Zákon přitažlivosti: 29 způsobů jak získat to, o čem sníte

views 1 577 datum 19. 10. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Zákon přitažlivosti je moudrým zákonem, na kterém se stojí celý život. Je důležité posilovat svou intuici a naučit se přitáhnout do svého života to, o čem sníte. Každý má nějaké sny, ale jen někteří věří, že se dají splnit. Nikdy však nikomu nedovolte, aby vám říkal, že váš sen je nesplnitelný. Věřte v sebe sama. Najděte svůj vlastní cíl a smysl svého života. Berte je jako zcela reálné a sledujte, jak se mění ve skutečnost.

Zdroj: Pronaladu.cz

1. Buďte pozitivní

Jděte životem s kladným vztahem k němu. Když mluvíte, mluvte s dobrými úmysly. Přitahujte k sobě pozitivní myšlenky, ať děláte cokoli. Čím více pozitivní energie bude ve vašem myšlení, tím méně negativity bude naplňovat váš život.

2. Buďte vděční

Na světě je nemálo věcí, za které bychom měli být vděční. Buďte vděčni za svou rodinu, za své přátele, za střechu nad hlavou i jídlo. Buďte vděčni za každý nový zážitek. Na světě je mnoho lidí, kteří si mohou o tom, co vy už máte, nechat leda zdát.

3. Věřte ve svůj sen

Přitahujte to, o čem sníte. Vždyť jsou to právě sny, které vám mohou život změnit v jeden jediný zázrak. Ve vše, co potřebujete nebo chcete, musíte věřit bez jakýchkoli pochyb.

4. Držte se své intuice

Vy jste tím, kdo kontroluje a řídí to, co se děje ve vaší mysli. Jestliže ve vás něco budí dobrý pocit, ihned se tomu věnujte, udělejte to. Vnitřnímu hlasu je velmi důležité pozorně naslouchat. Musíte vědět a musíte být připraveni na to, že vaše intuice vám pomůže.

5. Mějte dost odvahy jít za hlasem svého srdce

Zákon přitažlivosti působí i na vaše srdce. Jestliže jeho vliv vede k bolesti v srdci, musíte mít dost odvahy nést trápení statečně. Nedovolte nikomu, aby vás táhl dolů, aby vás brzdil. Obklopte se lidmi, kteří vám přejí, aby se vám dařilo a nezapomeňte je rovněž podporovat.

6. Naslouchejte svým instinktům

Vždycky znovu opakujeme, že intuice nám napovídá dobře. Naopak instinkt nás může oslabit. Věnujte tomuto „slabému článku“ pozornost, nezapomínejte na něj.

7. Buďte k lidem laskaví

„Co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň ty jim“. Tohle pořekadlo jsme slyšeli všichni mockrát. Jeho platnost je však neměnná. Chovejte se k jiným lidem laskavě. Vytváříte tak svět, naplněný příznivou karmou.

8. Cestování inspiruje a pozvedá nás na novou úroveň

Cestování je jedním z nejmocnějších zdrojů aktivace životních změn. Pokaždé, když člověk cestuje, vidí nová místa, nové lidi, cítí nové perspektivy. To všechno představuje vynikající „pohonnou hmotu“ mechanismu proměňujícího život.

9. Najděte si čas na to, co rádi děláte

Zákon přitažlivosti předpokládá, že přitahujeme to, co chceme. Přejete si mít více času na to, co rádi děláte? Pokud ano, neříkejte „to se nedá, to není možné“, ale najděte alespoň deset minut denně právě na tuhle činnost. Dejte znát svou touhu.

 
10. Buďte ke každému upřímní

Buďte sami sebou. Falešné lidi nemá nikdo v oblibě. Buďte opravdoví a čestní, buďte laskaví a umějte přiznat chybu.

11. Vyhněte se pokrytectví

Chcete-li k sobě přitahovat jenom dobré, musíte sami být rovněž zdrojem dobrého.

12. Uvědomte si, že vaše představivost je velmi mocnou silou

Představujte si, že se vaše sny plní. Zákon přitažlivosti platí u všeho, co chcete změnit ve skutečnost. Pokud stále myslíte na svůj sen a představujete si jeho naplnění, napomáháte jeho uskutečnění.

13. Nechte se strhnout tím, co vás zajímá

S elánem se dozvídejte všechno o tom, co vás zajímá. Jestliže vás něco doopravdy strhuje, musíte se o tom dozvědět co možná nejvíc.

14. Zapomeňte na nezdary

Nepřehrávejte si je pořád v hlavě. Soustřeďte se na úspěchy a na štěstí.

15. Uvědomte si: obavy, stres a strach nejsou důležité

Zapomeňte na strach. Neznámo leká, ale srdce čeká, až se život naplní novými zážitky.

16. Uznejte, že vše, co se děje, má svůj důvod

Porážky a prohry mají rovněž svůj předem daný smysl. Život nás občas vede tajemnými, ale svým způsobem krásnými cestami.

17. Buďte čestní, lež není k ničemu

Chcete-li v životě získat něco opravdového, mluvte vždycky pravdu. Nebudete muset nikdy nic skrývat. Jestliže se za něco stydíte, přiznejte to. Nikdy nikoho nekritizujte za jeho špatné činy. Ovládejte pocity křivdy a učte se objevovat vlastní chyby.

18. Žijte tak, jako by každý den byl zázrak

Žijte tak, jako by se vaše sny plnily každý den. Žijte tak, jako by neměl být žádný zítřek. Kolem vás se začnou dít zázraky. Einstein o zázracích řekl: „Žít se dá dvojím způsobem. Prvním – jako by zázraky neexistovaly, nebo druhým, jako by všude kolem byly samé zázraky“.

19. Buďte otevření

Abyste přitáhli to, co chcete, musí být vaše mysl otevřená. Díky tomu budete schopni získat víc pohledů na věc.       

20. Nedovolte škole, aby vám bránila ve vzdělání

Tak se jednou vyjádřila jistá profesorka. Jinak řečeno, škola není jediným místem, kde se lidem dostává vzdělání. Mnohé se můžete dozvědět z nepřeberného množství jiných zdrojů a díky vlastním zkušenostem.

21. Od každého se učte

Učit se máme nejenom vlastními zkušenostmi. Mnoho se můžeme dozvědět také od jiných lidí. Každý má něco, čemu stojí za to se naučit. To je také důkaz, že společně dokážeme víc.

22. Nacházejte v lidech to nejlepší, co v nich je

Uvidíme-li něco nejlepšího v jiných, spatří pravděpodobně něco nejlepšího oni v nás. Také to je projev zákona přitažlivosti. Začněte s málem, přiznejte někomu „presumpci neviny“. Pokud se vám přestane zdát, že na něm není nic dobrého, znamená to, že také vy pro něj jste se stali lepšími.

23. Věřte v dostatek a svobodu

Spolu se svobodou přichází i dostatek. Když dosáhnete svobody (řeč není o penězích), můžete dělat vše, co chcete. Dovolte si být bezplatně šťastni a pomáhat jiným. Osvobození přináší do života hojnost.

24. Soustřeďte se na svá přání

Přitahujte to, co potřebujete a vaše přání přinesou své plody. Přicházet budou postupně, ve správný čas.

25. Nelpěte na víře, že štěstí se dá koupit za peníze

Za peníze si kupujeme materiální předměty. Radost a lásku za ně nedostaneme. Ctižádost a úspěch rovněž ne. Nikdo vám za peníze neprodá nádherný sen nebo životní cíl. Dáte-li někomu poslední minci, můžete zcela proměnit jeho život. A váš se změní z jiného důvodu.

26. Pamatujte, že vždycky se můžete zlepšit

Na světě není nikdo dokonalý. Člověk se však dokáže rozvíjet. Získávejte znalosti o všem, co vás zajímá, soustřeďte se na to nejzajímavější a buďte v tom stále lepší.

27. Nevzdávejte se

Nikdy a nikde, za žádných okolností se nevzdávejte!

28. Mějte trpělivost

Trpělivost je skutečná hodnota. Všichni sní o rychlém dosažení cíle, v životě však platí, že trpělivost přináší růže. Musíme projít celou cestou k úspěchu, přeskočit se nic nedá.

29. Inspirujte jiné!

Snažte se o to. Vaše ambice a nadšení se mohou pro ostatní stát skvělou motivací. Ukažte lidem, že život je veliká cesta. Díky naší představivosti se sny dají naplňovat.

Zdroj: www.pronaladu.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021