Běžný člověk by zřejmě prase jen tak s lehkostí nezabil.

Masožravci mají často odvážná prohlášení, jak by neměli problém vlastníma rukama zabít zvíře předtím, než si ho naservírují na talíř. Režisér Dustin Brown proto spojil síly s americkou organizací Last Chance for Animals a natočil krátký film s názvem Casa de Carne neboli Dům masa.

 

Název musíš brát doslovně, protože ve filmu se setkáš s partou tří kamarádů v restauraci. Kamarádi přemýšlejí, co si objednají, a volba nakonec padne na vepřová žebírka.

 

Číšník se pousměje, zavede zákazníka do uzavřené místnosti, kde už zbývá jen zákazník samotný s nožem v ruce a malé prasátko. Zděšený chlapík prasátko pohladí, ale nemá odvahu zabít ho, tak do místnosti vtrhnou jeho kamarádi a usmrtí ho místo něj.

Společně si pak v zakrvácených tričkách vychutnávají dobrou večeři, která je podle nich prý vynikající a čerstvá, jenže náš hlavní hrdina se najíst nedokáže. Kdybys měl takovou situaci zažít na vlastní kůži i ty, přehodnotil bys konzumaci masa?

 

Zdroj: www.refresher.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png