Běžný člověk by zřejmě prase jen tak s lehkostí nezabil.

Masožravci mají často odvážná prohlášení, jak by neměli problém vlastníma rukama zabít zvíře předtím, než si ho naservírují na talíř. Režisér Dustin Brown proto spojil síly s americkou organizací Last Chance for Animals a natočil krátký film s názvem Casa de Carne neboli Dům masa.

 

Název musíš brát doslovně, protože ve filmu se setkáš s partou tří kamarádů v restauraci. Kamarádi přemýšlejí, co si objednají, a volba nakonec padne na vepřová žebírka.

 

Číšník se pousměje, zavede zákazníka do uzavřené místnosti, kde už zbývá jen zákazník samotný s nožem v ruce a malé prasátko. Zděšený chlapík prasátko pohladí, ale nemá odvahu zabít ho, tak do místnosti vtrhnou jeho kamarádi a usmrtí ho místo něj.

Společně si pak v zakrvácených tričkách vychutnávají dobrou večeři, která je podle nich prý vynikající a čerstvá, jenže náš hlavní hrdina se najíst nedokáže. Kdybys měl takovou situaci zažít na vlastní kůži i ty, přehodnotil bys konzumaci masa?

 

Zdroj: www.refresher.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě