Vztah spřízněných duší

views 3 809 datum 15. 2. 2019

Spřízněnou duší se stáváme v průběhu života svými zkouškami a lekcemi, které nám pomohly zesílit a otevřít nitro lásce, vděčnosti, pochopení a citlivosti. Milující duše je vděčná za své bohatství a lidské dary, které už má. Je silnou lidskou bytostí, která cítí bolest, chápe ji a dokáže ji překonat. Důvěřuje vesmírným zákonům a věří na osudové náhody.

Když život vidí, že potřebujeme udělat změnu, ale my to stále nevidíme, udělá ji za nás. Nejvíce se naučíme s karmickým partnerem, proto nám vstoupil do života. V tomto vztahu se setkali dva nesebevědomí lidé, kteří si neváží sami sebe. Tvoří spolu pár, ve kterém je jeden závislý na druhém. Nebudují vztah spřízněných duší, protože to ještě neumí. Utíkají od sebe a zároveň se opakovaně vrací. Prožívají spolu vášeň, bolest, častokrát nějaký způsob ubližování. Oba se bojí být sami bez partnera. Mají strach, že neprožijí tak silnou lásku. Ano neprožijí takovou „ lásku“, protože se jedná o závislost, která zraňuje a ničí. Nikdy nezapomeneme na karmického partnera, protože nás naučil nejvíce. Otevřely jsme se sebelásce a sebeúctě. Pochopily jsme, že opravdový muž nepotřebuje zachraňovat od svých nezdarů, ale sám je vyřeší. Je silný, přesto neovládá ženu a neponižuje ji svým chováním.

Když jsme připravené, vstoupí nám SPŘÍZNĚNÁ DUŠE do života. Většinou to bývá nečekaně, když si užíváme život bez partnera. Nepotřebujeme, aby nás doplnil, protože jsme celistvé. Nečekáme na něj a nevyhlížíme ho. Jsme samy sebou a milujeme se. Najednou nám vstoupí do života a vzájemně to cinkne. Všechno do sebe krásně zapadne. Prožíváme spolu krásné TEĎ. Nepochybujeme o jeho citech, vnímáme je všemi smysly. Cítíme, že prožíváme harmonický vztah, který je spokojený a naplněný. Díváme se podobným nebo stejným směrem. Oba jsme pochopili, že dokonalý vztah se nehledá, ale buduje se sdílením, podporováním, důvěrou, věrností, péči a láskou.

Spřízněná duše nám dovoluje být slabou, přesto nás neovládá a neomezuje. Oceňuje na nás všechno to, co jiný partner bral za samozřejmost. My si dovolujeme být citlivou a oddanou ženou. Inspirujeme svého muže a přenecháme mu jeho iniciativu a rozhodnost.
Budujeme zázemí společně, ve kterém jeden druhému neubližuje. Poskytujeme si volný prostor bez omezování. Pomáháme si vzájemně, respektujeme se a milujeme se. Nebojíme se překážek a neutíkáme před problémy.

 

VZTAH SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ PŘÍJEMNĚ PLYNE A ŠÍŘÍ DOBRO. NEKOMPLIKUJE ŽIVOT, NAOPAK HO ZJEDNODUŠUJE.

POKUD MÁŠ TO ŠTĚSTÍ A NAŠLA JSI SPŘÍZNĚNOU DUŠI, NIKDY JI NENECHEJ ODEJÍT.

PRAVÁ LÁSKA NEMÁ ŠŤASTNÝ KONEC, PROTOŽE TA NIKDY NEKONČÍ.

S LÁSKOU
DANIELA ZEMANOVÁ

 

Předcházející článek Karmický vztah.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/danielazemanova6/posts/326442351319038

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR::
107-7380440287/0100 s uvedením „Dar“ do zprávy pro příjemce.

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021