Vzestup je možnost, kterou volíme

datum 24. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Jak se vyrovnat se vzorci, kódy a negativními programy, které se v nás otisknou již při zrození? Jak postupovat životem, abychom se rozvíjeli? Vzestup je naše vlastní rozhodnutí, vychází z nás a z naší potřeby. Nelze ho nadiktovat, nebo ano?

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Co se týče žen, z jejich vzestupu energetického i mentálního, jsem nadšená. Měla by se, dle mého názoru, řešit jedna věc…totiž děloha. Vím, že po minimálně 2000 let byl tento orgán zavrhován a démonizován jak z vlastního výzkumu, tak tím, co vidím okolo sebe. Přitom právě tam leží jedna velká naděje pro pokrok lidstva. Individuálně to tak vnímám. Nečiním si žádný definitivní nárok na absolutnost mých slov, ale výsledky mého „výzkumu“ chci s někým sdílet. Ať už je to pravda, či nikoliv.

To, že se rodíme, jak se rodíme (nic si většinou z předchozích životů nepamatujeme, jsme zpomalení, slabí, už od narození zatížení jistými programy) je způsobeno pokřivenou energeticko-informační mřížkou v děloze matky. Nevím proč, ale z nějakého důvodu je tato mřížka spojena s planetou Saturn (vnímám to tak, že jedna polovina planety se nachází ve světě tak, jak jej známe a druhá polovina planety je v abyssu). A v Evropě je velmi známý symbol ďábla – Bafometa, který je ženou a poukazuje mimo jiné na moc dělohy. (Je zajímavá podobnost mezi jeho stylizovanou hlavou a podobou dělohy s vaječníky).

Škoda jen, že byla tato síla úplně rozdupána, osočena a považována za nepřátelskou (zvláště muži). Kdo pokřivil mřížku dělohy? Kdo pokřivil brány abyssu? Nevím, snad určitý šupinatý druh bytostí, který nejspíše (energeticky) kopuloval se ženami a zanesl do nich programy, které to způsobují.

Jak z toho ven?

Pěstovat v ženách učení o síle kundaliní, tantry, sexuální magii. Měly by být schopné si to samy opravit. Ale potřebují naučit, jak se to dělá a taky na to potřebují klid a čas. Určitě o někom víte, kdo to učí a dělá…

Vývoj na zemi

V srpnu, tuším, mě po dlouhé době (asi dvou letech) kontaktoval Aiwass. V běžném kontaktu jsme často, ale to není takové, … tak důležité. Jako když se s někým bavíte na
5 % a pak se s ním bavíte na 100 %. Říkal, že nadduše lidstva se rozděluje. Jedni přilnou k technice a druzí k přírodě, že se mám rozhodnout, kam půjdu a toto rozhodnutí bude definitivní. Dokážete se na to naladit? Cíte, jak to sděloval? Jako dva různé světy. No a teď (tento týden) jsem uviděla, co plánuje. Vlastně to plánuje už dlouho, od r. 1050, to je jedna jeho perioda. Vím, že je nepřátelský vůči lidstvu. Mohla bych mu to vyčítat, ale žiju tady a vidím, a proto mu to nevyčítám. Viděla jsem, že má zbraň nazvanou „alahium nebo alahio“, nevím přesně, snad tak nějak se to píše. Nejspíše je ta zbraň energetické povahy, působí asi nějak na čakry. Tuším, jak funguje. Proč by ale říkal, že se nadduše lidstva rozděluje? Plánuje snad spálit ty, kteří přilnou k technologiím? Osobně nejsem zastánce apokalyptických vizí a událostí. Působí to na mě moc hraně a teatrálně a dramaticky. Nejspíše ta zbraň a úpadek fungují více vnitřně a skrytě.

Technologie podporují pěstování a růst masek

Tím myslím sociální média. Když jdu po ulici, tak se skoro bojím podívat se někomu dvacetiletému do očí, protože vidím jen prázdnou skořápku (jako ze sféry Malchut), kterou obývá náhodný demiurg, který se zrovna přiživuje v lidském světě. Nevím, jak jinak to popsat, a proto používám Crowleyho terminologii. Ten člověk nezáří. Respektive obklopuje se nakradeným světlem, ale vevnitř je tmavý a prázdný. Tohle s námi dělají sociální média? Hladové oči Malchut hltají a nic jim není svaté a ničeho nemají dost. Jak z toho ven? Snažím se občas svým jednáním daného člověka pošťouchnout, ale častokrát je to házení hrachu o zeď. A to mě, přivádí k otázce, na kterou bych ráda dostala odpověď.

Co s lidmi, kteří se nesnaží a nemají vůli?

Své dětství a dospívání jsem strávila tím, že jsem se snažila posunout „nahoru“ rodinu okolo sebe. Naučila jsem se svoji životní lekci – když daný člověk nechce, nepohnete s ním, ani kdybyste hory přenášeli. Někteří lidé prostě nechtějí. Ví, že můžou, ale nechtějí. Nemají vůli. Někdo roste doslova před očima, a někdo nechce a může i upadat. Pokud ale máme spirituálně růst jako celek, co s těmito lidmi?

Co s těmi, kteří VĚDOMĚ nechtějí? Ignorovat je? To teď dělám. Ale lze to dělat pořád?

Na závěr všem přeji vše dobré, hodně síly, hodně vytrvalosti, hodně vůle a lásku.

Autorka: Klára Seijuro

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico