Kamarádi, přátelé, známí, sousedé a všichni lidé u nás i v Evropě, na Ukrajině a v Rusku.

Obracím se na Vás na všechny v těchto chvílích s výzvou na společné prožívání intenzivního pocitu míru a lásky ke všem obyvatelům Evropy i všem ostatním na planetě Zemi.

Všichni v prostoru Evropy prý pocházíme geneticky z jedné matky, která přišla z Afriky a po staletích vývoje, stěhování národů a válek má většina Evropanů předky i v několika koutech Evropy.  Kdo věří v reinkarnaci a na minulé životy, ten si dokáže představit, že minulý život žil pravděpodobně v jiné zemi a možná i na jiném kontinentě. Možná i v zemi, ke které nechová sympatie. Všichni jsme propojeni, ale už jsme to bohužel zapomněli. Naše nezatížené děti nám to ale připomínají na dovolených, kdy si šťastně hrají s jinými dětmi a rozumí si i bez znalosti cizích jazyků. To je naše přirozenost. Žít a být šťastní s ostatními lidmi. Vychovávat děti v klidu a míru, v lásce, pohodě a bez násilí. Pak to děti mohou předat i svým dětem a postupně uzdravit svět.

Vyzývám Vás všechny k intenzivním myšlenkám života v klidu a míru. Vyzývám Vás, abychom se v myšlenkách spojili  každý večer od 20,30 místního času a zhasínali světla na dobu 5-10 minut, abychom viděli, jaké temno by mohlo přijít. Pozorujte zhasínání, všude tam budou lidé dobré vůle.

Nemusíme hned demonstrovat v ulicích a překonávat pohodlnost či strach z potlačování demonstrací touhy žít v míru a touhy po tom, aby demokraticky zvolené vlády, nikoliv jednotliví vůdci, jednaly ve shodě s naší touhou žít v míru. Přidávejme se postupně mírovým nenásilným zhasínáním světel a ukažme vládám a vládcům, kolik lidí chce žít v míru. Ukažme našim dětem odvahu projevit se, aby se od nás naučily jednat, kdyby se někdy musely také projevit aby ochránily své děti, naše vnuky, až tu nebudeme.  Ukažme dětem, že proti zlu se můžeme spojit navzdory různým národnostem, jazykům, historii i špatným minulýu skutečnostem. Ukažme, že jsme se poučili z minulosti a projevme se. Naše děti to předají další generaci. Projevme se teď, ať si mohou bezstarostně hrát a jen jedním očkem pozorovat, jak se mají v důležitých chvílích v budoucnu zachovat.

Prosím i novináře, ať “zhasínací společenství” dostatečně podpoří, budeme jim vděčni.

 

Pošlete prosím tuto výzvu dál a kdo může, přeložte ji a pošlete za hranice, na Ukrajinu a do Ruska.

S úctou a láskou Pavel, Česká republika, 14.8.2014

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png