovat hlavu do písku.

S tím vším šílenství tam byl začátek na něj a tam bude konec, my jsme část konce, může již spuštěn v této planety, sluneční soustavě a vesmíru, a zažil ji dost. A už je toho dost.

Ty nejdražší jsou součástí brodu vlny bytostí, kteří sem přišli, aby ho zastavit, pokud jste udělal svůj domácí úkol a miloval svou vlastní vnitřní temnotu a vlastnil vašeho božství. Nemáte strach z Satan nebo iluzi, jste jedním ze světelných nositelů postavit vysoký ve vašem světě. Takže teď jsou požádáni, aby stát silný v ještě větší způsob, jak přesunout všechno z tohoto vesmíru a na konci staré hry.

Pro ty, kteří mají jednotný a už pracuje na nižších astrálních rovinách a země hry duality, které jste absolvoval, jak to bylo do vnitřního prostoru, ve vesmíru říše božské světlo v oblastech Stvořitele světla, kde je vše ve spojení s božské. A ne, že to není nuda, dostanete jít pryč na misích, jako je tato; k nižším kvanta duality a rotační obvodu vzorování. Což je další iluze po duality, který udržuje duše věřit, že oni cestují do května různých obdobích života a hologramů, ale ve skutečnosti je tam jen jeden. Je to výmysly pocházejí ze starých vrstev duality, stále není quiet vymazány kde je cyklický víra stále zakotven v myšlenkových vzorů a přesvědčení. Takže to je potřeba také být zúčtovány do té míry, jednoty a že jsme, jste jeden a že nic není samostatný a že je to všechno jen představivost k vytvoření světy uvnitř světů, kde hrajeme. Jakmile se dostanete přes tuto vrstvu iluze pak je velmi jasné, plachtění
v způsoby, které nejsou chápány na Zemi, nebo naše sluneční soustava předtím. Nové vyšších dimenzí hvězdy, které byly zakotveny v jsou nyní začátkem tohoto nového světa a stvoření.
S cílem dokončit tento destruktivní dualitu ďábelský hra nyní
naleznete na 29. září th

Pro ty z vás, kteří nemají pocit, že jste tam jen JEŠTĚ
NALEZNETE SO mnoho článků na hojení vnitřku z iluze ETC. Na svých webových stránkách nebo v mých knihách a MP3

Doufám, že se k nám dostanete MP3 Mini dílny
Dáno v příštích několika týdnech na pomoc.
Bez ohledu na to; Ať se stane cokoliv, nikdy srovnávat se s nikým jiným, my všichni máme naše vlastní načasování a faktem je, že jste již božské a jeden s Zdroj, stačí vlastnit to.
Získáte úžasné výhody z Wave X, a žádná očekávání, ale mám pocit, že bude dělat to snadné pro nás všechny milovat a přijímat naše staré programy a karmu a přesunout se do vyšších dimenzí našich já ve vyšší dimenzionální Zemi.
Jen tím, že s energiemi na dny, otevřený přijímat.

Září dvacet tři dvěadvacettin jaře nebo na podzim rovnodenností a WAVE X.
FIRST LIGHT NZ 20:20 AUST EST 18:20 GMT / UTC 08:20
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
Slunce bude svítit přímo na rovníku a tam bude téměř stejné množství den a noc po celém světě. To je také první den podzimní rovnodennosti (podzimní) v severní polokouli a první jarní den (jarní rovnodennosti), na jižní polokouli.
The Equinox je, když se světlo a tma jsou si rovny a energie jsou sjednoceny, nebe i země, ducha a hmoty sloučit. Tato energie je silný brána pro transformaci lidstva, a otevření sluneční Já. Vzpomínka theSunis není mužský nebo ženský, ale jednotný energie ze zdroje, theMoonreflects sluneční paprsky a svítí nám v noci, všimněte si, jak Golden Moon je nyní dnů, a jasný. V mayských a mnohých kulturách Sun Slunce pozdravil u rovnodennosti na Východ, jak jsme otevřít svá srdce naší sluneční Já, Slunce v nás, když jsme ctít Boží Stvořitele, Infinite Ducha a propojenost všech. Tam, kde v náš pokoj se sloučí přes Zemi v harmonii pro všechny bytosti, protože nebesa jsou v rovnováze s námi v tomto okamžiku. Posíláme sluneční vlny lásky od slunce a Slunce v našem srdečního centra do země a pak se celému lidstvu a všem bytostem.

To Equinox je velká událost se světelné paprsky z Galaktického jádra, Wave X přišla. Země se pohybuje rychle, nyní stejně jako my, jsme zarovnání přes Suns a vnitřní Země Slunce má nově kalibrovat a stále je. Stejně jako buňky našeho těla jsou, a RNA přijímá theThirteen paprsky duhy a aktivace DNA. Druhé Slunce aktivaci DNA, čakry a Kundalini, a to již od roku 1995, pokud máte zájem vidět myHandbook RA. Druhé Slunce není Nubriu, je to dvojče našeho Slunce binárního systému a nyní se vrací do své dvojče, stejně jako jsme se sjednotit naše dvojčata a odstěhovat se z duality. Druhé Slunce nás volá a zarovná přes vnitřní Země Slunce, našeho Slunce, Centrálního Slunce a větší Centrálního Slunce všichni jedno.
Přechod ještě není u konce, je volání ven a Matka Země je po vás poslouchat její tlukotu srdce a na své vlastní a pohybovat se v synchronicity s ní, ne proti ní už ne. Není jí už ignorovat, a ne se jí vyhýbat a zavírání se pryč od ní. Ona tě miluje a obejme vás v božskou lásku matky a kolébky vás jako plné síle kosmickými větry změn profouknout vás.
TheSolar Světlice jsou stále intenzivnější a také zvyšovat frekvence těch, kteří jsou otevřené.
Slunce nám dává světlý kódování po celou dobu, a to je důležité sledovat alespoň jeden Východ a západ slunce v týdnu, pokud je to možné udržovat spojení a přijímat stahování světelných kódů pro své tělo a zeminy jednoduchost a asimilace svých světelných tělech plně.
Takže v tento den se theassimilating a vyvážení Solar Flare příliv pokud se cítí dobře na vás;
Podívejte se na sluneční erupce, jak láskyplně objal kolem Země a Země reaguje v láskyplné objetí Slunce
Elektromagnetická mřížka musí být průběžně dáno vizualizaci jej absorbuje sluneční erupce jako mřížka jiskří jako Liquid Light plazma pochází od Suns a nitru Země Sun. Prostřednictvím čaker pak prostřednictvím vašeho Gold světelné tělo, protože totéž se děje na Zemi.
Do své vlastní čakry nejprve s Golden Liquid Light Plazmové sestupuje od zdroje a Suns do každé čakry. Pak Platinum Liquid Light Plazmové přicházejí přes každou čakru z Vnitřní Země Slunce, a pak se zlata a platiny Liquid Light Plazmové zůstatky v každé čakry.
Pak si vědom Zlatého slunce ve svém srdci prostřednictvím všech svých orgánů, jedna zlatá světelné tělo.
Viz tento odkaz na theLiquid Light plazmatu pro úplné podrobnosti a také spojit se připojit jako první.
Nebude to trvat dlouho dělat, a jakmile ji máte, budete mít možnost to udělat velmi rychle.
Dále si představte, stejný proces pro čakry Země. Nemusíte vědět, kde jsou všechny pozemské Čakry jsou, existují různé názory re nich tak jako tak. Ale s vaším záměrem vědět, že Golden Liquid Light Plazma přichází ze zdroje do země čakry, pak Platinum Liquid Light Plazmové přichází skrze každé čakry od vnitřního Země Slunce přes všechny čakry Země EU. Když vyvážit blokované a temné energie rozptýlí od Země a vnitřní země slunce svítí skrz všechny země a jejích vnějších orgánů vyrovnány přes všechny sluncí. Větší Centrální Slunce, Centrální Slunce, druhé slunce, vaše vnitřní Slunce, Vnitřní Země Slunce všichni jedno.
Po dokončení viz Diamond nad vaší kosmické brány čakru a Diamond přijde přes všechny vaše čakry a ven přes zemi čakry a gridů a dotkne se do vnitřního Země Slunce, protože se stává Diamond jasný přes vnitřní Země Slunce, Země a vás, Suns a Cosmos.

Tyto rady Světla se sejdou opět na rovnodennosti s vyššími oktávy světla budou moci být ukotvena do fyzické rovině skrze nás při zůstatku na Zemi a skrze Diamantové světlo držíte ve vás a skrze Zemi a vesmíru.
Jasnější jste více vědomí budete mít, a tak připravit pro tuto příležitost předem, jak to bude příležitost, aby se více plně ze svého božského já a vědom své záře a co-vytvářet lásku a vnitřní klid, radost a hojnost od ticho v rámci …
V době rovnodennosti, kdy se všechny energie jsou vyvážené úžasné posuny mohou konat a vchody z vyšších dimenzí v rámci Země a Galaxy otevřené.
Zkuste a připojit v přesný čas, stejně jako slunce, v poledne, západ slunce a půlnocí.
To rovnodennost je velký posun, že jste stále připraven.
Je to den strávit v klidu a umožnění a v přípravě na schopnost přijímat všechny výhody na stahování světelných kódem a posun v tkanině starého do nového světa a být připraven.
Pokud si přejete připravit, pak bych doporučuji vám jasné a aktivovat své čakry a být ve vašem světelného těla. Také práce s Diamond Light Matrix, Diamond působí jako katalyzátor hodně podobně jako vaše čakry ve vašem těle. Ty by mohly chtít být vědomi diamant v každé z vašich čaker, pro bližší informace klikněte sem. Pak potvrzují, kdo opravdu jste, co jste a co můžete udělat, tj teleport, žijí na světlo, potvrzují, všechno, co jste ve své pravdě a podstaty, žádné pochybnosti, nebo jen říct to obalit, ale vím to, ať už je to, dech ji , to je skutečné.
The Equinox je vchod do Hyper rozměrů říše, jak si otevřít více plně do svého Starwalker Earthwalker sebe a galaktické a univerzální mysli.
Buďte v klidu a nyní den, bez očekávání, protože není nic, co očekávat, jak to už je.
Viz moje články na Diamantové světlo MATRIX Živá knihovna světla.

24.září Druhá etapa Stargates A Shambala
Na rovnodennosti, dveřní otvor otevřela ještě více úplně a Stargates šli do druhé fáze jejich provozu. To znamená, že sjednocení un-manifest a manifest vytvořil prostor, dveře do toho, co vypadá jako prázdnoty, ale je vlastně nový vesmír, kde se věci ještě nebyly vytvořeny do formy. Prázdnota-ness a prostor je tak krásná, cítím se tak nadšený, že na okraji tohoto prostoru, ale zjevně do 3D, nová tvorba začala na vyšších dimenzích již z 19. dimenze.

Shambala je tam, jako plovoucí ostrov klidné a klidný, a božské bytosti tam mával, jako by věděl, že věci se mění i pro ně. S Shambala ukotvení do zemské roviny větší míře budou buď přicházejí do zemské roviny znovu, protože stále více Bódhisatvy to je potřeba v tomto klíčovém okamžiku směny, nebo půjde do vyšších dimenzí a stále pomáhat odtamtud.
Možná budete chtít strávit nějaký čas v klidu a vzít se do nového Vesmíru a Shambala. Můžete tak to prostě váš záměr a sedět a umožnit, co se odehrává v tichu, nebo dělat Soul Travel.

WAVE X PEAKING PRO úplňku úplné zatmění Měsíce
To je dlouhá doba přichází, a buduje celý rok od prvního ledna 1. stažení.
Teď už jen stačí před úplněk úplné zatmění Měsíce energie je tak intenzivní, že by bylo nejlepší, aby strávit den s přírodou, nebo alespoň, co můžete o tom. Pozorujte, co jste stále závislý na v programu a přejete si být stále připojený do programu, systém. Vím, že pro většinu je to, co cítíte příliš mnoho investovali v tom, že v systému, jako je vaše živobytí, bezpečnost, peníze, práce, vzdělání, zdravotní pomoc, podporu, když starý, nemocný atd. Ale je to opravdu vaše bezpečnost nebo jen iluze to je vše, odpadnutí teď? Vzdejte se do prázdna, tichu a nic.
Přestat dělat to, co si myslíte, že musíte udělat, a dělat to, co opravdu cítíte, že dělá,
použijte tento den být věrný sám sobě.
První den po zbytek svého života, v radosti lásky a univerzálního toku.

NOVÝ ZÉLAND má nyní odešel do letního, PLUS jedna hodina,
ALE GMT zůstává stejný
AUSTRÁLIE jde do letního října 4th

28. září ARIES úplněk 4.40 stupňů
A úplné zatmění měsíce A WAVE X
FIRST LIGHT TIME NZ 15:50 zatmění vrchol 15:50,
AUST EST 12:50 GMT / UTC 02:50
Měsíc je přímo naproti Země od Slunce a viděn jako plně osvětlené ze Země.
Úplněk je čas ukončení a oslavy, Beran Full Moon je vždy výkonné, nové začátky a polarizované Vah rovnováhu a touha po jednotě.
Je to dobrý čas na meditaci a být otevřený, co vytváříte
ve svém novém životě a způsobu bytí v novém paradigmatu.
S tímto Měsíc je nám dán kosmického požehnání překonat částí sebe stále připojen ke starému paradigmatu duality a tanec, a zaměřit se na to, co jsme se rozhodli vytvořit v lásce a míru.
Beran Full Moon vždy se zdá být dobrý pro vytváření velkých směny a nové způsoby, jak dělat věci.
Přečtěte si také o Měsíci jako Final zasvěcení
Lunární Eclipse s Berana úplňku je čas na oslavu porod jsme právě procházela s Září rovnodennosti a musí být sladěny s New Stars pokud máte pocit, příliš.
Naše Starlight Tělo je tkaná skrze naše hustších tkanin tvorby a tvorby cesty z hvězd zářit v našich buňkách a bytí. Dát nám větší integraci v našich vícerozměrných orgánech a přeměňovat omezit destruktivní myšlenkové vzorce, které zablokovali nižší astrální roviny.
Pomoc Země transmutovat staré toxiny; z fosilních paliv, chemikálií, záření, těžké kovy, jako my využívají naši sílu lásky a podívat se na Zemi a každého jako celek a uzdravil.
Zatmění je, když slunce a měsíc jsou opačné s Zemí mezi nimi.
Úplné zatmění Měsíce. Úplné zatmění Měsíce nastane když Moon projde úplně přes zemskou tmavý stín, nebo Umbra. Během tohoto druhu zatmění bude Měsíc postupně tmavší a pak na rezavý nebo krevní červenou barvou. Zatmění bude viditelné na většině území Severní a Jižní Americe, Evropě, Africe, a západní Asii. (NASA Map a Eclipse Informace)
http://eclipse.gsfc.nasa.gov/LEplot/LEplot2001/LE2015Sep28T.pdf

Zatmění Měsíce pracují více na emoce, vnitřní a skryté aspekty, budete moci jít hluboko nejen do vlastní psychiky a centra, ale pracují s rad světla v držení zdroje duchovního / světlo portály po celém světě v jednotě a jednotu , kotvení do hustších oblastí a třetí dimenzi vyšších frekvencích a multi-dimenzionální světy paprsku držíte vyšší frekvence, jak jsme překonat iluzi.
Toto zatmění je svítící nás zevnitř a přináší srozumitelnost vidět
a být naším vyšší self / vnitřní já a pracovat v větší obrázek.
Pokud máte pocit, uvízl podívat na svůj život od sebe jako světlo být a smát se a rozveselit.
Také si uvědomte, že každý ve svém životě, je tam za větší obrázek smyslu stejně.
Žádat o povolení na vnitřních rovinách, pokud máte možnost se zobrazí, kdo ve skutečnosti jsou, a vaším úkolem dohromady z větší obrázek a Větší realitě.
To pomůže k posunu mnoho starých vzorů a dramata, které již nejsou vhodné a být v klidné milující prostoru s každým.
Ve větší obrázek můžete mít pocit, že je veden v vířivém bodu nebo posvátném místě jak tam je hodně nyní vyskytující se sítí a kotevních bodů starých a nových paradigmat. Posun se koná a mnoho portálů a víry, které držely paprsek ve starém paradigmatu, kdy dualita byla naše lekce jsou nyní mění pozici jako my sjednotit a probudit naše srdce k lásce, že jsme. Některé z nich jsou stále pracuje a jsou zkalibrovat. Tam je spousta světla přicházející s tímto zatmění, protože nám se Měsíc pomáhá pohybovat přes zahájených srdce.
Tyto rady Světla využívají zvláštní energií tohoto Full Moon zatmění nám osvětlit, takže můžeme snadno připojit do jednotného matrice Světla, Diamond Light Matrix.
Využijte příležitost v této době propojit se na vnitřní se všemi ostatními známými i neznámými a být otevřený navzájem božského plánu jako ctíme se navzájem a sami sebe.
Vědom si Light Grid nám připojit, jak to osvětluje prostřednictvím nového Diamond krystalické mřížce na Zemi a étery. Jak vidíme očima lásky pravda bytí celého lidstva a veškerého života, v lásce a cti, vděčnosti a radosti pro krásu, která je život a zářivý hvězda, že jsme, protože Země je hvězda a my RADIANT neomezené fasety Diamond světla …
Také se zaměřují na jít do dveří vašeho srdce středem Galaxie … prázdnoty.
Buďte otevření pro příjem světelné vlny, které pocházejí přímo z ve vás, protože střed Galaxie je centrem vás, kříž nad bodem, X.
Oslavte s posvátného ohně nebo svíčky … tanec v svobodě bytí.
Dva MP3 meditace, které vám pomohou být tvým božského plánu a JSEM nekonečné vchodu, pokud byste chtěli zažít ně klikněte zde.

29.září, co můžete udělat v poledne na vnitřních rovinách
A NETWORK
Ve vnitřním Zemi bytosti tam byly chrání to, co říkají Black Pearl (to je skutečné jméno je Baritematitomictra) pro věky času. Nejen od této poslední proklouznout do duality, ale z jiných cyklů, kde Země zažil invaze jinými ET je a ještěři, kteří chtěli mít nejen na Zemi, ale Black Pearl. To, že Black Pearl je nejen symbolem naděje na Zemi, ale má energii z druhého Měsíce a druhé slunce, stejně jako pro nové sluneční soustavy hvězd, které se nyní vrátil a ukotvených do zemské roviny.

Země byla vytvořena také, že má smysl nejen, že místo pro bytosti obývají, plemene, zničit, chamtivosti nad, rabují a vlastnit. Ale držet setí energií, které vytváří život, který umožňuje pro mnoho bytostí existovat, učit se a hustoty zkušenosti, stejně jako multi-dimenzionální koule.
Že ve většině jiných galaxiích není rozsah učení, které máme tady, ve většině ostatních planet, slunečních soustav, galaxií a hvězd a planet tam jsou jen některé dimenze, které bytosti mohou pracovat v.
Ale tady se můžeme operovat z celkové hustoty k nejvyšší prostřednictvím všech sluncí ve stvoření, a ne, že existuje mnoho bytostí, které dosáhli, že ještě, ale to je v říši možností pro každého z nás, a tak proč Země je tak posvátný ,

Black Pearl lze také uhasit energetické pole, které chrání Zemi před vnějšími vlivy, stejně jako vnitřní rušení. To nebyla aktualizovaná jako pokaždé, když byl povrch zničen jaderné války a záplavami, změnách země a osy posuny tam byla vždy nit života, který pokračuje až do vyšších dimenzí. Jako světlo měst a ve více nedávné době, jako Lemurie a Atlantidy. Nebo že bytosti šli do jiných dimenzí ve Zemi sám rád, Taos pod Mt. Shasta nebo Agartha. Takže to nebylo požadováno, aby být provedena jako ochrana zastavit plné zničení, ale je zde a může být použit.

V této civilizace, která jsme v kterém teď velmi destruktivní jednoho, a ti, kteří ji řídí z planety, stejně jako na planetě, musí si uvědomit, to je naposledy, zkáza bude tolerováno. Vzhledem k tomu, Země sama je unavený ze hry teď, takže je třeba vědět, že Black Pearl bude realizována v případě, že hra pokračuje mnohem déle.
To je skutečnost, ne fikce a je to v podstatě tvar nahoru nebo loď ven. Osobně jsem si řekl, ještěři, Ilumináti, tmavě Orions etc, co se děje v průběhu let a mnozí z nich otevřely své srdce. Viděl jsem na Uluru v roce 2005 světy sloučení a oni přestanou existovat.
Světy jsou nyní slučování a přijde čas, kdy přestane existovat, a to i jejich loutky, všechny ty, kteří hrají napájení, kontrolní a chamtivost hry, které potřebují, aby si uvědomit, že je čas se zastavit a začít s vědomím, že lidstvo nemůže pokračovat jako tohle. Že to není o Red Herring iluzích, jako deficity, na akciovém trhu, co Lastest teroristé a celebrity jsou až do, ale informace o udržitelnosti, volné energie a hojnost pro všechny.

Věci musí být sdíleny na této planetě, než bude příliš pozdě, a tak se Inner Země bytosti jsou ve fázi přípravy na Černé perly být zapnuta na nejnižší frekvenci. Chcete-li mít vliv na ty, jejichž duše jsou tmavé, a ne držení lásku, že to nebude mít vliv na zraněné duše těch, kteří se otočil karmického kola na věky času. Není to o lekce, nebo trest, nebo sebezáchovy, nebo vzestupu, je to o naší Matky Země a její božské právo teď žít ve stavu klidu a krásy.
Za jak víte, že Země je tak krásná, tak božský a zničení ní není vhodné chování déle.
Takže 29. září ve Vašem poledne jít do vnitřní a mluvit s Dark Ones o tomto a o Černé perly a dejte jim vědět, co se děje. Je to tak důležité, že vědí, a tak v krátkém tvaru nahoru nebo loď z kromě toho, že nebudou loď ven, nebudou schopni zvládnout frekvenci a se zhroutí dovnitř. Jejich duše úrovni se zhroutí a oni budou cítit velkou bolest, se budou cítit bolest vše, co vytvořili vracejí se na ně najednou, bude to pro ně příliš zvládnout.
To není trest, to je iluze, že to, co se stane pro všechny z nás, když jsme se dostat do negativní moc, začne se vrátit na nás, abychom si uvědomili, a to milovat a přijímám ho. Není to o odpuštění, odpuštění znamená, že je něco špatně, a není nic špatného, ​​my všichni zvolit, aby oběti nebo victimisers, je to jen hra, nepříliš radostné člověk a jeho chýlí ke konci.
Je to jednoduchý výběr zvolit lásku bez ohledu na to, jak strach založené duše bylo.
Poté, co pocit, že uncondtional lásku od vás a vím, připojení ke zdroji a světlo, které jste. Jak jste je světlo nehoří říct, není tam žádný trest, jen láska a že to byl zážitek. Mohou s otevřeným srdcem je v zcela novém paradigmatu a vzít své kohorty s sebou a vše je zrušeno přes všechny světy a rozměrů, času a prostoru, na nulovou piont.
SOUVISEJÍCÍ JE CHRÁNĚN
Pokud máte pocit, TOO bojí PROVEĎTE POTOM nedělejte to.
Nechte to na ty, kteří jsou si jisti, v sobě, a vědět, kdo jsou, tam jsou dost z nás, aby obrovský rozdíl.

Pokud byste chtěli dělat TO a není si jistý, jestli můžete
A pokud si soudit některý z Reptilianů, temní páni, banksteři, generálního ředitele, diktátorů, mučitelů, CIA, tajnou vládou apod pak si uvědomit, že máte aspekt ve vás, že je stále ještě běží, že věci.
Tak si představte chamtivý, násilné, moc hladový agresora ve vás
a ujistěte se, že jste připojeni, pak to hluboké dýchání a vyprávět tento vnitřní aspekt ve vás
“Miluji tě, já přijímám vám přesně, jak jste”.
Až do své vnitřní aspekt cítí v klidu, spojen, otevřený, milující, soucitný,
v souladu se všemi vytváření a bytostí.
To může trvat 10 minut sekání pryč, nebo několik dnů nebo týdnů.
Ale aby dělal to, dokud jsi milován zevnitř sami.
Tím můžete převzít odpovědnost za sebe a přestat obviňovat tzv padouchy a
tak oni už ne jsou krmena nebo trvalé, a tak hra je u konce.
Bez ohledu na to, co se děje Černé perly se zapne velmi nízkou frekvenci v tento den.
Tento rok 2015 byl mamut a stále je,
jsme v takové úžasné cestě naší vlastní tvorby.
Tam bude muset být čas pro úpravy a transformace, ale celý proces může být naprosto klidný a Boží milosti. Když jsme přišli ze zdroje uvnitř a komunikovat s láskou a se soucitem. Jak dlouho trvá, že pro filtrování dolů je na nás. Čím více nás to dělat vnitřní hojení a přijmout odpovědnost tím rychleji se posune.
Jsme Creator Goddess Bohové, strážci Země z naší lásky.

Pozdrav tě v jedno srdce a vděčností na cestu jste přijaly pomáhat mi,
a celé stvoření, děkuji vám, že tu teď.

Copyright © 2015 Soluntra krále PO Box 11 Whakatane, Bay of Plenty, Nový Zéland
email soluntra@evenstarcreations.com
Web www.evenstarcreations.com
Souhlas je dán kopírovat a distribuovat tento článek na důvěře, že obsah zůstane kompletní, všichni úvěr je kladen na autorovi a je volně distribuován.

Viz také https://www.facebook.com/soluntra.king
NEJNOVĚJŠÍ COSMIC ZÁZNAMY PRO 2015
Přečtěte si o 2015
DATUM A ČAS úplné a novoluních, rovnodenností A slunovratů
Odkazy pro úplněk a NOVÝCH MOONMEANINGS
ODKAZY PRO slunovrat, Eclipse rovnodennost VÝZNAMY
COSMIC predstaveni KALENDÁŘE od října 2001 do prosince 2014

Viz také RETURN světla a WHATS DĚJE

 

AKTUÁLNÍ WORKSHOPY

Shambala RETREAT
otisk-of-peacehickbayshambalaimprint-of-míru

LIGHT BODY ZERO POINT UNION
17. prosince – dvacet dva SLUNOVRATU
V MÍSTĚ první světlo, East Cape, Nový Zéland
S Soluntra krále

Jak jsme se stali jasnější a my otevřít naši já jako vícerozměrný bytí a jsou plně naše tělo světla, uvědomujeme si větší obrázek a naší účasti na tom, aby služby tady ve Velké posun v cyklu a vědomí.
Jsme tu pro směnu, probouzí k našemu já v Síria rad Světla a prostřednictvím RA, tím větší centrálních sluncí; v lásce a jednotě pro vytvoření Nové Země a ukotvení Shambaly na pozemské rovině.
Shambala je místo, kde existují našich více sjednocenou samy ve stavu klidu, radosti a lehkosti a my myslí, že podstatu tady v našich tělech a bytí.
Budeme otevření do 6D beztvaré světelného těla a kotvení Shambala na zemské rovině této úžasné Nové Země víru.
Východní Kapsko a Light House přijímá světelné kódy a je draci hlava a hlavní bod rastru. S Lemuřanů Light město a Cosmic Egg nás probouzí, aby se narodily mimo sebe od posledního zlatého cyklu do Stvořitele bohyně Boha jsme.
Galaktická brána u Hicks Bay je pupeční šňůra z Nové Země se úložný mazeriál nového stvoření jsme se probudili do našeho já už ve vyšších dimenzí Nové Země, vchod do Nového sluneční soustavy a hvězdy.
Na Lotin Point Sirian Hvězdné základně vstupního bodu, který je připojen k Golden slunečního disku na Thisky z prvního cyklu, Shambala je kotvení zde.
sunrise27diamondmatrix
diamondchurch2With Velké Diamond na Ruakokore jsme dobře podporovány v této izolované a velmi vysoké frekvence krajiny.
Chcete-li probudit, doplňování, plněji jak jsme dokončit poslední z velkých výzev v roce 2015 uvrhl nám opravdu posunout naši frekvenci a je, připravený pro světlejší svět, který je vytvořen prostřednictvím naší láskou omladit a musí být naše božské já.
Spojujeme s vnitřními Zemi na posvátném Zemi a krásné vody, aby nás podpořit v naší transformaci, jak jsme proměnit naše mobilní kódování překročit omezení hustoty a plně cítit naši unlimitedness a radost.
Tančit v Diamantové světlo a ztělesňující naše multi-dimenzionální já
v láskyplnou službou a záře.
Paprsek Holder v tichu jako Shambaly nyní mohou přijít až do nižších sfér,
Lord Maitreya, bohyně Tara a Lord Kalli (Vishnu) a všechny božské bytosti Shambala
požehnej nám pro naše oddanost a službu na Zemi plánu.
Vítejte v Shambala, nebe na zemi, jak jsme spojit se s ostatními našimi já, kteří zůstali na vyšších sfér, aby pomoc ze tam, když jsme přišli do hustoty. Nyní oddělení dokončuje a my se slučují své vyšších dimenzí já s naším fyzickým tělem a fyzické zemi. Závoje se zvedla vytváříme Nebe na Zemi prostřednictvím naší jednoty a lásky.

Práce se šablonami, hologramy, obtisky a plány energií, které mohou být nyní jednotný
jak se připravujeme na letním slunovratu a posunu tehdy,
Shambala zakotvení na RA slunovratu Slunce
S novými mandal, DNA, RNA aktivace, Diamond Light Body a beztvaré světelných tělech dostupné nyní.

Více informací a rezervace na Shambala Retreat CLICK

Nové paradigma mandaly

K dispozici samostatně
A4 se zvuky KÓDY
$ 11 KAŽDÝ PLUS POST
Nebo šest za $ padesát sedm PLUS POST

Kup nyní

alignmentsunsgc

viodwhereallsm easetransition
Zarovnání
SUNS, a to prostřednictvím
Galaxie,
Prostřednictvím střediska
Vaše buňky VŠECHNY ONE
čtěte více Z VOID
Projevy veškerého života
Přechod do LIGHT
A VAŠE MULTI
ROZMĚROVÝ SELF
V lehkostí, tok a radosti
vaše fyzické, éterické,
emocionální, mentální a
duchovní těla.

otisk mírových irrlightbodydnaaccelerators newsolarsystemstarsdnas
Otisk PEACE duhovým Světelné Tělo
DNA ACCELERATOR NEW SOLAR SYSTEM STARS
DNA AWAKENING

INNER PATHWAY mandaly

Vnitřní Cesty pracují na aspekty Já a jsou katalyzátory na pomoc v posunu v cyklu, a aktivace vaší sluneční Já v harmonizaci s Zdroj přes Slunce, Centrálního Slunce a větší Centrálního Slunce Skutečnost, že jste na Zemi v této době znamená, že jste tady pro tento velký přechod, jak jste se vaše tělo světla a multi-dimenzionální já, plně probudil na Zemi. Vnitřní cest mandaly jsou inspirovány od silných portálů a mezinárodních rozměrových dveří na Zemi, a jsou katalyzátory do vyšších oktáv self, vnitřních rovinách a multi-dimenzionální já. Oni vzali sedm let vyrábět, stejně jako to, jak dlouho trvalo Soluntra jako vozidla, aby byla dostatečně jasná, zemi těchto kódování. Stejně jako kolektivní nevědomí je připravena je přijmout, a pozemské rovině ukotvit.
Vše o mandaly

KAŽDÝ MANDALA TAKÉ obsahuje zvukové kódy a BERE S VNITŘNÍM PRÁCE

ipcosmicclock
ipcsunuse

ipreawaken
IP1 COSMIC HODINY IP2 CENTRAL SUN IP3 reawakening
ipremember ip5afuse ipoutdestuse
IP4 VZPOMÍNKA
O našem původu IP5 sladěny a
Nebojácný IP6 OUT OF
DESTRUCTION
A do
Nové stvoření
ipfragments ipdoorwayofsun ip9use
IP7 odtáhla
Všechny naše fragmenty IP8 Doorway
OF THE SUN IP9 LIGHT BODY
INTEGRACE
ip10use ipoutillus ipserpent
IP10 PROVEDENÍ
Vyšších
ROZMĚROVÉ ASPEKTY IP11
OUT OF ILLUSION IP12
SERPENT WISDOM
ipresofd iptemplate secondsun
IP13
Řešení duality IP 14 TEMPLATE
Kapalných LIGHT
PŘENOS DNA IP 15 druhé slunce
Dveří
Nové Zemi

KAŽDÝ Mandala je $ 11 nebo sada 15 za $ 115 s poznámkami

Kup nyní

Všechny mandaly podle Soluntra krále © 1995-2001
Všechna práva vyhrazena bez souhlasu autora.

 

Podívejte se na mandala SADY

alignmentsunsgc
pismall

proměna

Devíti SUNS LIVING LIGHT BRÁNY
The Gates
11:11 12:12 13:13
catcover

Evenstar ESENCE
by Soluntra král

Evenstar ESENCE jsou vyrobeny z STARS, krystaly, GEM a kameny, květů a listů.
A jsou k dispozici v kombinaci SENT vibračně nebo ve skladu LAHVE
BUYnow klepněte na samostatných stránkách ON

Květové esence …. GEM ESENCE …. STAR ESENCE … Kombinace esencí ….
Esence nová hvězda z Nového SLUNEČNÍ SOUSTAVY
HYPER TROJROZMĚRNÝ ESENCE
STOCK LAHVE také k dispozici
Jak pracují PŘÍBĚH Making STAR esencí
OHLASY esencí

OBJEDNAT
Esence jsou SENT vibračně jednotlivcům
BUĎ přelijí BY SOLUNTRA NEBO, kterou si zvolíte.
Vaše pravé já / Vnitřní / Vyšší Já přijímá kombinace a kolikrát denně a na tom, jak dlouho je budete potřebovat.
Od 4 do 40 krát denně a od 4 do 10 týdnů.
Náklady na vibrační odesílání je $ dvacet pět přelijí od Soluntra nebo dle vašeho výběru.
Soluntra e-maily vám říct, která kombinace hvězdy, drahých a květové esence přišel pro vás, a že vy dostáváte.
Informujte se, prosím soluntra@evenstarcreations.com

Všechny ceny v Aust DOLARŮ jsou převedeny
DO měně, v internetovém obchodě
www.evenstarcreations.com

Pro praktikující a léčitelé; STOCK lahve jsou DISPOZICI
Jednotlivě nebo v kombinacích.
Tito přijdou IN 25ml AMBER kapátka lahví.

K dispozici je katalog k dispozici pro $ 9 PDF
$ 18, jak PŘÍRUČKY PLUS POST
S každým Essence a jeho kvalit, stejně jako každou kombinaci a jeho kvalitě a všechny květin, Gem a Star Esence, které jdou dělat to. Popis toho, jak je používat, a také, jak pracovat přes čakry je také zahrnuta v ceně, stejně jako, jak vytvořit svůj vlastní květiny a Gem Esence.

 

SOLUNTRA knihy, brožury, ESENCE ZBOŽÍ

lcasmall
racover

bkcovergateuse bookcover72colusejpeg bkcovercrystal
llcoversmall diamondlsmall dragoncsmall esscoversml
covergreatshift

newlightmandala risiamlotusflower doorwaylightbody cosmiceventscovernodate
NÁVRAT
OF LIGHT LINKS květina, GEM A
STAR ESENCE POSLEDNÍ
WORKSHOPY POSLEDNÍ
COSMIC ZÁZNAMY
HWithincover mac3outocean light-being-color-jpeg
dnatransformationsmall
HEALING RÁMCI AKTIVACE hvězdných bran LIGHT BODY DNA
dvd secondsun23 newsolarsystem creatorgoddess2013m
Světelné kódy DVD sluncí NOVÁ STARS
NEW SOLAR SYSTEM MULTI-D SELF
ra duha světlo easterdna mueggtearoraoa diamant
MP3 zdarma
Meditace FREE SOULIGHT
CESTA NEW MP3 DIAMOND LIGHT

Je to dáno zdarma s láskou a radostí.
Ale jako ty musím pracovat tady v tomto krásném fyzické říši.
Pokud máte pocit, dát dar a mít účet Paypal
pak můžete tak učinit v rámci “Poslat peníze”
na e-mailovou adresu soluntra@evenstarcreations.com~~pobj a bude mít na mě.
Děkuji mnohokrát.

Soluntra Král PO Box 11 Whakatane,
Bay of Plenty. 3158 Nový Zéland.
soluntra@evenstarcreations.com
www.evenstarcreations.com

 

 

 

Anglická verze:

Dear Radiant One, friend and co-creator,
may you be blessed with the connection to the Source within you,
to your peace, love and joy
as you shine your light so bright.
Happy Pisces Full Moon
As if it couldn’t get more on, it is and with such joy and things are becoming even clearer. Over this period of the 8:8:8 and the Aquarius and Pisces Full Moons it has certainly cleared away so many more layers and so many are waking up so fast now, and everything is being exposed, nothing can hide in the powerful Light from the core of the Galaxy and the Suns.
The day after Wave X really fully comes in with the Aries Full Moon Total Lunar Eclipse is very important if you wish to assist in making space for us to all live in the New Earth, please network. Working with the Inner Earth Beings, see in Cosmic Alerts, you will need to scroll down to September 29th.
Also another link-up on September 5th.I have added a lot more information about Wave X since the last newsletter and also on September 24th just after the Equinox another time to be aware and in the stillness. Often big shifts occur just after the anchoring and download of the Light.
I was in northern Queensland for two weeks earlier in August and took a group for a day at Magnetic Island and this was the third time working with the Lyran Living Library of Light and the Light City there with astonishing things happening in the Dreamtime, please see below.

You are always blessed with the love of your true self from within,
may you always follow your joy and dance in the shining light of your hearts delight always.

I am not able to send newsletters very often but have my Facebook page for instant information and link-ups https://www.facebook.com/soluntra.king
It’s open to the public so I don’t think you have to join, but handy if you do.

I am facilitating the Shambala Retreat for the December Solstice, East Cape New Zealand if you can make it, be great to see you.
Joyful transformations
In the One Heart, Love Soluntra
Soluntra King
www.evenstarcreations.com

 

MAGNETIC ISLAND LIGHT CITY AND THE DREAMTIME

The Dreamtime began when the Earth entered its Second Cycle, the first cycle was all about establishing the Diamonds around and through the Earth, the Dragon and Serpent people made the Earth habitable for the Lyrans and other races to come here. The Crystalline Grid was formed to create the electromagnetic energy field to bring in life by the Dragon people. The Diamonds were placed by the Sirian guardians to allow multi-dimensional realms to exist in and through the Earth. The Serpent vortexes through the DNA translated the dense DNA of the matter in the earth and rock into higher frequency DNA crystals and diamonds so that higher forms of life could exist in the higher dimensions through the Earth. This was all set in place, there were the Golden Solar Discs also placed in the First Cycle, the one at Thisky Monastery in Ladakh from the first cycle has been utilised by the Tibetans and other beings on the Earth even in this lost time and have held the codes and known the doorways that exist through the Earth from that first cycle.

The Second Cycle was when the Dreamtime as able to come in, meaning the soul travel and soul stories of those ET races that had come in the first wave and found the Earth uninhabitable were able to now access it. The Rainbow Serpent laid the codes and the DNA matrix was glowing around and through the Earth to allow many to travel through the serpent doorways and tunnels to seed Earth. Many came from the Pleiades and this is the race that the Aboriginals, Maoris, Mayans and many others came from. The Pleiadians laid out the lines through songs that originated from Lyra. Lyra was where it all started, but when they could not seed Earth in the first cycle they created life in the Pleiades and Orion, and Wega was then the north-pole star, now Draco will become it soon as the Dragons return and awaken from the deep sleep of their work at the inception of time on Earth. There are many other star linages we have also come from Sirius of course where all the higher wisdom and knowledge, scared geometry comes form , Andromeda that has always been in the unified field and higher beings often walk-ins come from there as our galaxy merges with there’s. See Star Lineages for more.

The Second Cycle was when the creators; that are in the Law of One, came to Earth and lived in harmony. They created the waterways and the pyramids, the aboriginals of this last cycle lost connection with the pyramids that are in Australia, but it is in their dreaming and now that the pyramids; discovered and undiscovered are all linked as of May 19 2015, the Dreamtime can awaken more fully in each of us. The remembrance of our beginning on Earth and the song that is our own, of the return to our home within, the doorway to the Sun and Stars.
The Dreamtime at the Light City at Magnetic Island, Northern Queensland, Australia was integrated on the 9th August 2015 when I had organised a group there for this work, and is now ready to go out in consciousness to humanity.

THE JOURNEY THROUGH THE DREAMTIME AND LYRAN LIVING LIBRARY OF LIGHT
AT MAGNETIC ISLAND AUGUST 9th 2015

lyraliving library light9aug4     Twenty two of us heard the call and we meet at the start of the road to Geoffrey Wharf, Magnetic Island and then connected on the old wharf before we moved through the sacred doorway rocks in our own way of honouring to the Lyran Living Library of Light. That had been activated in 2010 and in 2013 it was anchored to the 7th dimension now anchored into the 5th dimension. There were Light Ships and beings from Lyra all around and we were singing the song home through the prism.
The Lyran Living Library of Light and its codes anchoring through into the fifth dimension is another sign that our duality dance is completed and unified with the earth plane. The integration of it and the Dreamtime Light City from the Second Cycle had been long in coming, but now as a collective we have integrated ‘Heaven on Earth’ and ready for the higher dimensional Earth even more. This happens as we love our self exactly as we are and so everyone and everything else. We no longer are caught up in the duality world.

The light codes of Wega the brightest star in Lyra in the Lyran Star Essences I have made; of Wega are “I am Light”, and Wega, new paradigm essence” Light way of the soul; for the new light codes and light that is with us now.
The Wega light essence streams through the cells and bodies to create a diamond window of unlimited facets that can be accessed when the soul is ready”. As well asSulaphat in Lyra “I am Life, from the Source of Creation I illuminate you with Life, as your whole presence is united back to Source”.

The Living Libraries of Light have been seeded by differentextraterrestrial races and beings and contain light codes that when we are ready to receive their frequencies will liberate us back into the cosmic beings we are. These Libraries have been placed on Earth at different locations and there are Light Workers who are also seeded with same light codes whose mission it is to unlock the Libraries when it is the appropriate time. This is done from within the Light worker and she or he trusts fully to go where guided.     The extraterrestrial Libraries of Light are one with the Greater, Greater Central Sun, the ones in the Earth are part of this vast Library of Light of Creation and there was a missing 13th Library and that the missing code is already within us and we have always carried it. For the activation of all thirteen Libraries to take place it is necessary that the lightworker/activator has awakened the 13th seed of light that resides in them and that is the key to the other 12 being fully activated. This does not require a journey to a vortex but a journey within and a soul journey to the Greater Central Sun when one is ready to awaken the hidden light codes within. Once this has happened and one or more can access these light codes, then humanity is ready to be awakened, this has happened now.

8rock alma

 

8rockdiamond

 

 

 

 

 

 

At the amazing Diamond rock, just around from Alma Bay, it gives such an amazing energy for deep inner connection and stillness to allow realisations and inner union. We connected through the diamond within and the Diamond Light Matrix, to the source within and the rocks. The elementals and devas of the trees really wanted to help as we transmuted our imprints. Imprints being the stories we had taken on. Not even our own often but to understand what it is to be a matter and to unify as well as doing things for the collective consciousness, and learning about being on earth. Also observation of being a human for our star family or others. We take on imprints and actually think they are ours and we need to heal and unify them, but eventually we realise it’s all holograms of our love and prisms that we have dancing in and that we are imprinted with many different lessons or experiences until we no longer need them. Often they stay as patterns and programmes in a same old loop until we realise and love then. The imprints are in our physical and energy bodies and once clear we are free to really be our true self once more. It’s time now to really let go of our old matrix and disguises. As the group opened up to ourDiamond Body of Light and the great diamond there and the Diamond Light Matrix and the Imprint of Peace within and Divine Blueprint that we have always been and always will….

centralsunrock       snoring koala

In the afternoon we went along Horseshoe Bay beach and up the track that goes around past some stunning bays and beaches. Off the track to Balding Bay we sat on or near the Central Sun rock through the Infinite Doorway within, our Divine Blueprint awakened more fully. We connected to the RA as the Central Sun rock shared its solar codes, as a Koala literally snored in a tree nearby.

Then just as sunset was nearing at Horseshoe bay we gathered for the Light City, Dreamtime integration.
In 2013 when I had organised a group and I had not been aware of the Dreamtime connection but went into the Light City and saw how it was with high mountains and that there were two Suns and the weather was extreme, I was in the light ship and no one was on the Earth, then a Cosmic Egg was anchored and birthed.
So now it was back two years later and the Old Fellas had invited us, and told me a few days before that the Light City is from the beginning of time in their world that it is connected to their Dreamtime and when they first came to Earth. That those of us there are part of this and each one holds a code.

lyraliving library light9aug3

As we sat watching the Sun start to get closer to setting we went within, through our star chakras and planets within, and being our Iridescent Light Body and through all the planes, one through the Greater Central Sun. We connected consciously to the Old Fellas and were aware of Beams of Light all around us and out in the bay. That we too are Beams of Light and are in the Light City and aware of how the earth is, the environment, theair, the sky and the two Suns in the sky. As we were present and absorbed the RA Light that activates our DNA, the building blocks of creation. The light codes of creation and the kundalini, the serpent vortexes of life force energy as we are at the beginning of the Dreamtime. Aware of our form or non-form, what we are creating and how it affects us now, as there is no time.
Aware of the stillness and void and the sounds from within, and the star that we each are from within, the connection to the stars that we came from as we moved through the spiralling vortexes of the Rainbow Serpent, the Thirteen Rays of the Rainbow Serpent in the Earth, through the earth. Aware of the Lyran Living Library of Light codes of the creation story now through the fifth dimensional realms, through the island and the collective of earth. The sparkling diamonds multi-prismed, multi-dimensional sparkle through the earth. Aware of ourselves as multi-dimensional, multi-prismed creator goddess godsand how the Light City is now integrated in the fifth dimensional Earth as the Dreamtime awakened fully once more for us all.
As we create the higher dimensional Earth through love, harmony and union as the Rainbow Serpent dances through the landscape and activates the DNA codes to sing the song of Lyra and the completion of the cycles. As we came out from the White Hole back through the Black Hole, the void and stillness within, as we now create through the dreaming of our souls.
Singing a song with the Od Fellas as the sun set, the Light City opened up to integrate now at this end time so that we can move into the new. That each of us is holding the doorway through the Light City and into the New Earth and higher dimensional us.

The Old Fellas were joyous and showed me how the Light City Dreamtime has now come back into the realms of the earth plane, which means it will help their people as well as everyone else. The Dreamtime is the real world and the connection with nature, the stars and inner worlds. They tell me that many will get the inner worlds more clearly now and that the Lizard People, who are the ones who can move along the songlines are integrating more fully into those of us with lineages of that skill. That we will move along the songlines more powerfully than before worldwide.

CLICK HERE TO READ ABOUT THE THIRTEEN RAYS OF THE RAINBOW AND THE EXTRA SIX COLOURS

HERE IS A MEDITATION IN MP3  THE DREAMTIME CREATION STORY OF YOUR SOUL AND THE RAINBOW SERPENT OF THE 13 RAYS

Copyright ©  2015  Soluntra King PO Box 11 Whakatane, Bay of Plenty, New Zealand
email soluntra@evenstarcreations.com
Web site www.evenstarcreations.com
Permission is given to copy and redistribute this article on the trust that the contents remain complete, all credit is given to the author and it is freely distributed

IF YOU WOULD LIKE SOME FLOWER GEM AND STAR ESSENCES, THE HIGHER DIMENSIONAL SOLAR SYSTEM STAR ESSENCES AND HYPER DIMENSIONAL ESSENCES TO ASSIST YOU WITH WAVE X
Please let me know, you can see full details below about the essences.
You can pick you own or I tune in with your higher self.
Often there are quite a few combination ones required, as well as the new stars and hyper-dimensional essences.
You get as many as you need for as long as you need, sent vibrationally.
Cost $25aud please pay through here with PayPal or email me.

MP3 MEDITATIONS TO ASSIST WITH THE SHIFT

NEW….THE DREAMTIME CREATION STORY OF YOUR SOUL AND THE RAINBOW SERPENT OF THE 13 RAYS….22.39mins $9
I AM THE INFINITE DOORWAY ….17.38 mins $8
BEING MY DIVINE BLUEPRINT…24.37mins $10
GOLDEN SOLAR DISCS AND SOLAR BEING YOUR ARE, EXPRESSING YOUR CREATIVITY….13.46mins $7
INNER HEALING MP3 41mins…$9
INNER HEALING MP3 41 mins PLUS PDF 23 A4 pages…..$17
CLICK HERE TO GET

or you can get the mp3 41mins…$9
and the whole GATEWAYS OF UNITY, INNER AND NATURAL HEALING BOOK
PDF $38 hardcopy $68 CLICK HERE TO BUY

THE LIGHT CODES DVD
animated, 1 hr 34mins, 8 chapters with the full activation of Light and Sound with your Chakras and Light Bodies $34aud includes post.

FREE MEDITATIONS CLICK HERE
but maybe not such good sound quality
CONNECTING…18.20mins
PYRAMID OF THE SUN….19.20mins
IN THE BEAM ….24.07mins

AS WELL AS ALL THE FREE INFORMATION UNDER UNITY, HEALING WITHIN AND ALL MY BOOK EXTRACTS UNDER BOOKS

COSMIC ALERTS         WHATS HAPPENING NOW     THE RETURN OF LIGHT LINKS PAGE

  COSMIC ALERTS
and COSMIC EVENTS TO END OF SEPTEMBER
et
GodGoddessrisiamlotusflowerGodGoddesset

You can see and buy paintings under Activation Art

AUGUST 29, 30 – PISCES FULL MOON
NZ FIRST LIGHT 6.35am 30th     AUST EST 4.35am 30th   GMT/UTC 6.35pm 29th
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
In Pisces the spirit and cosmic bliss are illuminated and grounded through the Sun in Virgo. Be clear about your dreams and give them out to the Universe if you feel in your heart they are in alignment with your being in divine will. You are nurtured from your true Cosmic origins and can bask in the cosmic rays of love. Time to be from your love, compassion and giving nature as you share your joy with others and this beautiful planet. This energy is able to be fully embodied once you breathe through your fears of being in a body, and know and be your true cosmic self in a body on Earth. It is a good time with the Sun in Virgo opposite to do any deep inner healing and to love unconditionally yourself and all beings.  
This Full Moon is igniting the Liquid Light Plasma that is the gel that connects your RNA and DNA through all your being and allows you to be the cosmic being you are. Today a doorway is opening through your cells and sub atomic particles to awaken and ignite the Liquid Light Plasma flow, that tones your body and mind into your heart beat and earth beat in harmony with the cosmos. To float in the cosmic ocean in omnipresence and let go completely into the void and stillness within and without, that is all creation. A deeper sense of self and your part in creation, one with creation will illuminate your consciousness if you choose.
The Moon is now reflecting the Second Sun as well, and this is the first Full Moon that shines the RA Light so powerfully that it cannot be missed any longer. The Second Sun has been around for a long time now and in my
Handbook of RA is a lot about it and working with it.
It influences the tides and our bodies even more than the Moon does. And now in this full Moon just before the Wave X and the Equinox, and with all the changes going on in the Earth itself and in ourselves, its influence will be felt by most unconsciously. But if you are sensitive you will feel the difference in the Moons illumination. The Liquid Light Plasma beams through your central channel and chakras and the RA Light of the Second Sun comes in for a double whammy of Liquid Light and RA Light that will not only tune up your chakras and central channel but also you RNA and DNA.
On the link for
Liquid Light Plasma is how to work with it through your chakras from the Source and outer Suns above and Inner Earth Sun below, all one. You might want to add to this the awareness of the Second Sun’s RA Light flowing from the Moon as it reflects not only the Sun, but Second Sun and be aware of it illuminating all your holograms.
Your holograms are light filaments you have created through time and space to experience creation. They can be termed past and future life experiences but are way more than that. They are all you have created as a Creator Goddess God to experience your creation, and not only earth experiences but other world and dimensional experiences that are all within you. As you cleanse your Etheric Blueprint and open up to you
Divine Blueprint you open to the holograms of your love more fully.
If you are interested in working with this more then in LIGHT CODE ACTIVATIONS is about the etheric blueprint and cleansing it, and in the DIAMOND LIGHT ILLUMINATION WORKBOOKactivating your Divine Blueprint.
I have just made a 24.37 minute meditation on BEING YOUR DIVINE BLUEPRINT to get click here.
Working with your holograms is in  HANDBOOK OF RA

SEPTEMBER

SEPTEMBER 1
NEPTUNE AT OPPOSITION.
The blue giant planet will be at its closest approach to Earth and its face will be fully illuminated by the Sun. This is the best time to view and photograph Neptune. Due to its extreme distance from Earth, it will only appear as a tiny blue dot in all but the most powerful telescopes.

SEPTEMBER 5th “IN THE COMPANY OF ANGELS”…
A HATHOR’S GLOBAL SOUND MEDITATION.

https://www.facebook.com/events/1457884581184470/

On September 5th 2015 the Hathors..via Tom Kenyon are calling for a global sound meditation that will join many life-affirming beings including humans, angelics, interdimensional and intergalactic intelligences into an alliance for the protection of life and its elevation upon this planet.

The Global meditation will take place from 5:30PM – 6:00PM EDT or 21:30PM – 22:00PM UTC (For the specific time in your area, you can use an online Time Converter or the World Time Clock…http://www.timeanddate.com/worldclock/ during the workshop ‘In the Company of Angels’ at Symphony Space in New York. “Our creation of this nexus point, around which these positive electromagnetic fields of intelligence can move together as a coherent force, is an unusual proposition. This is because the creators of these angels come from many different spiritual, alien and interdimensional sources. These “angelic beings” rarely interact with each other, and yet we are calling them to the Table of Destiny for the sake of humanity and all life upon this planet.”

Please read the entire article presented by Tom Kenyon….
links provided.

SEPTEMBER 11 NEW EARTH VORTEXES

There has been and still is an establishment of new grids that are higher frequency,
as well as new vortexes at different locations on the Earth.
For example I had to be in the
Kings Chamber for three days and Queens’s Chamber in 2002 to absorb the codes and have done many transfers with groups, of the Cosmic Egg from there to places on Earth that are the New Earth since.

Even the chakra points have moved, the Crown Chakra at Mt Kailash has been transferred to Mt Titiroa South Island New Zealand.
THE NEW GRIDS ARE;
The Solar Grid in 1997 that links all the
Golden Solar Discs.   ,
A new light matrix that came in 2006, with the awareness more of the importance of the
Inner Earth Sun and our connection to the Earth in her different bodies with ours to create theEarthsun body as we open to the new light paradigm.
In 2013 at the September Equinox theCrystalline Grid became Diamond. The
Diamond Light Matrix was a separate thing before that as it connected all the great diamonds placed around the planet by the Sirians, until now as we open to our multi-d self right through into the physical plane. Now the Diamond Matrix is fully anchored through the ethers and Earth.
Since 2014 there has been a grid that is opening up that connects us through ourGoddess/God
selves at very higher frequencies of our unified self that exist in the Light Cities like Shamballa.

ON THIS DAY
Be aware and connect into the serpent energy in the Earth at a chakra point, vortex, inter-dimensional doorway, and where you feel to be, your own home is fine.
Allow,connect,
then connect to the
Crystalline Grid, the Pyramids, the Diamond Light Matrix, the Golden Solar Discs and Solar Grid, the Goddess/God grid and allow yourself to flow with the energies as they flow and glow through you.
You are the crystal, the diamond, the Golden Solar Disc,
the Light Being, the Goddess God.
See, sense and feel your connection with the Earth,
aware of her presence and how it’s connected to the Solar System, Galaxy and Universe.
Be open to the
new Stars and the new Solar System and
the divine energies and new light codes.

Aware of the
Thirteen Rays of the Rainbow flowing in with the light codes of your multi-d self awakened and radiant through ever cell of your body.
Aware of the beautiful union with the Earth, and all the energies in and through the Earth

in the different dimensions.
As now the vortexes of serpent energy flow, radiate and open through you and out through the Earth.
The beautiful light codes, thirteen rays of the rainbow and cosmic energies glow through and around the Earth creating vortexes of inter-dimensional doorways all over the Earth. That hold the beautiful spiralling vortexes of life force,
serpent,kundalini energy as it illuminates the Earth and your RNA, DNA,cells ,chakras,central channel and body…
The Pyramids have all awakened and the Grids into 5D on May 19 2015

SEPTEMBER 13 VIRGO NEW MOON, PARTIAL SOLAR ECLIPSE.
NZ FIRST LIGHT 6.42pm Eclipse 6.54pm AUST EST 4.42pm Eclipse 4.54pm
GMT/UTC 6.42am Eclipse 6.54am
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
A partial solar eclipse occurs when the Moon covers only a part of the Sun, sometimes resembling a bite taken out of a cookie. A partial solar eclipse can only be safely observed with a special solar filter or by looking at the Sun’s reflection. The partial eclipse will only be visible in southern Africa, Madagascar, and Antarctica. (NASA Map and Eclipse Information)
http://eclipse.gsfc.nasa.gov/SEplot/SEplot2001/SE2015Sep13P.GIF
The Moon will be directly between the Earth and the Sun and will not be visible from Earth.
The New Moon is always the time to go within, to the inner planes and parts of us that are hidden, it is also the seed of the new beginning. The Moon and Sun are one at a New Moon so it is a powerful time of union on all levels and with the inner male and female also.

Read also about the Moon as the Final Initiation
In Virgo we get the opportunity to go within to work on our health on all levels and it is a good time to make steps towards doing some positive things for your body and well being.
Virgo is also of service and where we serve our self and others lovingly and from the purity of our heart? In the esoteric sense it is also the Christ energy so with the Sun and Moon both in Virgo you can access your divine self, the selfless being who has no agenda but pure Being.

Much can be achieved on this New Moon in your journey to unity, selfless service, surrender and peace within and for all creation. Open to your Celestial home and allow yourself to be open to your Hearts hidden depths and the Source where your essence gains its sustenance. Know that you are not alone but one with all creation, allow yourself to flow freely through all your filaments of Light and for the Light of your true self to radiate through your being. This is also a time to do any deep inner healing and to love unconditionally yourself and all beings. Gaining compassion and a sense of selflessness in loving service to humanity by being the divine aspect you are from within. In order to really serve humanity and have compassion for others we need to be from our divine self and see it in all humanity, as a living Christ seeing yourself and others as already healed and divine.
AWARENESS OF THE NEW EARTH
With the energies of the Sun and Moon in Virgo the Earth Goddess and nurturer, time of new seeds planted or harvest depending on what hemisphere you live. The time of bounty and abundance of the gifts our mother gives, with gratitude in our hearts we open the doorway to the New Earth. There have been many light workers and light beings working to anchor the New Earth for many years now, and it is here for all of us, but the doorway is through the heart and in Love and peace. Now is the time for all humanity to awaken to the reality of the New Earth and to acknowledge that we create it right now.
See yourself there in the New Earth and how you live and function. It may seem that it’s in your future but in the stillness, in ‘
No Time’ where all is manifest, it is now. You choose it with each moment; how you think, feel, act. If it’s in love and service, compassion and allowing then you are in the New Earth. If you still have trouble being in the loving essence of your true self then ask the Goddess, the Devi, the Mother to help you now to feel the love in your heart, and accept yourself in all your prisms, dimensions and worlds as you are, with unconditional love and acceptance. As you ask to feel the love in your heart and allow it to grow and shine.
Please read about the New Earth
At this time the energies of the Sun and Moon are utilized and infused in love vibrations from the Greater Central Sun to assist the doorway opening, this is the next step in becoming co-creators consciously creating the New Earth.
How do you see the New Earth? The energies of the New Earth being higher dimensional naturally express harmony, beauty, radiance and light.
Whether you are able to get to a vortex or portal for the day or in your sacred space you may wish to come on a Journey with Rainbow Dragon that assists us to awaken to the New Earth.
Eclipses are deeply connected to the evolution of consciousness. As astronomical events their appearance has always been an essential time for initiates and for awakened humanities work with the Councils of Light, Celestial Beings and Prime Creator. Eclipses herald and initiate transformation into the Higher Light Octaves and reunite light and dark, while creating a shadow – a cone of power- that can heal as well as destroy.
A Solar Eclipse of the Sun only occurs when the Moon is new, and when it is between the Earth and the Moon. This occurs because of the variations in the Moons orbit and its shadow is sometimes longer and its distance from the Earth shorter, this is when we have an eclipse. These are important openings or doorways as the Sun, Moon and Earth are aligned. The Golden Solar Beings use these times to infuse heightened Solar vibrations to the Earth. A Solar Eclipse affects the inner transformation as well as the outer manifestation, channelled either for destruction or creation, the choice is ours.

At this New Moon and Solar Eclipse the light is shone on our deep hidden fears of survival and how we are operating here on Earth. Fear or Love? It’s all on now to embrace those fears in love and let go the fear of death and resistance to life. The hard word has been put on us if we have not already accepted and loved these very human fears.
Also the fear of being so vulnerable on this planet; Mother Earth is showing us that our real security is not by being on this little rock spinning around in space, with mostly space within her and us as well, she shows us that it is all transparent, one with all creation and we can let go and flow.
Being our multi-dimensional self means we are no longer trapped in the limitations of duality and density, and fear is what keeps us dense.
Our Mother is a Sun now and so are we, so time to Be it.
As we connect deep through the Virgo Eclipse shadow energies the worlds and dimensions, the civilisations and Light Cities that are in other dimensions but part of our story, and where we often have unresolved experiences, and out of balance holograms are becoming easily available to us to unify.
As we breathe through all the densities and dimensions with a fresh new breath.
The phoenix rises through the dimensional overlays and through all the worlds of experience that we have danced in the duality game. The light from our solar self and the love that radiates through from our collective hearts, and individual hearts, merges the filaments and fabric of realms, as they unify through the void, transparent and in harmony.
A wonderful time to complete the duality dance in all the worlds we have played in.

Have a fire at the beach or lake, river and bathe in the water to cleanse and purify you energy field.

THE ENERGIES IN BETWEEN ECLIPSES CAN BE VERY INTENSE.
If possible spend time at a vortex and just be with the Earth and multi-dimensional energies in a state of allowing and peace. The energy between eclipses can be very full on, we are being drawn deep inside to love and parts of us that are still holding onto fear and illusion, a big clean out time.

SEPTEMBER 21st INTERNATIONAL PEACE DAY
You might wish to take a few deep breathes in, to feel your own peace within, as nothing happens in our outer world unless we feel the peace within our self.
If you wish to assist humanity to be at peace, then see them already at peace, in their true essence, fully connected with an open heart. This is who we/they really are, the rest is illusion.
If you wish to perpetrate the fear then send waring countries love and light, you will just make it worse for them and still coming from the old paradigm of duality, where there is good and bad and your ego thinks it has to fix it up. In the new paradigm we do not work from ego but from our heart and divine self and so honour and acknowledge everyone else from that space, and so assist them to get out of the old illusion and duality dance and be from their love and divinity too, in the one heart.
To help be more at peace within do abdominal breathing, and even tell yourself you are at peace. It only takes three or four of these deep breathes and intention to be in the zone, be from the stillness where all is manifest. The secret is in the breath.

23rd TO 29th SEPTEMBER WAVE OF LIGHT….WAVE X
BIG SHIFT OUR CONSCIOUSNESS
A powerful wave of Light coming from the Galactic Core to us and the Earth herself, it’s been coming for some time now, and why we are shifting so much and unifying, realising, letting go, being more present.
The big thing is to not have expectations, then you can be disappointed. Remember ascension is about Being here right now, you are not going anywhere, you become everything consciously even though you are anyway. It’s a shift in your consciousness as the light illuminates you right through the densest structures of your body. You become your Body of Light fully present in your physical body and create heaven on earth through your love. It’s all here for us right now.
Coming in on the Equinox and Aries Full Moon and Total Lunar Eclipse, see below.
See my book LIGHT CODE ACTIVATIONS about being your Light Body and DNA activations.

See these links for more information as well http://zonnews.com/news/654-global-mass-ascension-september-28-2015-as-wave-x-bombards-the-earth.html
How WAVE X Will Affect You
http://in5d.com/how-wave-x-will-affect-you/
http://in5d.com/more-proof-of-wave-x-and-update-from-dr-simon-atkins/

THE GALACTIC CORE
The light from the Core of our Galaxy that is calling us home to our self. We have always lived off the Light and waves of consciousness that have pulsed from the Galactic Core connecting to our core and the Earths core. It has taken us on a journey of experiencing the levels of creation from the densest levels of consciousness to the highest we can achieve in the realms of duality. Now we are moving through into the realms of the unified matrix and the higher dimensional realms of existence. As long as we allow ourselves the time and space to be still and allow, then we can easily absorb the higher light octaves that are preparing us for the shift in cycle and consciousness. As you know this has been a gradual process and now we are ready to make the big leap, across the gap and into the NEW SOLAR SYSTEM, New Earth.

The Galactic Centre is changing fast just as you are, its frequencies of light pulses that come from it are now creating great surges or sunspots and solar waves to illuminate you more fully. The Sun, SECOND SUN, Central Sun and Greater Central Sun are all working in alignment already with the Galactic Core and assimilating and disseminating the light to be filtered to Earth as well as all your Solar System and Galaxy this is in preparation for the shift into the new Solar System and Galaxy that works on higher photons of light now that your Inner Earth Sun and you have been recalibrated. Know that you are here to be one with the Sun and all Suns from with your heart.
alignmentsunsgc
This mandala is of the alignment of the Suns through the Galactic Centre,
through the centre of your cells. 

WAVE X WHAT IS IT REALLY THAT IS HAPPENING

Wave X is a frequency of Light that comes not just from the Galactic Centre but from the solar rays of all the Suns, it could only come in now that we have gone through the Galactic Plane and aligned through the Suns.
Now with the higher dimensional stars anchored through vortexes on Earth, the grip of the satanic ones who have run Earth for so long and used the pyramids and the vortexes for their control of us and also life on Earth in all forms that are physical and also 4d is now crumbling. As the stars are shining so bright through the Earth the higher dimensional Solar System, through the higher dimensional Earth and just like with the Black Pearl that will get activated, the earth has had enough. See for September 29th about the Black Pearl.

For many of us the old patterns of being the mother for others, the nurse, healer, teacher, their rock is no longer able to sustain itself, it has become obsolete programming in these new lighter times. It was a perfect transition for the age of the a Guru to the age of the Guru within, when we held the energy so much for others and allowed them to hook into us and milk us. We knew what was happening, as it happened but at the same time we allowed it to be, through our love and compassion for others. But now our love and compassion has also raised up in frequency and we can come from a higher perspective. Where we love like a mother or father who has allowed their child to go out into the word and learn their own lessons, it’s up to everyone now to be responsible for themselves. The light is coming in so strongly now that everyone is able to do this.

It doesn’t mean we can no longer help each other, as that’s what we are here for, but without the agenda and hooks. We are clear enough now to see when it’s happening so we can stop it from happening and being co-dependant on each other. You may find you are having another period of letting go even more people in your life who are still coming full of agendas. But at the same time you may find the ones in your life who were very asleep are now magically waking up and want to take responsibility for their life and their love.

Magical moments one after the other of souls remembering and awakening so fast now, and with this Wave X it’s a wave that the Councils of Light and Divine Solar Beings have set in motion about 400 years ago, but its finally reaching us just as we are ready to receive it.
It comes from the 14th dimension so has taken a span of earth time to get to us. It’s also what the dark ones have been preparing to try and stop for so long. That’s why it is important to read the next part here about what we can now do and the earth herself is doing to stop the destruction, control and greed. It’s over and they are in their dangerous final throes, so it is still a bit tricky as the transition takes place.
To move out of the fear, control, time is money based world that has kept us prisoners and into the time is art creation through love is our divine right. Abundance and joy for all to experience, that is our divine right, and that so many light beings are here to celebrate with us, from so many dimensions and worlds as we join the galactic and universal communities of light once again.

THE END OF THE DUALITY GAME AND SATANIC HOLD ON EARTH.
This is important and part of the Wave X energy that’s coming, it’s not just Wave X, there are many who are using this doorway to work for the raising of consciousness on Earth. Wave X is a wave of Light from our Galactic Centre and so comes from the centre of you, and each individual on Earth.
This time frame is being used by many galactic and universal confederations of ET’s and Light Beings to bring about a massive change on Earth before it is destroyed by humans themselves.

All programmes for destruction with the old Luciferian themes of hate, violence, greed, control or the victims of such, which is so evident and of course controlled through fear of lack with money, security and everything out of divine order to keep the food chain going for the lower astral lords and ones who need to create fear to eat. All this and more of the boring old duality drama, not to mention the ice age approaching and that they have their underground bases and also bases on Mars to avoid, as well as nuclear destruction is not happening as its still in the fear based illusion. As well as the mark of the beast, cashless society, artificial intelligence, robots, please don’t get caught up in it, it’s only an illusion and when you are connected to source within you are not in the game anymore.
The evil that is perpetrated on Earth is beyond wanting power, money and fame. That is merely for the puppets on the lower rungs who stuff themselves which such trivia, but the real power behind it all is pure evil and destruction for destructions sake. The pure joy that the darkness receives from that destruction, pain and sorrow is indeed huge and has kept running and moving on to other universes and worlds. Where that energy has never been felt before and starts as insidious disguised ones coming into the planets, and then starting their game. Often very successfully as the inhabitants of these worlds have not known evil before so are blind to it, a bit like the general public on Earth, except they know all about it, but are programmed with media, entertainment, drugs, chemicals etc to numb themselves and hide their heads in the sand.

With all this craziness there was a beginning to it and there will be an end, we are part of the end, it can no longer run in this planet, solar system, and universe and has experienced it enough. And enough is enough.

You dearest are part of the ford wave of beings who have come here to stop it, if you have done your homework and loved your own inner darkness and owned your divinity. You don’t have fear of Satan or the illusion, you are one of the light bearers to stand tall in your world. So now you are being asked to stand strong in an even bigger way to shift all this out of this universe and end the old game.

For those who have unified and no longer working on the lower astral planes and the earth duality game, you have graduated as it were to the inner space, outer space realms of divine light in the creator’s spheres of light where all is in union with the divine. And no it’s not boring, you get to go off on missions like this; to the lower reams of duality and rotational circumference patterning. Which is another illusion after duality that keeps souls believing they travel through may different life times and holograms but in fact there is only the one. It’s fabrications come from the old layers of duality, still not quiet cleared where the cyclic belief is still embedded in the thought patterns and beliefs. So this too needs to be cleared to the point of oneness and that we are, you are, one and that nothing is separate and that it is all just an imagination to create worlds within worlds where we play. Once you get through this layer of illusion then it is very clear sailing
in ways not understood on Earth or our Solar system before. The new higher dimensional starsthat have anchored in now are the start of this new world and creation.
In order to complete this destructive duality satanic game now
please see for SEPTEMBER 29th

FOR THOSE OF YOU WHO DON’T FEEL YOU ARE THERE JUST YET
PLEASE SEE SO MANY ARTICLES ON HEALING WITHIN, OUT OF ILLUSION ETC. ON MY WEBSITE OR IN MY BOOKS AND MP3’S I AM HOPING TO GET MP3 MINI WORKSHOPS
DONE IN THE NEXT FEW WEEKS TO ASSIST.
Regardless; whatever you do, never compare yourself with anyone else, we all have our own timing and the bottom line is you are already divine and one with the Source, just own it.
You will get amazing benefits from Wave X, and no expectations but I feel it will make it easy for us all to love and accept our old programmes and karmas and move into the higher dimensional our selves in the higher dimensional Earth.
Just by being with the energies on the days, open to receive.

SEPTEMBER 23/22  SPRING OR AUTUMN EQUINOX AND WAVE X.
FIRST LIGHT NZ  8.20pm    AUST EST 6.20pm   GMT/UTC 8.20am
http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
The Sun will shine directly on the equator and there will be nearly equal amounts of day and night throughout the world. This is also the first day of fall (autumnal equinox) in the northern hemisphere and the first day of spring (vernal equinox) in the southern hemisphere.
The Equinox is when the Light and Dark are equal and the energies are unified, Heaven and Earth, Spirit and Matter merge. This energy is a powerful gateway for the transformation of humanity, and the opening of the Solar Self. Remembering the
Sunis not masculine or feminine but unified energy from Source, theMoonreflects the Solar Rays and illuminates us at night, notice how Golden the Moon is now days, and bright. In the Mayan and many Sun cultures the Sun is greeted at the Equinox at Sunrise as we open our hearts to our Solar Self, the Sun within us, as we honour the Divine Creator, Infinite Spirit and the interconnectedness of all. Where our peace within is merged through the Earth in harmony for all Beings, as the Heavens are in balance with us at this time. We send the Solar Waves of love from the Sun and Sun in our heart centre down into the earth then out to all humanity and all beings.

This Equinox is a big event with the Light rays from the Galactic Core, Wave X coming in. The Earth is moving fast now just as we are, we are aligning through the Suns and the Inner Earth Sun has recalibrated and still is. Just like the cells of our body are, and the RNA is receiving theThirteen Rays of the Rainbow and activating the DNA. The Second Sun is activating the DNA, chakras and kundalini and has been since 1995, if you are interested see myHandbook of RA. The Second Sun is not Nubriu, it’s the twin of our Sun a binary system and is returning now to its twin, just as we are unifying our twins and moving out of duality. The Second Sun calls us and aligns through the Inner Earth Sun, our Sun, the Central Sun and Greater Central Sun all one.
The transition is not over yet, the call is out and Mother Earth is asking you to listen to her heart beat and to your own and move in synchronicity with her, not against her anymore. Not ignoring her anymore, not avoiding her and shutting yourself off from her. She loves you and embraces you in divine love of the mother and cradles you as the full force of the cosmic winds of change blow through you.
The
Solar Flares are still intense also and heightening the frequencies of those who are open. 
The Sun Is giving us light codings all the time and it’s important to watch at least one sunset and sunrise in a week if possible to maintain the connection and receive the downloads of light codes for your body and the Earths ease and assimilation of your light bodies fully.
So on this day do the
assimilating and balancing the Solar Flare influx if it feels right to you;
See the Solar Flares as lovingly embracing the Earth and the Earth responds in loving embrace of the Sun.
The electromagnetic grid needs to be kept balanced by visualising it absorbing the Solar Flares as the grid sparkles as Liquid Light Plasma comes from the Suns and Inner Earth Sun. Through the chakras then out through your Gold Body of Light as the same thing happens to the Earth.
Do your own chakras first with Golden Liquid Light Plasma coming down from the Source and Suns into each chakra. Then Platinum Liquid Light Plasma coming up through each chakra from the Inner Earth Sun, and then the Gold and Platinum Liquid Light Plasma balances in each chakra.
Then aware of the Golden Sun in your heart out through all your bodies, one Golden Body of Light.
Please see this link of the
Liquid Light Plasma for full details and also link to connect first. 
This will not take very long to do and once you have it you will be able to do it very fast.
Then imagine the same process for the chakras of the Earth. You do not need to know where all the Earth Chakras, there are different opinions re these anyway. But with your intention know that the Golden Liquid Light Plasma is coming from the Source into the Earth Chakras, then the Platinum Liquid Light Plasma coming up through each chakra from the Inner Earth Sun through all the Earth Chakras. As they balance out the blocked and dark energies dissipate from the Earth and the inner earth Sun glows out through all of the earth and her outer bodies aligned through all the Suns. The Greater Central Sun, Central Sun, Second Sun, your Inner Sun, the Inner Earth Sun all one.
When finished see a
Diamond above your Cosmic Gateway Chakra and the Diamond comes down through all your  chakras and out through the Earth Chakras and Grids and touches into Inner Earth Sun as it becomes  Diamond bright through the Inner Earth Sun, Earth and you, the Suns and Cosmos.

The Councils of Light are meeting again at the Equinox with higher octaves of Light being able to be anchored into the physical plane through us at the time of balance on Earth and through the Diamond Light you hold within you and through the Earth and Cosmos.
The clearer you are the more awareness you will have, so prepare for this occasion beforehand as it will be an opportunity to be more fully from your divine self and aware of your radiance and co-creating love and inner peace, joy and abundance from the stillness within…
At the time of the Equinox when all the energies are balanced amazing shifts can take place and doorways from higher dimensions within the Earth and Galaxy open.
Try and connect at the exact time as well as sunrise, noon, sunset and midnight.

This equinox is a big shift that you have been getting prepared for. 
It is a day to spend in quiet and allowing and in preparation for the ability to receive all the benefit of the light code downloads and shift in the fabric of the old to the new world and to be ready.
If you wish to prepare then I would suggest you clear and activate your chakras and be in your Light Body. Also working with the
Diamond Light Matrix, the Diamond acts as a catalyst a lot like your chakras in your body. You might wish to be aware of a Diamond in each of your chakras, click here for more details. Then affirm who you really are, what you are and what you can do i.e. teleport, live on light, affirm all that you are in your truth and essence, no doubts or just saying it encase, but know it, be it, breath it,  it is real. 
The Equinox is a doorway to hyper dimensional realms as you open more fully to your Starwalker Earthwalker self and Galactic and Universal mind.
Be at peace and enjoy the day without expectations as there is nothing to expect as it already is.
Please SEE MY ARTICLES ON THE
DIAMOND LIGHT MATRIX     LIVING LIBRARY OF LIGHT.

SEPTEMBER 24th STAGE TWO OF THE STARGATES AND SHAMBALA
At the Equinox the doorway has opened even more fully and the Stargates have gone into phase two of their operation. This means the union of the un-manifest and manifest has created a space, a doorway into what looks like the void, but is actually the new Universe where things are not yet created into form. The void-ness and space is so beautiful, I feel so excited to be at the edge of this space yet manifest into 3d, the new creation has started on the higher dimensions already from the 19th dimension.

Shambala is in there, like a floating island peaceful and serene and the divine beings there waving like they know that things are changing for them also. With Shambala anchoring into the earth plane more fully they will either come into the earth plane again, as more Bodhisattva’s are needed at this crucial time of the shift or will go into higher dimensions and still assist from there.
You may wish to spend some time in the stillness and take yourself into the new Universe and Shambala. You can so this simply by your intent and sit and allow whatever unfolds in the stillness, or do a Soul Travel.

WAVE X PEAKING FOR THE FULL MOON TOTAL LUNAR ECLIPSE
This is a long time coming and has been building up all year since the first January 1stdownload.
Now just before the full moon total lunar eclipse the energy is so intense it would be best to spend the day with nature or at least what you can of it. Observe what you are still hooked into in the programme and do you wish to still be hooked into the programme, the system. I know for most there is what you feel too much invested in being in the system, like your livelihood, security, money, work, education, medical assistance, support when old, sick etc. But is it really your security or just an illusion that’s all falling away now? Surrender into the void, the stillness and nothing.
Stop doing what you think you have to do, and do what you really feel like doing,
use this day to be true to yourself.
The first day of the rest of your life, in joy love and universal flow.

NEW ZEALAND HAS NOW GONE INTO DAYLIGHT SAVING, PLUS ONE HOUR,
BUT GMT STAYS THE SAME
AUSTRALIA GOES INTO DAYLIGHT SAVING ON OCTOBER 4th

SEPTEMBER 28 ARIES FULL MOON 4.40 degrees
AND TOTAL LUNAR ECLIPSE AND WAVE X

FIRST LIGHT TIME NZ 3.50pm  eclipse peak 3.50pm,
AUST EST 12.50pm GMT/UTC   2.50am
The Moon is directly opposite the Earth from the Sun and seen as fully illuminated from Earth.
The Full Moon is a time of completion and celebration, the Aries Full Moon is always powerful, new beginnings and polarised by Libran balance and desire for unity.
It is a good time to meditate and be open to what you are creating
in your new life and way of being in the new paradigm.
With this Moon we are given the Cosmic blessings to transcend the parts of self still attached to the old paradigm and duality dance, and focus on what we choose to create in Love and Peace.
The Aries Full Moon always seems to be a good one for creating big shifts and new ways of doing things.
Read also about the Moon as the Final Initiation
The Lunar Eclipse with the Aries Full Moon is a time to celebrate the birthing we have just gone through with September Equinox and be attuned to the
New Stars if you feel too.
Our Starlight Body is being woven through our denser fabrics of creation and creating pathways of starlight to glow through our cells and being. Giving us greater integration in our multi-dimensional bodies and transmuting limiting destructive thought patterns that have blocked the lower astral planes.
Assisting the Earth to transmute the old toxins; from fossil fuels, chemicals, radiation, heavy metals, as we utilise our power of love and see the Earth and everyone as whole and healed.
A Lunar Eclipse is when the Sun and Moon are opposite with the Earth in between.
Total Lunar Eclipse. A total lunar eclipse occurs when the Moon passes completely through the Earth’s dark shadow, or umbra. During this type of eclipse, the Moon will gradually get darker and then take on a rusty or blood red color. The eclipse will be visible throughout most of North and South America, Europe, Africa, and western Asia. (NASA Map and Eclipse Information)
http://eclipse.gsfc.nasa.gov/LEplot/LEplot2001/LE2015Sep28T.pdf

Lunar Eclipses are working more on the emotions, inner and hidden aspects, you will be able to go deep not only into your own psyche and centre, but work with the Councils of Light in holding the Divine Source/Light portals worldwide in oneness and unity, anchoring into the denser realms and third dimension the higher frequencies and multi-dimensional worlds, the beam you hold the higher frequencies as we move beyond the illusion.
This eclipse is illuminating us from within and bringing clarity to see
and be our higher self/inner self and work in the Bigger Picture.
If you feel stuck look at your life from yourself as a Light Being and laugh and lighten up.
Also be aware that everyone in your life is there in a bigger picture sense as well.
Ask permission on the inner planes if you are allowed to be shown who they really are, and your mission together from the bigger picture and Greater Reality.
This will help to shift a lot of the old patterns and dramas that are no longer appropriate and be in a peaceful loving space with everyone.
In the Bigger Picture you may feel guided to be at a vortex point or sacred site as there is much occurring now with the grids and the anchor points of the old and new paradigms. A shift is taking place and many portals and vortexes that held the beam in the old paradigm when duality was our lesson are now changing position as we unify and awaken our hearts to the love that we are. Some are still working and are being recalibrated. There is a lot of Light coming in with this eclipse as the Moon assists us to move through the initiations of the heart.
The Councils of Light are utilising the special energies of this Full Moon eclipse to illuminate us so we can easily connect into the unified matrix of Light, the
Diamond Light Matrix.
Take the opportunity at this time to link up on the inner with all others known and unknown and be open to each other’s divine blueprint as we honour each other and our self.
Aware of the Light Grid connecting us as it illuminates through the new Diamond
Crystalline Grid in the Earth and ethers. As we see with eyes of love the true being of all humanity and all life, in love and honour, gratitude and joy for the beauty that is life and the radiant Star that we are, as the Earth is a Star and we radiant unlimited facets of Diamond Light…
Also focus on going through the doorway of your heart through the centre of the Galaxy…the Void.
Be open to receive the Light waves that come direct from within you, as the centre of the Galaxy is the centre of you, the cross over point, X.

Celebrate with a sacred fire or candles…Dance in the freedom of Being.
Two MP3 meditations to assist you BEING YOUR DIVINE BLUEPRINT and I AM THE INFINITE DOORWAY if you would like to experience them click here.

SEPTEMBER 29th WHAT YOU CAN DO AT NOON ON THE INNER PLANES
AND NETWORK

       In the Inner Earth the beings there have been protecting what they call the Black Pearl (it’s real name is the Baritematitomictra) for aeons of time. Not just since this last slip into duality, but from other cycles where the Earth has experienced invasions by other ET’s and Reptilians who wanted to possess not only the Earth but the Black Pearl. That the Black Pearl is not only a symbol of hope for Earth but holds energies from the Second Moon and the Second Sun, as well as the New Solar System Stars that have now returned and anchored into the earth plane.

The Earth has been formed also to have a purpose of not just being a place for beings to inhabit, breed, destroy, greed over, plunder and possess. But to hold a seeding of energies that creates life that makes it possible for many beings to exist, to learn and experience density as well as the multi-dimensional spheres.
That in most other galaxies there is not the scope of learning that we have here, in most other planets, solar systems, galaxies and stars and planets there are only certain dimensions that beings can operate in.
But here we can operate from total density to the highest through all the Suns in creation, not that there are many beings that have attained that yet, but it is in the realms of possibility for all of us, and so why Earth is so sacred.

The Black Pearl can also put out an energy field that protects the Earth from outside interference, as well as internal interference. This has not been actualised as each time the surface has been destroyed by nuclear wars and floods, earth changes and axis shifts there has always been a thread of life that continues into higher dimensions. Like the Light Cities and in more recent times like Lemuria and Atlantis. Or that Beings have gone into the other dimensions in Earth itself like, Taos under Mt Shasta or Agartha. So it has not been required to be implemented as a protection to stop full destruction, but it is here and can be used.

In this civilisation that we are in now which a very destructive one, and the ones who control it off planet, as well as on planet, they have to realise this is the last time the destruction will be tolerated. As the Earth herself is tired of the game now, so they need to know that the Black Pearl will be implemented if the game goes on for much longer.
This is a fact, not fiction and it’s basically shape up or ship out. Personally I have told the Reptilians, Illuminati, Dark Orions etc what’s up over years and many have opened up their heart. I saw at Uluru in 2005 the worlds merging and they will cease to exist.
The worlds are merging now and the time will come when they will cease to exist, even their puppets, all those who play the power, control and greed games, they need to realise it’s time to stop and start recognising that humanity cannot go on like this. That it’s not about red herring illusions like deficits, the stock market, what the lastest terrorists and celebs are up to, but about sustainability, free energy and abundance for all.

Things need to be shared on this planet before it’s too late and so the Inner Earth Beings are in a stage of preparing for the Black Pearl to be switched on at its lowest frequency. To affect those whose souls are dark and not holding love, it’s not going to affect the wounded souls of those who have spun around the karmic wheel for aeons of time. It’s not about lessons, or punishment, or self-preservation, or ascension, it’s about our Mother Earth and her divine right to now live in a state of peace and beauty.
For as you know the Earth is so beautiful, so divine and the destruction of her is not appropriate behaviour any longer.
So on 29th September at your noon go into the inner and talk to the Dark Ones about this and about the Black Pearl and let them know what is occurring. It is so important that they know, so in short shape up or ship out except they won’t ship out, they will not be able to handle the frequency and will implode within. Their soul level will collapse and they will feel great pain, they will feel the pain of all that they have created coming back on them all at once, this will be too much for them to handle.
This is not punishment, that is illusion it’s what happens to all of us when we get into the negative too much, it starts to come back on us, for us to realise and to love it and accept it. It’s not about forgiveness, forgiveness means there is something wrong, and there is nothing wrong, we all choose to be victims or victimisers, it’s just a game, not a very joyful one and its coming to an end.
It’s a simple choice to choose love no matter how fear based the soul has been.
Once they feel that uncondtional love from you and know your connection to Source and the light that you are. As you tell them the light doesn’t burn, there is no punishment, only love and that it was an experience. They can with open hearts be in a whole new paradigm and take their cohorts with them and all is cleared through all worlds and dimensions, time and space, to zero piont.
CONNECTED IS PROTECTED

 

IF YOU FEEL TOO FEARFUL TO DO THIS THEN DON’T DO IT.
Leave it to those who are confident in themselves and know who they are, there are enough of us now to make a huge difference.

IF YOU WOULD LIKE TO DO THIS AND NOT SURE IF YOU CAN
Then if you judge any of the Reptilians, Dark Lords, Banksters, CEO’s, Dictators, torturers, CIA, secret government etc. then realise you have an aspect in you that is still running that stuff.
So imagine a greedy, violent, power hungry aggressor in you
and make sure you are connected, then do deep breathing and tell this inner aspect in you
“I love you, I accept you exactly as you are”.
Until your inner aspect feels at peace, connected, open, loving, compassionate,
in harmony with all creation and beings.
This may take 10 minutes of chipping away, or a few days or weeks.
But keep doing it until you are loved from within by yourself.
By doing this you take responsibility for yourself and stop blaming the so called bad guys and
so they no longer are fed or sustained and so the game is over.
Regardless of what’s happening the Black Pearl will be turned on very low frequency on this day.
This year 2015 has been mammoth and still is,
we are in such an amazing journey of our own creation.
There will have to be time for adjustments and transition, but the whole process can be totally peaceful and in divine grace. As we come from the Source within and communicate lovingly and with compassion. How long that takes to filter down is up to us. The more of us that do the inner healing and take responsibility the faster it will shift.
We are the Creator Goddess Gods, the guardians of Earth from our Love.

Greeting you in the One Heart and with gratitude for the journey you have taken to assist me,
and all creation, thank you for Being here Now.

Copyright ©  2015  Soluntra King PO Box 11 Whakatane, Bay of Plenty, New Zealand
email soluntra@evenstarcreations.com
Web site www.evenstarcreations.com
Permission is given to copy and redistribute this article on the trust that the contents remain complete, all credit is given to the author and it is freely distributed.

See also  https://www.facebook.com/soluntra.king

 

LATEST COSMIC ALERTS FOR 2015
READ ABOUT 2015
DATE AND TIMES OF THE FULL AND NEW MOONS, EQUINOXES AND SOLSTICES
LINKS FOR THE FULL MOON AND NEW MOONMEANINGS

LINKS FOR SOLSTICE, ECLIPSE AND EQUINOX MEANINGS
COSMIC EVENT CALENDARS FROM OCTOBER 2001 TO DECEMBER 2014

SEE ALSO THE RETURN OF LIGHT AND WHATS HAPPENING

 CURRENT WORKSHOPS

SHAMBALA RETREAT
imprint-of-peacehickbayshambalaimprint-of-peace

LIGHT BODY ZERO POINT UNION
DECEMBER 17 – 22 SOLSTICE
AT PLACE OF FIRST LIGHT,    EAST CAPE , NEW ZEALAND
With Soluntra King

     As we become clearer and we open to our self as a Multi-Dimensional Being and are more fully our Body of Light, we become aware of the bigger picture and our participation in being of service here in the Great Shift in cycle and consciousness.
We are here for the shift, awakening to our self in the Sirian Councils of Light and through theRA, the Greater Central Suns; in love and unity for the creation of the New Earth and the anchoring of Shambala on the Earth plane.
Shambala is where our more unified selves exist in a state of peace, joy and lightness and we hold that essence here in our bodies and being.
We will be opening to the 6D Formless Light Body and anchoring Shambala onto the earth plane at this amazing New Earth vortex.
The East Cape and light house receives the light codes and is the dragons head and major grid point. With Lemurian Light City and Cosmic Egg awakening us to birth beyond ourselves from the last golden cycle into the Creator Goddess God we are.
The Galactic Gate at Hicks Bay is the umbilical cord of the New Earth with seedings of the new creation we awaken to our self already in the higher dimensional New Earth, doorway to theNew Solar System and Stars.
At Lotin Point Sirian Starbase entry point that is connected to the Golden Solar Disc at Thisky from the first cycle, Shambala is anchoring here.
sunrise27diamondmatrix
diamondchurch2With the Great Diamond at Ruakokore we are well supported in this isolated and very high frequency landscape.
To awaken, recharge, rejuvenate and be our divine self more fully as we have complete the last of the great challenges 2015 has thrown us to really shift our frequency and Being, ready for a lighter world that is created through our love.
We connect with Inner Earth on the sacred Earth and beautiful waters to support us in our transformation, as we transfigure our cellular codings to transcend the limitations of density and fully feel our unlimitedness and joy.
Dancing in the Diamond Light and embodying our multi-dimensional selves
in loving service and radiance.
The Beam Holder in the stillness as Shambala can now come through to the lower realms,
Lord Maitreya, Goddess Tara and Lord Kalli (Vishnu) and all the divine beings of Shambala
bless us for our dedication and service on the earth plan.
Welcome to Shambala, heaven on earth as we unite with the other our selves that have stayed on the higher realms to assist from there, while we came into density. Now the separation is completing and we are merging our higher dimensional selves with our physical body and physical earth. The veils have lifted we create Heaven on Earth through our union and love.

     Working with Templates, Holograms, Imprints and Blueprints of energies that can now be unified
as we prepare for the Summer Solstice and the shift then,
Shambala anchoring at the RA Solstice of the Sun.
With new mandalas, DNA, RNA activations, Diamond Light Body and formless Light Bodies accessible now.

MORE INFORMATION AND BOOKINGS FOR SHAMBALA RETREAT CLICK

NEW PARADIGM MANDALAS

AVAILABLE SEPARATELY
A4 WITH THE SOUNDS CODES
$11 EACH PLUS POST
OR SIX FOR $57 PLUS POST

BUYnow

alignmentsunsgc viodwhereallsm easetransition
THE ALIGNMENT OF THE
SUNS, THROUGH THE
GALACTIC CENTRE,
THROUGH THE CENTRE
OF YOUR CELLS ALL ONE
read more
FROM THE VOID
Manifestation of all Life
TRANSITION INTO LIGHT
AND YOUR MULTI-
DIMENSIONAL SELF
In ease, flow and joy for
your physical, etheric,
emotional, mental and
spiritual bodies
.
imprint of peace irrlightbodydnaaccelerators newsolarsystemstarsdnas
IMPRINT OF PEACE IRIDESCENT LIGHT BODY
DNA ACCELERATOR
NEW SOLAR SYSTEMSTARS
DNA AWAKENING

INNER PATHWAY MANDALAS

The Inner Pathways are working on aspects of self and are catalysts to assist in the shift in cycle, and the activation of your Solar Self in alignment with Source through the Sun, Central Sun and Greater Central Sun. The fact that you are on Earth at this time means you are here for this great transition, as you become your body of Light and multi-dimensional self, fully awakened on Earth. The Inner Pathways mandalas are inspired from powerful portals and inter dimensional doorways on Earth, and are catalysts to the higher octaves of self, inner planes and multi-dimensional self. They have taken seven years to produce, as this is how long it has taken Soluntra as the vehicle to be clear enough to ground these codings. As well as the collective unconscious being ready to accept them, and the Earth plane to anchor.
ALL ABOUT MANDALAS

EACH MANDALA ALSO HAS SOUND CODES AND NOTES WITH INNER WORK

ipcosmicclock ipcsunuse ipreawaken
IP1 COSMIC CLOCK IP2 CENTRAL SUN IP3 REAWAKENING
ipremember ip5afuse ipoutdestuse
IP4 REMEMBRANCE
OF OUR ORIGINS
IP5 ALIGNED AND
FEARLESS
IP6 OUT OF
DESTRUCTION
AND INTO THE
NEW CREATION
ipfragments ipdoorwayofsun ip9use
IP7 DRAWING BACK
ALL OUR FRAGMENTS
IP8 DOORWAY
OF THE SUN
IP9 LIGHT BODY
INTEGRATION
 ip10use  ipoutillus  ipserpent
 IP10 EMBODIMENT
OF HIGHER
DIMENSIONAL ASPECTS
 IP11
OUT OF ILLUSION
 IP12
SERPENT WISDOM
 ipresofd  iptemplate  secondsun
 IP13
RESOLUTION OF DUALITY
 IP 14 TEMPLATE
OF LIQUID LIGHT
TRANSMISSION OF DNA
 IP 15 THE SECOND SUN
DOORWAY OF
THE NEW EARTH

EACH MANDALA IS $11 OR SET OF 15 FOR $115 WITH NOTES

BUYnow

All mandalas by Soluntra King © 1995-2001
All rights reserved without permission of the artist.

 

CHECK OUT THE MANDALA SETS

alignmentsunsgc pismall transformation
THE NINE SUNS       LIVING LIGHT      GATEWAYS
     THE GATES
       11:11 12:12 13:13

catcover

 EVENSTAR ESSENCES
by Soluntra King

EVENSTAR ESSENCES ARE MADE FROM STARS, CRYSTALS, GEM AND STONES, FLOWERS AND LEAVES.
AND ARE AVAILABLE IN COMBINATIONS SENT VIBRATIONALLY OR IN STOCK BOTTLES
BUYnow   PLEASE CLICK THE SEPARATE PAGES ON

FLOWER ESSENCES….GEM ESSENCES….STAR ESSENCESCOMBINATION ESSENCES….
THE NEW STAR ESSENCES FROM THE NEW SOLAR SYSTEM
HYPER-DIMENSIONAL ESSENCES
STOCK BOTTLES ALSO AVAILABLE 
HOW THEY WORK     STORY OF MAKING STAR ESSENCES 
TESTIMONIALS OF ESSENCES

TO ORDER
ESSENCES ARE SENT VIBRATIONALLY TO INDIVIDUALS, 
EITHER DOWSED BY SOLUNTRA OR CHOSEN BY YOU.
Your True Self/Inner/Higher Self receives the Combinations and how many times a day and for how long you need them. 
From 4 to 40 times a day and from 4 to 10 weeks.

Cost for vibrational sending is $25 dowsed by Soluntra or your choice.
Soluntra emails you to tell you which combination of star, gem and flower essences came up for you and that you are receiving.
Please enquire 
soluntra@evenstarcreations.com

ALL PRICES IN AUST DOLLARS ARE CONVERTED 
TO YOUR CURRENCY IN THE ONLINE SHOP
www.evenstarcreations.com

FOR PRACTITIONERS AND HEALERS; STOCK BOTTLES ARE AVAILABLE
SINGULARLY OR IN THE COMBINATIONS. 
THESE COME IN 25ml AMBER EYE DROPPER BOTTLES. 

There is a Catalogue available for $9 PDF
 $18 AS BOOKLET PLUS POST
With each Essence and its qualities as well as each Combination and its quality and all the Flower, Gem and Star Essences that go to make it up.  A description of how to use them and also how they work through the Chakras is also included, as well as how to make your own Flower and Gem Essences.

SOLUNTRA’S BOOKS, BOOKLETS, ESSENCES CATALOGUE

lcasmall racover bkcovergateuse bookcover72colusejpeg bkcovercrystal
llcoversmall diamondlsmall dragoncsmall esscoversml covergreatshift
newlightmandala  risiamlotusflower  doorwaylightbody  cosmiceventscovernodate
  THE RETURN
OF LIGHT LINKS 
FLOWER, GEM AND
STAR ESSENCES 
LATEST
WORKSHOPS 
LATEST
COSMIC ALERTS
 HWithincover  mac3outocean  light-being-colour-jpeg
 dnatransformationsmall
 HEALING WITHIN  THE STARGATES LIGHT BODY DNA ACTIVATION
 dvd  secondsun23  newsolarsystem creatorgoddess2013m 
LIGHT CODES DVD  THE SUNS  THE NEW STARS 
NEW SOLAR SYSTEM
 MULTI-D SELF
 ra rainbow light  easterdna  mueggtearoraoa  diamond
 FREE MP3
MEDITATIONS
 FREE SOULIGHT
JOURNEY
 NEW MP3 DIAMOND LIGHT


This is given free with love and joy.
But like you I need to operate here in this beautiful physical realm.
If you feel to give a donation and have a Paypal account
then you can do so under “Send Money”
to my email address
soluntra@evenstarcreations.com and it will get to me.
Thank you so much.

Soluntra King PO Box 11 Whakatane,
Bay of Plenty. 3158  New Zealand.
soluntra@evenstarcreations.com
www.evenstarcreations.com

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě