Kamarádi, přátelé, známí, sousedé a všichni lidé u nás i v Evropě, na Ukrajině a v Rusku.

Obracím se na Vás na všechny v těchto chvílích s výzvou na společné prožívání intenzivního pocitu míru a lásky ke všem obyvatelům Evropy i všem ostatním na planetě Zemi.

Všichni v prostoru Evropy prý pocházíme geneticky z jedné matky, která přišla z Afriky a po staletích vývoje, stěhování národů a válek má většina Evropanů předky i v několika koutech Evropy.  Kdo věří v reinkarnaci a na minulé životy, ten si dokáže představit, že minulý život žil pravděpodobně v jiné zemi a možná i na jiném kontinentě. Možná i v zemi, ke které nechová sympatie. Všichni jsme propojeni, ale už jsme to bohužel zapomněli. Naše nezatížené děti nám to ale připomínají na dovolených, kdy si šťastně hrají s jinými dětmi a rozumí si i bez znalosti cizích jazyků. To je naše přirozenost. Žít a být šťastní s ostatními lidmi. Vychovávat děti v klidu a míru, v lásce, pohodě a bez násilí. Pak to děti mohou předat i svým dětem a postupně uzdravit svět.

Vyzývám Vás všechny k intenzivním myšlenkám života v klidu a míru. Vyzývám Vás, abychom se v myšlenkách spojili  každý večer od 20,30 místního času a zhasínali světla na dobu 5-10 minut, abychom viděli, jaké temno by mohlo přijít. Pozorujte zhasínání, všude tam budou lidé dobré vůle.

Nemusíme hned demonstrovat v ulicích a překonávat pohodlnost či strach z potlačování demonstrací touhy žít v míru a touhy po tom, aby demokraticky zvolené vlády, nikoliv jednotliví vůdci, jednaly ve shodě s naší touhou žít v míru. Přidávejme se postupně mírovým nenásilným zhasínáním světel a ukažme vládám a vládcům, kolik lidí chce žít v míru. Ukažme našim dětem odvahu projevit se, aby se od nás naučily jednat, kdyby se někdy musely také projevit aby ochránily své děti, naše vnuky, až tu nebudeme.  Ukažme dětem, že proti zlu se můžeme spojit navzdory různým národnostem, jazykům, historii i špatným minulýu skutečnostem. Ukažme, že jsme se poučili z minulosti a projevme se. Naše děti to předají další generaci. Projevme se teď, ať si mohou bezstarostně hrát a jen jedním očkem pozorovat, jak se mají v důležitých chvílích v budoucnu zachovat.

Prosím i novináře, ať “zhasínací společenství” dostatečně podpoří, budeme jim vděčni.

 

Pošlete prosím tuto výzvu dál a kdo může, přeložte ji a pošlete za hranice, na Ukrajinu a do Ruska.

S úctou a láskou Pavel, Česká republika, 14.8.2014

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě