VZKAZ NA FACEBOOKU OD LUISY MURATORY

datum 18. 12. 2014
dnes 16.12.2014 na Fb od Luisy Muratori

PŘEKLAD:
DNES JSME BYLI AŽ DO TOHOTO OKAMŽIKU BEZ ELEKTRIKY!!!!
PRVNÍ ZNAMENÍ OTEVŘENÍ PORTÁLU?
TUHLE NOC JSEM MĚLA SEN, KDY JSEM BYLA NAPROTI VELKÉMU ZRCADLU A VIDĚLA JSEM MÉ TĚLO OBLEČENÉ DO SVĚTLE MODRÉ, ALE V ZRCADLE SE NEODRÁŽELA MOJE HLAVA!!!
V PODSTATĚ JSEM BYLA NEVIDITELNÁ!!!!
V OKAMŽIKU SNU JSEM MĚLA POCIT ZTRACENÍ!!!!
ALE JAK!!!!!
MÉ TĚLO BYLO AŽ PO KRK VIDITELNÉ A ODRÁŽELO SE V ZRCADLE, ALE MOJE HLAVA NEBYLA VIDITELNÁ!!!!
A PAK, PŘESNĚ VE 13 HODIN JSEM PŘIJALA VZKAZ OD OTCE, KTERÝ MI ŘÍKAL:…“ NAPIŠ VZKAZ!!!! TAK HO BUDEŠ MOCT PŘEDAT A NEOPOMENOUT ŽÁDNÉ SLOVO, KTERÉ TI PŘEDÁVÁM!!! "....... A TADY JE OBSAH VZKAZU!!!
- ........" DNEŠNÍM DNEM SE ZAČÍNÁ OTEVÍRAT PORTÁL 5°NEBESKÉ SOUŘADNICE!!!!
V NÁVAZNOSTI NA ČASOVÉ PÁSMO, ZAČNE DUCHOVNÍ SVĚT SBÍRAT DOHROMADY, ABY BYL PROPOJEN S NEKONEČNOU FORMACÍ DOBROVOLNÍKŮ, KTEŘÍ AKTIVUJÍ VELKÝ MISTROVSKÝ PORTÁL!!!
OD DNEŠNÍHO DNE BUDOU STÁLE ČASTĚJŠÍ „PŘERUŠENÍ SETRVAČNÉ HMOTY“, ODPOJENÍ ELEKTRIKY A TELEKOMUNIKAČNÍ SPOJENÍ OBECNĚ!!!!
NEMÁME V ÚMYSLU ZASAHOVAT PROTO, ABYCHOM ZABRÁNILI ELEKTRICKÝM VÝPADKŮM V PŘÍŠTÍCH DNECH, PROTOŽE POTŘEBUJEME, ABY SE SVĚT ZASTAVIL A VYNULOVAL A STRÁVIL VEŠKEROU PRÁCI A SVŮJ SPOLEČENSKÝ ŽIVOT, ABY BYLO UMOŽNĚNO JEHO ÚPLNÉ OPĚTOVNÉ PROPOJENÍ"!!!!
PRŮMYSL, PŘÍSTAVY, LETIŠTĚ A VŠECHNY SYSTÉMY DOPRAVY A PŘESUNU, KTERÉ SE OD TOHOTO OKAMŽIKU STANOU NEBEZPEČNÝMI!!!!
ZASÁHNEME POUZE LOKÁLNĚ A POUZE A JEN V NOUZOVÝCH PŘÍPADECH!!!!
PŘIJMEME VÁS V NAŠEM DOMĚ 21. PROSINCEV OKAMŽIKU MAXIMÁLNÍHO OTEVŘENÍ PORTÁLU!!!
OD TEĎ BUDETE MÍT A BUDETE PROŽÍVAT NEOBVYKLÉ VÁNOCE!!!
JE TO OKAMŽIK, ABYSTE SPOLU ZŮSTALI PROPOJENI TELEPATICKY!!!!
JE TO OKAMŽIK PRO KAŽDÉHO Z VÁS, ABY UVNITŘ SEBE POSBÍRAL SEBE SAMÉHO!!!!
OČISTIT SE OD STARÝCH PSYCHICKÝCH NÁNOSŮ NEGATIVNÍHO PŮVODU!!!!!
A PŘIPRAVILI SE POMALU POMALU (PRO TY, KTEŘÍ BYDLÍ V MĚSTSKÝCH BYTECH) PŘIPRAVIT SI ZÁSOBY VODY, JÍDLA, NAFTY PRO KRÁTKÉ PŘESUNY A DALŠÍ POTŘEBY!!!
ODE DNEŠKA BUDOU NÁSLEDOVAT KRÁTKÉ VZKAZY, RADY, DOPORUČENÍ A INFORMACE, KTERÉ SE BUDOU VZTAHOVAT K VELMI DELIKÁTNÍMU OKAMŽIKU!!!!!!
KDOKOLI JE V KONTAKTU, AŤ ROZŠÍŘÍ DÁLE DO POVĚDOMÍ TENTO VZKAZ!!!!
VĚNUJTE TOMUTO OKAMŽIKU MAXIMUM, OD NYNÍ DÁLE, DĚTI MOJE!!!!
BŮH OTEC

 

Všechny zdravím,

přeložila jsem odkaz, který Luisa doporučuje.

Krásné dny

Iveta

15. 12. 2014

Pro ty, co nevědí, co se děje …

Většina lidských bytostí v tomto okamžiku, tak důležitém pro cyklickou evoluci země a jejich obyvatel, se pohupuje mezi neznámými silami, které chtějí ukořistit nemoci a poruchy jak fyzické, tak emoční, které jí patří… a která v daný okamžik nerozpoznává…jako své… Je třeba, abychom pochopili, že v tomto okamžiku země… galaxie a celý vesmír… jsou v epochální fázi transformace a vibračního zvýšení … a nezapomeňme, že to co se děje nahoře (makro-vesmír), se děje i dole (mikro-vesmír) … My nejsme diváci, ale součástí tohoto všeho… transformace se nás jen tak lehce nedotýká, ale týká se nás na 360 stupňů … a proto radost a bolest … Je nám mizerně a svádíme to na stravu ...na změnu roční doby… na chemtrails s jedy vesmíru … snažíme se vždy hledat vnější příčinu … přitom naopak, tyto vnější příčiny zcela jistě působí, ale nejsou hlavní příčinou … to co se děje není nic jiného, než zanechání starých fyzických a psychických schémat … kterých se potřebujeme zbavit, abychom měli srovnaný krok s očistou matky země … Samozřejmě impulz … očistný … k nám nepřichází z vnějšího důvodu, ale z něčeho, co je uvnitř nás a vně nás … který je všude…… IMPULZ k nám přichází OD OTCE/MATKY… nejvyšší VIBRAČNÍ FREKVENCE, která ve vesmíru existuje a je schopná … uvést do chodu mechanizmus energetického resetu lidstva… Nyní je na nás, nechat někdy pracovat BOŽSKOU RUKU a dovolit očistě, dokončit svůj program … my nemáme dělat nic jiného, než podporovat a propouštět … co nejvíce … jak na fyzické úrovni, … tak emoční … ale především se snažit otevřít SRDCE … jediné kormidlo, které zná dobře KONEČNOU DESTINACI …… A proto … pryč s toxiny… pryč zhoubné pocity … pryč nátlakové mentální mechanizmy … pryč všechno to, co nás ukotvovalo v této dimenzi tak krásné, ale bolestivé … odlehčeme co nejvíce naši zátěž … nechme se vést za ruku a přestaňme klást odpor … čím více necháme dělat, tím lépe vyjdeme bez úhony a čistí, jako děti … čím víc se budeme bránit změně… o to pomalejší a bolestivější bude transformace …
Jdi ve Slunci

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico