Ve středu 14. 5. 2014, 21.16 SELČ nastane úplněk, který je ve světě znám jako svátek Wesak, den narození Buddhy. V tento den se schází v jednom z himalájských údolí pod posvátnou horou Kailás (v jemněhmotných rovinách) celá Planetární a Kosmická Duchovní hierarchie v čele s Maitreyou Kristem a spojuje své síly k tomu, aby požehnala Zemi a jejím obyvatelům. Buddha se na krátký čas vrací na fyzickou rovinu s duchovním povzbuzením, kterým sytí a oživuje veškeré lidstvo. Tisíce poutníků se každoročně schází v odlehlém údolí Himalájí, aby ztvárnili dávný duchovní obřad. Tento úplněk je vyvrcholením duchovního roku a každý z nás se může napojit na mohutný transformační proud a přijmout do svého srdce příliv pozitivní energie prodchnutý Kristovou láskou a Buddhovou moudrostí a soucitem.

Přesný úplněk v Býku vychází, jak bylo již zmíněno,na středu 14. 5. v 21:16. S tím, že přípravné období, kdy lze čerpat příliv duchovní energie je již 2 dny předem, pak je den úplňku a následně po další 2 dny je energie rozváděna do světa.

V okamžiku skutečného úplňku je doporučeno ponořit se do meditace na cca 8 nejintenzívnějších minut. Před meditací můžete vyslovit Velkou Invokaci. A později o víkendu je možno v meditaci připojit k celosvětovým duchovním slavnostem Wesaku.
V neděli 18. května v 15.00 hod. místního času proběhne Kristovo požehnání. Pro jeho příjem, prosím, soustřeďte pozornost do korunní čakry.

Pro www.novoucestou.cz připravila Sofie Natarani. Sdílejte, pokud chcete, prosím s uvedením této poznámky. Děkuji.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png