Česká nezisková organizace Spolek Prales dětem získává od června 2017 unikátní spolupráci na ochraně tygrů sumaterských v NP Gunung Leuser na Sumatře. Společně s naší partnerskou indonéskou organizací Yayasan Hutan Untuk Anak (dále YHUA) získáváme strážně monitorovací vládní licenci SMART PATROL na roky 2017 – 2019 a po celou tuto dobu budeme v přímé akci na záchranu tygrů sumaterských, kterých není v divočině Sumatry více než 400 jedinců. Následující roky budou pro tuto fantastickou šelmu rozhodující a my můžeme stát u její záchrany v ekosystému Leuser na severní Sumatře v Indonésii.

Vládní licence SMART PATROL je udělována na Ministerstvu životního prostředí v Jakartě a Spolek Prales dětem je jediným českým subjektem, který je do této mezinárodní mise na záchranu tygrů sumaterských zapojen. Získání této licence je velmi složitým procesem a trvalo nám to celý rok, než jsme ji získali společně s YHUA. Spolek Prales dětem celý program zaštiťuje a kontroluje, aby byly finanční prostředky využity na ty aktivity, na které jsou určeny. Součástí protipytláckých aktivit jsou taktéž zástupci Spolku Prales dětem a jejich zástupce Zbyněk Hrábek.

Díky této licenci získáváme možnost monitorovat území 2 000 km2 NP Gunung Leuser v provincii Sumatera Utara za pomocí 80 a více fotopastí, které budou rozmisťovány v národním parku, abychom sbírali data o kriticky ohrožených druzích zvířat, monitorovali populace tygrů sumaterských a získáváli důkazy o pytláctví, které jsou určeny k potlačování ilegálních činností v parku.

NALÉHAVÁ VÝZVA – HLEDÁME FILANTROPY S DUŠÍ TYGRA

Zapojte se Vy nebo vaše společnost do tří leté záchranné tygří mise se Spolkem Prales dětem a staňte se podporovateli unikátního strážně-monitorovacího programu OKO TYGRA.

O CO ŽÁDÁME: podpořte každoročně sumou 250 000 kč (3 roky) + 38 000 kč na 10 fotopastí

CO NABÍZÍME: 1x ročně unikátní 3 týdenní fotografickou dobrodružnou výpravu do divočiny Sumatry pod naším osobním vedením – zaplatíte si pouze letenku; sponzorská smlouva na 3 roky, článek o vaší osobě v časopisu Green Life, 4x ročně Newslater Oko tygra, logo na webu, tygří autosamolepka.

Zapojte se do ochrany nejohroženější velké kočkovité šelmy, jejíž perspektiva přežití se odhaduje na následujících deset let. Připojte se k mezinárodní aktivní protipytlácké spolupráci SMART PATROL a po tři roky pomozte na záchraně divoce žijících tygrů sumaterských.

Číslo účtu: 2600885307 / 2010; Majitel účtu: Spolek Prales dětem; Název účtu: Tygří hlídka

S pozdravem

Milan Jeglík

předseda Spolku Prales dětem

www.pralesdetem.cz

+420 732 227 248

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png