Vzrušení, dobrodružství, odvaz a nelituj ničeho!

datum 20. 3. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Slunce ještě stále v Rybách, oslavy nového astrologického roku spustíme až v neděli večer, ale pojďme to trochu rozhýbat – je čas se protáhnout a připravit ke startu. Podmínky jsou k tomu ideální. Úplněk za námi, Slunce se vyvazuje z logicky i logisticky napjaté kvadratury k Lilith, Luna dokončila inventuru, odpoutala se od roviny praktických povinností a s přestupem do Vah nás vede do společnosti. Nejdůležitějším dnešním aspektem je však kvadrát Venuše ve Vodnáři k Uranu v Býku.
Akutní potřeba spontaneity, touha odvázat se, trhnout a pocítit závan větru ve vlasech může přinést ledacos, a záleží na nás, jakou tomu dáme nálepku: plus nebo mínus. Ve vztazích chceme zažít něco nového – chceme se bavit, probudit ospalý vztah anebo to zkusit jinde, jinak a s někým jiným? A taky už nás nebaví, jak vypadáme, chce to změnu – možná růžový přeliv nebo oholit hlavu? Anebo bych si konečně mohla koupit zájezd na Maledivy! Elektrizující energie vzrušení a dobrodružství je tu a přináší zážitky za hranicí toho, co jsme ještě včera považovali za myslitelné. Klíčovými výrazy jsou překvapení a změna! Uran! Energie v kvadrátu poněkud zbrklá a neuvážená, i destruktivní, ale co už, potřeba vybřednout ze stereotypu je naléhavá, pocit svobody tak opojný! Důsledky pořešíme potom, Uran není ten, kdo plánuje a předvídá … Chtělo by se říci pozor na ukvapená rozhodnutí, ale tyhle rady za dané konstelace …

Tak jo, my se Sofií a kamarádkou vyrážíme na Mint market – asi bych měla dopsat ještě něco o unáhlených nákupech … anebo ne, potřebuju pořádnej úlet jako sůl! Krom toho, Venuše nastřelená Uranem sice vibruje neklidem, ale z jedné strany ji podporuje harmonizující Luna ve Vahách, takže oholená hlava to nebude, na druhém konci se váže k Chironu a jakkoliv zběsilá naše dnešní jízda bude, rozhodně nás povzbudí a pomůže nám vrátit se k sobě samým, ke svému autentickému já! Enjoy!

http://www.astropsychologie.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě