Občas se mi přes Facebook vynoří dotaz na to, zda k tomu, aby byl člověk šťastný a mohl jít svou cestou bez jakékoliv zátěže z minulosti, musí nějakým způsobem minulost čistit a zabývat se jí.

Pojmula jsem tedy záměr toto téma vysvětlit slovy z mého místa poznání a prostřednictvím své osobní zkušenosti.

Tento článek je tedy inspirací k tomu, jakou formu víry si pro sebe vyberete.

Rozhodnutí je už pouze na vás.

 

Před pár lety jsem si pod domněnkou, že je zapotřebí nějak vyřešit minulost zaplatila speciální kurz na očistu torzních polí. Jen stručně řečeno…šlo o vyčištění rodové zátěže zpětně asi 8-9 generací. V té době jsem započala své ponoření se do četby knih od Barbary Marciniak, které jsou velmi známými channelingy od Plejáďanů. A protože mě v tom čase tyto knihy zcela pohltily, vzala jsme si na kurz , který se konal 2 a půl dne v horách (tudíž byl s noclehem), jednu z těchto knížek.

Druhý den po příjezdu začalo vyučování.

Než jsem se na něj odebrala, měla jsem v knize, kterou jsem četla informaci o tom, jak změnit veškerou svou minulost. A v tu chvíli jsme byla inspirována silnou touhou vyzkoušet svou moc. Vytvořila jsem si určitou představu a hlavně v sobě navodila silný pocit, jak jsem svobodná a čistá a mám jen to, kým jsem právě teď. Trvalo to chvilinku…a s tímto pocitem svobody jsem se odebrala na vyučování, jehož součástí byla práce s kyvadlem, které mělo určovat míru zatížení torzních polí.

Jaké nastalo překvapení, když kyvadlo neustále opakovaně vykazovalo minulost bez jakéhokoliv zatížení.

V té chvíli jsme začala švindlovat…při představě, že budu celý víkend bez možnosti se tuto techniku naučit. Ale kyvadlo si stálo za svým. Takže pro mě v té chvíli kurz skončil. Zaplatila jsem si něco a netušila, co si doopravdy odnesu.

 

jajsem 6

 

Dnes, z jiného místa svého poznání, vím, co se tenkrát stalo.

Velmi silně jsem zaměřila svou pozornost na výsledek – řešení.

Bez toho, aniž bych jakkoliv, cokoliv ze své minulosti musela prožít znovu, nebo se myšlenkami zaměřovat na konkrétní věci, strachy, traumata – naprosto vše se dostalo do jiného místa, do zcela jiné reality.

Toto silné zaměření, jehož součástí byla představa čisté minulosti, mi poprvé manifestovala sílu, kterou každý máme.

Sílu a moc změnit svou minulost tím, na co zaměřujeme svou pozornost ve své přítomnosti.

 

jajsem 2

 

Naše největší síla a výhoda je v teď.

V teď máme moc nad veškerým časem.

Tam, kam směřujeme svou pozornost, tam to roste. A v lidském těle jste bez možnosti přestat směřovat svou pozornost. Ale můžete si svobodně vybrat, kterým myšlenkám dáte přednost. Zda těm, které ve vás vyvolávají dobrý pocit nebo těm, u kterých se necítíte dobře.

 

Když v tomto poznání uchopím téma čištění traumat či něčeho z minulosti, můžete si sami procítit, z čeho máte lepší pocit?

Pomyslete na to, že všechno, co se odehrálo v minulosti má na vás stále vliv a ať děláte co děláte, stále se to s vámi vleče a brání vám to v plném  prožitku života a tvoření. Jste tedy odkázáni na nějakou terapii či práci, u které si budete znovu připomínat věci, které ve vás v minulosti vyvolávali špatné pocity či vás dokonce fyzicky bolely. A otázka je, vzpomenete si na všechno? Bude ta terapie stačit? Nevynoří se časem pocit, že je potřeba znovu něco čistit a celý proces opakovat?

Odpovězte si…

Cítíte se u toho dobře?

A teď pomyslete na to, že jste tak mocní, že od teď můžete směřovat svou pozornost pouze směrem k tomu, co pro sebe chcete, směrem k radosti, nadšení a pozitivnímu očekávání. A hned teď máte moc nechat růst pouze ta témata, která chcete nechat růst a u kterých máte dobrý pocit. A vše ostatní, co je odkrojené od vaší energii pozornosti, zcela zanikne.

Jak se cítíte u této možnosti?

 

jajsem 3

 

Sama za sebe na téma „čištění minulosti či jakékoliv práce s minulostí“ říkám prostřednictvím své vlastní zkušenosti :

„Vše, kam směřujete pozornost, roste. Vše, kam směřujete svou pozornost, roste. Vše, kam směřujete svou pozornost, roste…“ Dnes už vím, jakou hloubku tato slova mají.

 

Máte se tedy zachovat jako pštros a strčit hlavu do písku?

Je to v tu chvíli dobré řešení.

 

Ještě lepší je k tomu připojit nasměrování pozornosti směrem, který pro sebe chcete.

Vytvořte si silné prohlášení, že od teď existuje jen přítomnost a vaše síla zaměření.

Vytvořte si nějakou krátkou představu, která je vám srozumitelná, jak zanecháváte vše, co stalo, za sebou. Zahoďte nit, která vás s minulostí pojila- či lépe řečeno, která vám aktivovala vaše přesvědčení, že má na vás nějaký zážitek z minula vliv a že je důležité si ho stále připomínat či ho čistit, nebo deaktivovat.

Vytvořte si svůj nový příběh, ve kterém máte svou minulost takovou, jakou chcete, aby byla…plná radosti, důvěry v sám sebe.

Když se rozhodnete, zaměříte směrem ke svobodě a najdete ten pocit radosti z čistoty, kterou máte v teď…otevřeli jste se svému zplnomocnění být tím, kým už skutečně jste.

Tvůrci svého života, kteří mají svou moc v přítomnosti.

 

Já Jsem Marie Maia

Záměrný Stvořitel Svého Života

 

Autor článku a fotografií: Marie Maia Špaček

www.jajsem.com

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png