Vztahy, být sám sebou.

Rozhodnutí činěná v souladu rozumu a srdce.

Vnitřní mír, klidná mysl.

V tomto týdnu jsme vedeni udělat si důkladnou inventuru hlavně v sobě samých, co se našich vztahů vnitřních (vnitřní muž a žena) i vnějších citových i pracovních týče, inventuru v našich cílích a dosavadním počínání, abychom si zvědomili, vymezili, co potřebujeme, co chceme a co už nepotřebujeme a nechceme.

Energie v tomto týdnu velmi výrazně podpoří naší schopnost vyciťovat, rozeznávat a rozlišovat, podporují rozvíjení naší schopnosti jemnocitem si vybírat, abychom dospěli k takovým rozhodnutím, které s námi souzní, a které nám přináší pokoj a mír, a to nejen našemu srdci, ale pokojná a v míru, čistá je i naše mysl.

Jsme vedeni naučit se rozhodovat zcela vědomě, kdy do rozhodování je rovnoměrně zapojeno naše srdce, duše – citová část (ženský princip) a naše mysl – logická, strategická část (mužský princip). Pocit úlevy přichází tehdy, když učiníme rozhodnutí, které je správné, kdy je naše srdce a mysl v souladu, kdy ani jedna část není při rozhodování opomíjena, či jinak potlačena.

Důraz je též kladen na navyšování a podporu sebe-úcty a lásky k sobě samému. Láska a úcta k sobě jsou dalšími pilíři pro činění rozhodnutí, která jsou v souladu s naší pravou podstatou. Zdravá láska a úcta k sobě otevírá větší naladění se na naší intuici a nedovolí strachu, aby nás v rozhodnutí paralyzoval.

  • Nastal vhodný čas, kdy mám rozlišovat, co chci a nechci ve svých vztazích a v povolání?
  • Od čeho se chci odpoutat a co chci naopak prohloubit?
  • Je něco, od čeho si potřebuji odpočinout?
  • Je někdo, od koho si potřebuji odpočinout?
  • Nedovoluji, abych byl ve vztazích omezován?
  • Není mi v některých vztazích bráněno být sám sebou?
  • Je možné, že se příliš zabývám láskou k druhým, jejich potřebami a přitom zanedbávám lásku ke svému Já a svoje potřeby?
  • Uznávám rozum i cit?

Ze živlů v tomto týdnu opět božská alchymie, v převaze Vzduch, pak Oheň, Voda, Země.

Z barev se zahalme do Oranžové, žlutozelené, zelenomodré, růžové nebo bílé (:

S láskou

Maat


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě