Konec jedné vývojové fáze a započínající se začátek další – nové.

Alchymie. Rovnováha mužského a ženského principu v nás.

Milující srdce a jasná mysl.

Energie tohoto týdne budou odnášet vše přežité, zastaralé, zkostnatělé, aby stará, dysfunkční dogmata, nezdravé vzorce, ničivé programy, přesvědčení a názory, již nadále nebránily novému, život podporujícímu, co v nás již klíčí, co přichází..

Pozornost energií je zaměřena na téma opouštění zažitých programů pocitů viny a strachu, jelikož ony pocity viny a strachu, nám nejvíce bránily být sami sebou. Byly to právě tyto programy, které nás nejvíce ovlivňovaly, omezovaly v našem přirozeném stavu bytí, které je jinak radostné, naplněné, láskyplné, smysluplné, bohaté..

Jsou rozkládány všechny struktury, které využívaly omezeného poznání (vědomí) lidí a pomocí strachu a viny ovládaly, řídily a manipulovaly druhé, otevírá se doba skutečné lidskosti, kde nechybí cit (za ženský princi) a otevřená, jasná mysl (za mužský princip), a kde oba vyváženě spolupracují a přinášejí tak nebe na zem.

  • Co nechávám odplynout?
  • Jaké myšlenkové vzorce nechávám odumřít?
  • Jaká část života navždy pominula?
  • Co skončilo, aby se nové mohlo zrodit?

Určitá vývojová fáze končí a další se započíná.., jdeme ještě hlouběji do nitra, kde nacházíme moudrost a porozumění, kdy moudrost můžeme přiřadit k mužskému principu v nás a porozumění k principu ženskému. Dochází k uzdravování a narovnávání těchto dvou částí uvnitř nás. Uzdravování vnitřního muže a vnitřní ženy, aby opět mohla být navozena rovnováha.

  • Jak spojuji a udržuji v rovnováze svůj duchovní a materiální život?
  • Neměl bych se více ztišit a zaměřit svůj pohled od materie do svého nitra?
  • Nastala pravá chvíle, abych si udělal mentální inventuru s cílem poznat, kam zaměřuji svou pozornost, čas a energii?
  • Nastala vhodná doba pro úklid doma a provedení, odevzdání se určitým změnám?
  • Co je mi jasnější?

Proudící energie v tomto týdnu nezapomenou zapůsobit i na naše srdce, budou probouzet soucit a podpoří zesílení našeho uvědomění, že jsme všichni Jedno, iluze oddělenosti bude rozpouštěna. Začneme si mnohem více uvědomovat naší vzájemnou propojenost a skutečnost, že: „Co činím tobě, činím sobě a naopak.“

Stávají se z nás skutečné lidské bytosti – bohové ve hmotných tělech. A je to v našich rukách, Světlo je v každém z nás, dovolme mu zářit. Jsme slaďováni s božstvím, tedy i sami se sebou. A v našem nitru je vždy láska, pokora a mír, a tak nalaďme se na ně.

Začátek týdne si neplánujte příliš náročné činnosti, dopřejte si více relaxace a nikam se nehoňte, teprve od středy je čas vhodný pro vyplnění úkolů, které je třeba dokončit, půjde to hladce a snadno, přičemž pomůže zcela upřímné a jasné vyjádření myšlenek a pocitů. Víkend pak přeje setkáváním s bytostmi našim srdcím blízkým. Dopřejme si příjemné posezení a sdílení a vyznávejme si lásku, uznání a úctu. Řekněme druhým a i sobě, jak je máme rádi a jak si jich vážíme, ceníme.

Ze živlů bude tento týden v převaze opět Voda a její krystalická forma, pak Oheň, Země a Vzduch. Nekonečná alchymie tvoření. ♥

Z barev nás v tomto týdnu podpoří bílá, jenž obsahuje všechny barvy spektra, čistí, uzdravuje, otevírá nás novému. V procesu navozování rovnováhy ženského a mužského principu pro nás může být nápomocná modrá s červenou a fialová a zlatá pro podpoření a udržení božského záměru – žití nebe na zemi.

S láskou

Maat.

 

Zdroj: https://martinamaat.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě