Vytváření ochranného vajíčka

datum 4. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Jedním z důležitých ochranných prostředků, zejména preventivních, je vytváření ochranného vajíčka. Osobně používám tzv. duhové vajíčko, protože jsem dostal informaci, že je velmi účinné vzhledem k tomu, že je multispektrální, tj. pokrývá celé spektrum frekvence vibrací.

Jeho tvorba je součástí velké většiny mých meditací. Duhové vajíčko můžeme tvořit sobě nebo někomu jinému. Postup je podobný, ale mírně se liší. Pokud pracujeme na sobě (například se může jednat o rozptýlení parazita), je vhodné si tvořit ochranné vajíčko nakonec. Pokud pracujeme na někom jiném (odvádíme někomu přisedlíka nebo rozptylujeme parazita) je vhodné sobě vytvořit vajíčko na začátku a té bytosti, které pomáháme, pak vytvoříme vajíčko na konci.

Já mám několik důvodů proč sedmi barevné. Jeden z hlavních důvodů je, že každá barva vychází z jedné ze sedmi čaker a je tím pádem multispektrální a tvorba tohoto vajíčka je vždy založena na příjmu energie shora do sedmé korunní čakry. Tvorba tohoto ochranného vajíčka vychází z toho, že přijímáme nejčistší božskou energii shora sedmou čakrou do první čakry a vytváříme první červenou vrstvu, následně opět přijímáme energii sedmou čakrou do druhé čakry a vytváříme další oranžovou vrstvu vajíčka.. a opět přijímáme energii sedmou čakrou do třetí čakry a vytváříme další žlutou vrstvu.. tak pokračujeme až do poslední čakry. Vždy však přijímáme energii sedmou čakrou a vytváříme další a další vrstvy.. až máme duhové vajíčko vytvořeno, naplníme jej krásnou zeleno-zlatou energií ze srdeční čakry. Pokud pak budeme vajíčko tvořit častěji, jeho tvorba nám zabere cca 2 minuty. Ochranné vajíčko můžeme vytvářet sobě nebo i jiným osobám…

Pokud vajíčko vytváříme jiné osobě (nezáleží, kde se právě nachází) postupujeme stejně jako u sebe tzn. přijímáme energii sedmou čakrou do své první čakry, pak do její první čakry a vytvoříme kolem ní první červenou ochrannou vrstvu, pak opět přijímáme energii sedmou čakrou do své druhé čakry, následně do její druhé čakry a vytváříme druhou ochrannou vrstvu, pak opět přijímáme shora energii do naší třetí čakry a z této naší třetí čakry do její třetí čakry a tvoříme další oranžovou vrstvu… a tak dále.. pak vajíčko vyplníme energií z naší srdeční čakry.

Autor: Miroslav Zelenka

Zdroj: Vít Smelík, www.facebook.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico