Tato zpráva je od bytosti nízkého vyzařování, netuším její jméno, ve chvíli komunikace nebyla nějak zlá, ale mocná to ano. Sdílíme to s kamarádem proto, protože to považujeme za důležité, zejména pro Pracovníky Světla (tzv. Světlonoše), kteří mají panické ataky.

„Lidé si myslí, jak jsme odporní a hnusní, ale máme také své úkoly ve Stvořeném. Plníme svůj plán. Chtěli byste být na straně zoufalství, temných oblaků a nicoty? Nechtěli, tak nás nechte být. Uznejte naší roli a přestaňte proti nám bojovat. Stejně ten boj nevyhrajete….hahahah (smích). My jsme, my existujeme a to nám dává radost a tvoříme ve zcela jiných vibracích, než mnozí z vás. Máme rádi váš strach, přináší nám to potěšení, máme rádi černé spektrum, tak tajemné a plné poznávání. Nestojíme o Světlo, dráždí nás a pálí. Nechte nám náš svět.“

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj článku a obrázku: FB Denisa Celesta Kralovičová

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě