Vylaďte si svůj život na Festivalu Evolution

datum 26. 8. 2021
Zdroj fotografií: www.festivalevolution.cz

V každodenním koloběhu se občas zapomeneme zastavit, a když se to stane, nestačíme se divit, kam jsme se dostali. Tak schválně, máte čas sami na sebe, umíte si odpočinout a přemýšlet o tom, co vás naplňuje? Utřídit si myšlenky můžete přijít na Festival Evolution, který proběhne o víkendu 17. – 19. září na Výstaviště v Praze Holešovicích.

Na festivalu najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem. V rámci programové nabídky můžete navštívit semináře lékařů, psychologů, koučů, stejně jako praktiků alternativnějších směrů. Dojde i babské rady, tradiční čínskou medicínu, stejně jako na astrologii a sebepoznání. Právě tyto oblasti jsou o to více zajímavé, protože si díky nim můžeme rozšířit obzory o jiný úhel pohledu.

Zdravé nákupy

Kromě potravin, surovin a gastro zážitků, má na festivalu široké zastoupení přírodní a bio kosmetika, chybět nebude ekodrogerie zajišťující ekologické prostředky a vychytávky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a maminky zde najdou vše potřebné pro své ratolesti. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. Významná část festivalu je věnována ekologii, o které se bude nejen hovořit, ale také zde můžete nakoupit ekologické prostředky a vychytávky, které vám pomohou šetřit životní prostředí

Jsme to, co jíte

Je jasné, že strava ovlivňuje nejen naši váhu, kondici a zdravotní stav, ale i to, jak se cítíte. Nicméně v dnešní době se v informacích z oblasti výživy mnohdy ztrácíme: Je lepek špatný? Co mléčné produkty? Co mám jíst s potravinovou intolerancí? Jak vypadá vyvážená strava? Které výživové směry jsou už hranou? Kolem těchto témat se budou točit přednášky lékařů, výživových specialistů a odborníků na zdravou stravu. Dozvíte se, jak posílit a podpořit tělo pomocí bylin a stravy, využít maximum výživy a energie ze stravy, nebo které přírodní prostředky fungují. Stranou nezůstanou ani biopotraviny, regionální produkty, raw strava nebo třeba „hmyzí výrobky“. Připravena jsou také témata se zaměřením na bylinkářství, homeopatii nebo celostní medicínu.

Zdraví tělesné i duševní

Každý z nás chce být šťastný, ale málokdy máme sílu změnit to, co nás trápí – ať už jde o zdraví, vztahy nebo pracovní stres. Místo toho, abychom dělali věci, které nás činí spokojenými, se podřizujeme, abychom vyhověli ostatním. Jenže takový koloběh nikam nevede. Navíc postupně se vše hromadí a to, co nám v danou chvíli zanedbatelné, se postupně začne hromadit. Někdy pomůže jen malá změna a náš život dostane nový náboj. Inspirací v nalezení nové energie může být Festival Evolution, který díky svému multižánrovému zaměření umožňuje propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně.

Koučové vám nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Odborníci vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent. Těšit se můžete také na přednášky z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice. Mezi tématy nebudou chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika.

Pořadatelé myslí i na děti, pro které je zde připraven hlídací koutek a bohatý doprovodný program ve formě tvořivých workshopů. Chybět nebude ani prostor pro nakrmení a přebalení nejmenších.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě