Ilustrační obrázek, Zdroj: Pixabay.com

Bylo nebo nebylo to UFO? Rozhodně to byl velmi netradiční zážitek. Copak se za ním asi skrývá.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Už přiletěli! To asi napadlo lidi, kteří v pátek večer na Kroměřížsku pozorovali na obloze nevysvětlitelný jev. Čtenář TN.cz jej dokonce natočil. Na obloze světélkuje záhadný trojúhelník, vznáší se na místě, pak se náhle rozdělí na tři díly a vznáší se směrem k autorovi videa.

Video ZDE

“Kousek od Kroměříže se 10. 4. 2020 objevil na obloze kolem 20. hodiny večer záhadný velký trojúhelníkový objekt, UFO. Všimli jsme si toho už cestou do Kroměříže, ale nevěnovali jsme tomu pozornost, mysleli jsme si, že to bylo klasické letadlo. Ale cestou nás zarazilo, že to ani “nebliká”, ani nemění polohu, ale vznáší se stále na jednom místě,” popsal setkání s neobvyklým jevem pan Milan, který redakci TN.cz poskytl i video.

Světla na obloze se rozhodl prozkoumat z větší blízkosti. Pomalou rychlostí se vydal směrem ke světlům. Ta se vznášela u obce Jarohněvice.

“Objekt po dobu natáčení stále neměnil polohu a stal na jednom místě a následně se pak rozdělil na tři části, které po nějakém čase vystoupaly a rozlétly se pryč,” vzpomíná Milan. Jev kromě něj pozorovali na Kroměřížsku i další lidé. Fotky sdíleli na sociálních sítích.

Zdroj: www.tn.nova.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě