Výzvy naší doby

datum 14. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Jako lidstvo stojíme v současné chvíli na přelomu velkých událostí. Dovolte mi přiblížit vám moji práci a výzvy, které nás v příštích letech čekají. Mé jméno je Katyma Murtazina Nováková, a ve své práci se v první řadě zaměřuji na východní diagnostiku. 

Diagnostika mi zprostředkovává detailní informace o hloubkovém podvědomí jedince. Velice mi usnadňuje práci. A jelikož žijeme v době, kdy se naše podvědomí otevírá víc a víc, je tato informace velmi důležitá.

Umožňuji lidem poznat sebe sama, jejich hloubkové podvědomí a posouvat se po cestě duchovní evoluce. V blížící se spirituální společnosti je to cíl každého zdravého jedince.

Při práci používám znalosti o biorytmech vesmíru, s jakou zákonitostí se mění, jaký to má vliv na lidský organismus a snažím naučit lidi, jak využít a vyvíjet jejich energetický potenciál.

Vraťme se však nyní kousek do minulosti, abychom pochopily souvislosti, které budou nadcházet. V srpnu roku 1999 se stala velmi zvláštní událost, neboť planeta změnila vektor svého pole.
Dle výkladu starých východních věd to znamená, že skončila noc Brachmy a začal den Brachmy. Naše planeta tedy změnila směr a namísto oddalováni se od centra galaxie, se do ní nyní navrací zpět. 
Planeta se tím pádem začala probouzet, a spolu s ní i my lidé a naše vědomí.
Tomuto jevu napovídají i zvyšující Schumannovi rezonance. Pro náš čakrový systém to byl a stále je obrovský šok.

V současné chvíli se musí během krátkého intervalu přizpůsobit stoupajícím vibracím planety. Proto se lidé mohou cítit unaveně, vyčerpaně a nemocně, avšak zdánlivě zcela bezdůvodně. Je to důsledek toho, že i my, v rámci vesmíru drobné jednotky, se snažíme přizpůsobit stoupajícím vibracím planety.
My lidé jsme součástí vesmíru, každý přicházíme s kosmickým pasem, díky kterému nám vesmír dává nápovědu, co máme v sobě zlepšit, abychom se sladili s vesmírnými vibracemi a dosáhly jednoty se svým vyšším JÁ.
Onen kosmický pás se projevuje skrze zvláštní znaménka a kresby na našem těle, čáry na rukou a další specifika, která jsou nám dána při našem narození. 

Institute Catharsis pomáhá rozluštit vaše kosmické pasy a tím usnadnit vám výzvy nové doby.
Na čtvrtou čakru jsou nyní vyvíjeny velké nároky, jedná se o čakru srdce, Anahátu čakru. Jelikož je tato čakra elektromagnetická, musí všechny změny elektromagnetického rázu zvládat ona. Z hlediska konvenční medicíny je to logické, ve velkých změnách hraje nejdůležitější úlohu náš systém dýchacích cest a kardio systém. U hodně lidí je však katastrofálně slabá.
Ptáte se, proč tomu tak je? Je to z toho důvodu, že neumíme odpouštět, otevřít se tomu druhému, neumíme prožívat čistou radost ze života, špatně cítíme sebe i ostatní. Tím pádem je ta srdeční čakra, která by měla sloužit jako navigace, slabá.

Tímto i mnoha dalšími tématy se zabýváme v Institutu Catharsis, kde vás rády přivítáme.

Autorka: Katyma Murtazina Nováková

Navštívit Institut Catharsis ZDE

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico