Zajímají vás výklady karet, horoskopu či výklad z ruky, automatická kresba nebo třeba bylinné terapie? Potom si určitě nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Praze – Holešovicích!

Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 21. a 22. listopadu, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Program je kromě jiného obohacen o přímý přenos přes skype– spojení s vykladačem nádí z Knihovny palmových listů v Indii.

Ukázku tradičního léčitelství z amazonský pralesů nám představí v meditaci J. C. Pacaya Gomez, vnuk legendárního šamana z peruánského Ycytos.

Léčivé účinky alikvotního zpěvu nám umožní během svého vystoupení poznat Karel R. Marinov- vždy v 11h. Připravené jsou meditace – Setkání s archanděly, SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ, Ženský kruh-Síla ženství (pouze pro ženy) atd.

Těšit se můžete na porady s léčiteli, astrology, numerology, psychoterapeuty a dalšími představiteli esoterických disciplín, kteří vám pomohou v řešení problémů osobního i zdravotního charakteru. Astrovíkend bude přínosem pro všechny ty, kteří se chtějí dozvědět víc o odblokování, detoxikaci, automatické kresbě, měření energetického potenciálu, bezkontaktní diagnostice, metodě SRT a dalších disciplínách.

Přednášky – budou probíhat nonstop po oba dny- přinesou kromě jiného i novinky o tajemných místech- objev pyramid v Bosně atd. Konzultace s odborníky budou v sobotu začínat v 9h a v neděli v 10.00. Na festivalu, najdete také doplňky zdravé výživy, mandaly, kameny i odbornou literaturu, rukodělné výrobky atd.
Nové poznatky z nejrůznějších oborů vám poradí, jak předcházet nemocem, realizovat a zařadit do svého života pozitivní energii, zdravý životní styl, nahlédnout do budoucnosti, odhalit příčiny problémů v minulosti, pomoci svému duševnímu i fyzickému zdraví, nalézt správný směr pro svou osobnost, poradit se o problémech svých blízkých a odnést si světýlka optimismu.

Astrovíkend Praha
Výstaviště Holešovice Křižíkův pavilon D

Astrovikend-A3

21. a 22. listopadu 2015, sobota 9.00- 18.00, neděle 10.00–17.00

Obohacením festivalu bude:

Ukázka alikvotního zpěvu – Karel R. Marinov – sobota a neděle vždy v 11h

ukázka práce peruánského šamana: Meditace Shaman spirit – Juan Carlos Pacaya Gomez
Tradiční šamanismus peruánské Amazonie
Rituál pro drahé zesnulé

Den památky zesnulých skrývá obrovskou energii, působící i ve 30dnech okolních. V období „dušiček“ tak za námi mohou snáze přicházet duše našich zesnulých, aby se podívaly, jak to tu vedeme a také aby nahlédly, zda potřebujeme nějakou pomoc. Nebudeme je o pomoc přímo žádat, necháme ji na jejich možnostech a úhlu pohledu. Pomoc pro nás vykonávají jiné duchovní bytosti, které jsou pro ni mimo jiné určeny.

 

Meditace s archandělem Metatronem

Meditace Ženský kruh – Síla ženství, vnitřní síla, sebeúcta a vnitřní krása.

M E D I T A C E – SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ

 

Hosty festivalu budou

MUDr. Milan Hajduk – badatel, cestovatel

Nové objevy pyramid v Bosně

Stanislav Motl – publicista a badatel- záhadolog

Ing. Zdeněk Bohuslav, CSc. – prezident Astrologické společnosti ČR

V astrologii od roku 1969, klientská astrologická praxe od 1990, výuka astrologie od roku 2006 (Škola klasické astrologie), přispívající do časopisu Astro do jeho zániku v roce 2008, nyní pravidelně do časopisů Phoenix od roku 2003 a Meduňka od roku 2006, přednášející doma (Astrologická společnost ČR, Eukarpia, vystupující příležitostně v rozhlase a televize) a návštěvník i přednášející na mezinárodních astrologických kongresech v zahraničí – Velká Británie, USA, Srbsko, Slovinsko a Rusko. Spoluzakládající člen Astrologické společnosti ČR v roce 1989, od roku 1996 její předseda, člen Americké federace astrologů

(AFA) a Mezinárodní astrologické společnosti pro výzkum (ISAR). Od roku 1978 se také věnuje regresi (Hlubinná abreaktivní terapie).

stránky www.bohuslav.com

Ing. Richard Stříbný, tajemník Astrologické společnosti ČR, Klientská astrologická praxe od roku 1990, Škola klasické astrologie od roku 2006 …

M.B.Boháčová – horoskopy, výklad karet, známá autorka řady publikací

Kartářky – TV Relax Vědmy radí

Jana Skálová a Nika

 

Denisa Ronaldi – TV Regina, kartářka a numeroložka

Zdenka Blechová

Spiritual medicine Woman. A.MI. University, členka International PSY- academy

je úspěšná autorka mnoha knih, vykládacích karet a meditačních CD. Vydává od roku 2003 svůj časopis Mysteria tajemna a pořádá přednášky a semináře po celé republice. Zabývá se mezilidskými vztahy, přijímá channelingová sdělení, která vkládá i do svých knih. Radí lidem do celého světa prostřednictvím Skypu. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemoci, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie.

Věnuji se poradenství a poselství  z  V E S M Í R U   formou automatického písma.

Automatické písmo – channeling – je napojení na vesmírný kanál, ze kterého můžeme čerpat odpovědi na všechny otázky, které nás trápí. Formou poselství z Vesmíru se nám může podařit změnit náhled na různé situace, přehodnotit je, a tím je vyřešit. Cílem mého poslání je pomáhat Vám v obtížných situacích vašeho života.

Olga Krumlovská – autorka řady publikací a specialistka na jógu prstů – Jak být dlouho živ a zdráv – odkaz starých Indiánů, jak se dožít co nejvyššího věku v tělesné i duševní svěžesti.

Naučím přítomné správně dýchat, protože Dech – jak prosazují Indiáni a jogíni – je základ zdravého života.

Jak se v zimě dobíjet energií, když příroda spí. Náhradní zdroje energie.

 

Gejza a Irena Valentovi
zprostředkují živé spojení s nádí readerem tj. vykladačem nádi
z Knihovny palmových listů v Indii
Přímý přenos přes skype – spojení s Knihovnou palmových listů v Indii a kontakt s vykladačem nádí, který potvrdil živou účast po SKYPE na přednášce o KPL. Zájemce o přednášku žádáme o včasný nástup, na pozdější příchody nemůžeme brát zřetel.
Přednáška o proroctví knihoven palmových listů z Indie (dále jen KPL) zájemcům přiblíží osobní dlouholetou zkušenost G. a I. Valentových s KPL v Indii.
– nabídne výklad přímo z KPL v Indii do České republiky včetně překladu do ČJ
– objasní princip výkladu z PL (palmových listů) a základní pojmy týkající se poselství KPL
– promítání obrazových záznamů z KPL

Milan Gelnar
– známý profesionální astrolog, rozšířil své služby o focení aury a měření čaker ve 3D provedení, nejmodernějším přístrojem vyvinutým v NASA. Výsledkem je 15 stránková analýza osobnosti člověka dle aury, jeho vlastnosti a také upozornění na možná rizika v oblasti zdraví. Součástí analýzy jsou informace o významu barev, informace o propojení vnitřních orgánů s funkčností čaker a nástin postupů, pro zlepšení jejich činnosti.
– přednáška o nové převratné metodě – podrobný popis projektu

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě