Výklad karet, týden: 6. - 12.1.2020

datum 6. 1. 2020

Milí přátelé,
hlásím se Vám opět s týdenním výkladem po vánoční pauze. Máme za námi prosinec, který byl velmi silný, co se týká energií a čištění – zejména toho fyzického a ukončili jsme rok 2019. Vpluli jsme do roku nového a tak nám všem přeji dobré zdraví, ať jsou naše myšlenky vždy na straně dobra a lásky a tvoříme si naše životy tak, jak si přejeme.
Týdenní výklad vypadá velmi pěkně.
Co nám tedy přinese?
Týden tedy může přinést určité změny, ale také může jít o to, abychom již dokázali přijímat změny v našich životech. Měli bychom se zaměřit na šťastné myšlenky a pamatovat si, že modlitby jsou silné vibrace a vždy jsou vyslyšeny.
Jistě víte, že s transformací přichází i změny a ty se dotknou všech, protože díky změnám se může něco posunout, něco se přetvořit, dokončit či obnovit.
Všechno se v životě mění: roční období, vaše tělo, situace...Pokud se naučíte vítat změny přicházející do vašeho života a hledat na nich to dobré, pochopíte, že změna může být ve skutečnosti báječná věc!
Pokud se budete změnám neustále vyhýbat, váš život bude stagnovat a bude v něm chybět radost. Možná se vás dokonce zmocní pocit, že váš život nemá žádný smysl. Uvědomte si, že Vesmír do vašeho života neustále přináší nové příležitosti k růstu a naplnění záměru vaší duše. Když vás tedy potká nějaká změna, nechte se jí volně a lehce unášet. Nenuťte se do ní ani se jí nesnažte vzdorovat. Věřte ve správné načasování podle vyššího řádu a spolehněte se na to, že všechny přechodné okamžiky, kterými máte projít, nastanou ve správnou chvíli a ve správném pořadí. Důvěřujte tomu, že vše se stane správným okamžikem a způsobem, jakým se to má stát.
Váš život se může zlepšit tím, že změníte vaše myšlení. Štěstí vzniká ze šťastných myšlenek.
I když se ve vašem životě někdy nebo právě teď dějí smutné věci, je ve vašich silách být šťastní prostřednictvím pozitivních myšlenek. Čím šťastnější jste, tím rychleji se vaše situace zlepší. Štěstí je magická energie, která k vám přitahuje příjemné zážitky, proto neotálejte a slibte si, že budete podporovat jen příjemné myšlenky. Pomůžou vám k tomu třeba pozitivní afirmace.
Přemýšlejte v dobrém i o ostatních lidech. Vždy si můžete vybrat, jestli se u druhých zaměříte na dobré nebo na špatné vlastnosti (a to platí i o tom, co se rozhodnete vnímat sami u sebe). Aby byly vaše vztahy lepší, zaměřte se na to dobré ve vás i v ostatních. Tím všechny motivujete k lepšímu chování.
Cokoliv jste si přáli, ve vašich modlitbách a přáních, které vycházeli z upřímnosti vašeho srdce, pak to vše je vždy vyslyšeno. Někdy vám to tak nemusí připadat, protože se odpověď nedostaví tak, jak jste mohli očekávat, ale může se dostavit nečekaným způsobem. Věnujte v tomto týdnu mimořádnou pozornost signálům, synchronicitám, snům, nebo někde něco uslyšíte...všímejte si tedy všeho, co slyšíte, říkáte, myslíte si a cítíte. Zvláště ostražití buďte vůči pomoci, která se vám dostane, a určitě tuto pomoc přijměte. Zasloužíte si ji a Bůh nejednou zapojuje lidi, aby vám v roli pozemských andělů přinesli odpověď na vaše modlitby.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Tento týden nás bude provázet energie archanděla Šamuela.
Archanděl Šamuel pracuje v růžovém paprsku lásky. Je to pro nás požehnání a ukazuje, že jsme připraveni otevřít své srdce nepodmíněné lásce.
Láska nezná mezí a přijímá všechny bytosti takové, jaké jsou. Láska nesoudí. Pravá láska je tak mocná, že rozpouští zranění, hněv i oddělenost.
Dovolte lásce, aby proudila do vašeho srdce a dotkla se těch, které máte rádi, těch, které rádi nemáte, i těch, které neznáte.
Tak se vytvoří světelný most, po němž mohou chodit andělé a přináší naději a mír.
Na oplátku bude požehnán i váš život a naplní se láskou.

Afirmace:
Plamen lásky naplňuje mé srdce.

Přeji všem tedy krásný vstup do nového týdne, ať se Vám vydaří❤️
Já jsem Vám opět k dispozici s mými náhledy, vhledy, poselstvím a vším, co nabízím💜
Vše mám uvedené tady na mých fb stránkách nebo zde: www.stastnyzivot.info
Pokud máte zájem se mnou spojit, napište mi zprávičku🙂

S láskou
Lucie Lila💗
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA…

Foto karet a zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico