První ročník komorního „veletrhu“ na téma soběstačnost, zahrada a vztah ke krajině
Program: stánkový prodej domácích výrobků a výpěstků, přednášky a praktické rady na téma zahrada a soběstačnost, diskuze k tématu vlastnictví krajiny a vztah lidí ke krajině. Budeme hledat možnou cestu, jak zajistit místním domorodcům právo na užívání půdy pro svou obživu.
Prodávat se bude mj. domácí kváskový chléb, zavařeniny, med, sazenice, osivo divokých bylin a zeleniny, sadba hub, vegetariánské jídlo, bio zelenina, domácí pivo, sušené ovoce a zelenina, lisované oleje a mošty, řemeslné výrobky. Pro děti dětské zákoutí. Máte-li něčeho přebytek, můžete to vzít s sebou a nabídnout ostatním. Hrajete-li na hudební nástroj, přineste ho, podle nálady uspořádáme večerní jam u ohně. Možnost noclehu pro přespolní, info v čajovně.

Těšíme se na setkání
Šimon Stromsnes
stromsnes@centrum.cz

zahrada-vsech-pozvanka-a4-03-d-opravawebsize

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě