Rüdiger Dahlke: výzva k probuzení

Proslulý lékař zjišťuje, že mediální realita stále více připomíná tu z časů NDR – média lžou, lidé to vědí a nikdo s tím nic nedělá. Přiznává, že to, o čem se svého času mluvilo jako o konspiračních teoriích (chemtrails, uměle vyhnaná hysterie kvůli prasečím a jiným chřipkám pro prospěch farma koncernů), je pravda. Západ je cíleně štván do války s Ruskem a svět přestává být místem pro lidi. Doktor Dahlke vyzývá lidi k probuzení – ve vnitřní i vnější sféře.

(kráceno). Žijeme ve zvláštní době. To se samozřejmě domnívá každá generace, ale například z mého pohledu, když se ohlédnu po těch 63 letech mého života – jsme vlastně první generace Němců, která nezažila žádnou válku. A ani o ni nestojím. A jsem celkem zděšený, když sleduji, co se teď děje. Například bývalý kancléř Schmidt, vysoce inteligentní člověk (a přál bych si, aby naši současní politici měli aspoň díl jeho inteligence a citu pro politiku) nás vyzývá k puči proti EU, proti byrokracii, válečnému štvaní a politice směrem k Ukrajině, která je nám teď médii servírována takovým způsobem, že žasnu nad tím, že si Schmidt troufne něco takového veřejně říkat.

Co se týče Ukrajiny, já tu zemi neznám a v žádném případě nechci, aby se připojila k EU. Myslím si, že sotva kdo v Německu má zájem, aby se zase někam sypaly miliardy. Ale oni je k nám lákají a Schmidt říká celkem jasně: příště budou chtít i Gruzii!

Díky svému chápání obrazů a mýtů jsem už varoval: přesunout hlavní město z Bonnu do Berlína byla symbolicky obrovská chyba. V Berlíně jsem se narodil, mám ho rád, ale člověk na to musí nahlížet i tak, že hlavní město Pruska s sebou přináší i ničivé věci, války a málo kultury. Vedení Německa provozuje politiku, ze které mi běhá mráz po zádech. Je to příšerná situace.

A mainstreamová média o situaci informují úplně jiným způsobem, než jak člověk slyší z úst obyvatelstva. Lidé nejsou tak blbí, aby toto démonizování Putina jen tak vzali. Vůbec to neodpovídá jejich cítění. Gorbačova stavěli na piedestal a Putin je teď démon! On také není žádná světelná bytost, žádný sympaťák, ale to, co se teď děje, je prostě válečné štvaní – oni zase chtějí studenou válku.                                           Z hospodářského hlediska Putin prostě znovu přinesl Rusům nerostné bohatství. Oligarchové už s tímto bohatstvím napůl hokynařili s americkými koncerny. Putin tento vývoj zvrátil. To mu člověk musí uznat, že chrání a má rád své vlastní lidi.

To tady se mermomocí pokoušejí procpat TTIP. Když se o tom člověk trochu informuje, zjistí, že je to další krok k ještě větší moci koncernů, hlavně amerických.

Ptám se sám sebe, k čemu to? Je to další krok k tomu, aby u nás zavedli genové technologie. A to pí Merkelová svým zdržením se hlasování v podstatě prosadila, aby to zde bylo možné. Říkám si, že tohle přece nikdo nechce. 80-90% lidí to nechce, tak co se děje?                                          Na nebi dělají chemtrails. A člověk to už ani nemusí popírat. Před lety jsem si o tom netroufal moc mluvit, lidé to považovali za konspirační teorii. Teď se o tom mluví na bavorském rozhlase! Nikdo se nikde nehlásí k tomu, že to povolil. Tak co se to na našem nebi děje?                                       Švýcarské školačky měří, kolik je v dešti barya a hliníku. A pod zemí se provozuje fracking. Musím se ptát, co s tímto světem je? … Opravdu mě vůbec netěší, že se po nebi sviní a země se taky sviní a na zemi ke všemu probíhají takové sviňárny. A to ještě prasatům, sviním hodně křivdím. Neboť tohle je už daleko za hranicí jakýchkoli běžných sviňáren.

A co mnou ještě otřáslo – můj asistent je z NDR a úplně v klidu povídá: „to je jak za nás, úplně stejné jak tehdy.“ Je tu nějaká mainstreamová politika, které už ale nikdo nevěří. Je to vylhané, tendenční, a já si osobně uvědomuji, že tohle neznám.

Já jsem si doteď vždycky myslel, že to, co (média) přinášejí, aspoň z poloviny odpovídá pravdě. Ale jako napůl probuzený člověk musím říct, že to, co jsem slyšel během epidemií ptačí a prasečí chřipky, o tom jako lékař vím, že to byl kompletní fake. Oni dělali totálně politiku jen pro farmakoncerny. A vláda se toho účastnila, média se toho účastnila, farmacie samozřejmě také a medikové také; myslím, že lékaři ne (rozlišuji mezi mediky, Mediziner, a lékaři, Ärzte). Ohavná situace. V oboru zdravotnictví už nikdo médiím nemusí věřit. A ani WHO, ti dělají politiku pro koncerny.

A nemyslím, že by to se světovou politikou bylo něco úplně jiného. Pozoruhodně nepříjemná situace a já vidím, jak pozvolna vzniká jakýsi stínový svět. Oni prostě chtějí ve stylu černá/bílá provozovat studenou válku. Jsou proti sobě štváni lidé, kteří proti sobě vzájemně nic nemají. Ale my to v dnešní době dokážeme prohlédnout.

Stále doporučuji, abyste byli bdělí, dívali se po internetu, sledovali to, co se doopravdy děje. … My jsme teď na cestě do časů, které jsme již překonali. A myslím si, že je nutné, abychom protestovali. Stále více se pohybujeme do míst, kde se to lidem prostě nebude vyplácet. Určitě těm pár bohatým,  koncernům a tak dále, ale dnes máme všechny možnosti k tomu, abychom to prohlédli.

A když nám ve zprávách neřeknou, co se děje, máme bohudíky internet, kde můžeme opakovaně vidět, že to, co se (v médiích) odehrává, vůbec neodpovídá skutečnosti. Člověk tam vidí akci pí Merkelové, kde bylo všechno úplně v klidu, a na internetu člověk vidí záznam z mobilu: 8 minut bučení a lidi s plakáty proti TTIP! Možná je to ten „pravý demokratický styl“, ale to, co teď přichází seshora, lidé nechtějí. Že se to neodráží ve volbách, je pozoruhodné, ale jednou snad probuzení přijde.

Vím, že v medicíně jsme ovlivňováni takovým způsobem, jaký pro lékaře prostě není akceptovatelný. Svého času se do hry nezapojili Poláci – tehdejší polský premiér i ministryně zdravotnictví celou tu historku s prasečí chřipkou bojkotovali. I v nemocnicích to lékaři bojkotovali… jaký to bylo celé nesmysl, v žádném jiném roce jsme neměli tak málo úmrtí na chřipku jako v tomto „roce prasečí chřipky“. A to by člověk neměl tak rychle zapomínat.

Takže v případě, že vytáhnou s nějakou klokaní chřipkou nebo rybí chřipkou, to chce se prostě hned na počátku obrátit na Dahlke Info, píšu to v těch oběžnících hned na začátku: o jaký medikament jde a jaký koncern to má podpořit. Z jakého důvodu musejí všichni jednohlasně zpívat v jednom chóru – co pak jsou šílení? Každý lékař v Německu ví o virologii tolik, aby chápal, že něco jako ptačí chřipka by mohlo být hodně nebezpečné, ale ne takhle, tímto způsobem – takový genový přenos by musel nejdřív existovat.

Poslední dobou se vnímám jako varovatel, hodně se angažuji i na facebooku a jsem rád, že takové médium existuje – toto za časů NDR nebylo: místo, kde jde ještě pořád mluvit na rovinu.

Ptám se, co je s těmi novináři. Já jsem to i zažil. Spřátelení novináři mi řekli: „Prosím tě, já vím, co si myslíš o prasečí chřipce, a taky vím, že máš pravdu, ale teď musíš mluvit o premenstruačním syndromu, proto jsem si tě také pozval. Když to neuděláš, budu riskovat místo a tebe už nepozvou.“ Co to má být, že se něco takového děje? Co to má být, když šéf státní televizní stanice (Niederösterreich) ještě před tím, než začne talkshow, určí, jak přesně to má probíhat, kdo smí dostat slovo? Zažil jsem jak na veřejnoprávní stanici Norddeutsche Rundfunk totálně vypustili z vysílání „Lež o mléku“, ačkoli byla ještě odpoledne hlášena – a pak o 2-3 týdny později vysílali tento pořad kompletně vykastrovaný. Divák se musel ptát, proč se to vůbec jmenuje Lež o mléku (Milchlüge). Vedli se mnou hodinový rozhovor – kompletně jej vystřihli. Takže se zde odehrává velmi zvláštní příběh a myslím, že je načase se probudit. Každý, kdo projeví trochu kritické názory, je vyloučen. …

Novináři se konečně musejí probudit a uvědomit si, proč se vůbec stali novináři, stejně jako musejí lékaři přestat nadbíhat farmaceutickým koncernům. Kvůli tomu se přece nestali lékaři, aby kšeftovali s léčivy. Tady něco nesedí.

Toto je příběh, kde cítím vnitřní odpor a na ten se musím podívat, propracovat se stínem. To dělám zde v této formě: povzbuzuji lidi – pokud se kvůli takovým věcem také zlobíte – aby se také podívali do vlastního stínu. Musejí se ve mně nacházet věci, které nejsou ještě dostatečně „dokvašené“. S nimiž ještě nejsem usmířen. Toto nyní znělo jako projekce (a také to projekce je), ale je vidět, že ještě existuje úroveň, o níž mohu říct „vida, tak já se dokážu tolik rozčilit, dokážu se tak zlobit“ a za tím se skrývají určitá témata. Musím se tedy ve svém životě (práci apod.) porozhlédnout po věcech, které ještě potřebují vyřešit. A to samozřejmě radím i komukoli jinému.

Ovšem toto je jen jedna úroveň, ta vnitřní. Ale existuje i úroveň vnější: vědomý odpor v situaci, kdy člověk vidí, že se vše ubírá naprosto nesprávným směrem, jímž chce sotva kdo jít (možná s výjimkou pár lidí, kteří z toho něco mají).

Co se dříve považovalo za konspirační teorie, je dnes považováno za běžnou znalost – tak si říkám, vida, je možné, že údajné konspirační teorii dneška jsou pravda také. … Obojí je důležité. Sám u sebe zpracovávám, co mě zde tolik rozčiluje, ale zároveň podněcuji (rozčiluji se) i veřejně. Děkuji za tu příležitost.

Zdroj, video https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r_Vq8-jK0Qg%20 překlad (c)OSUD.cz

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png