Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
přináším Vám výklad karet na další a zároveň poslední lednový týden. Tento týden vnímám jako velmi silný, pestrý, velmi transformační a pracovně celkem vytížený.
Navíc v neděli se otevře magický portál a brána 2-2-2-2, která nám přinese opět nové kódy, energie, možnosti, příležitosti, ale také bude po nás chtít, abychom se pustili všeho, na čem jsme kdy lpěli a toho, co nám neslouží. Přinese nám nový řád a nastavení podle vesmírného běhu. Prověří nás v naší sebedůvěře a víře ve své schopnosti. Také nám může přinést změny ve vztazích, v rodině a v rodě a také jistá a důležitá uvědomění, jakým způsobem chceme pokračovat v těchto vztazích dál.
Na toto silné datum Vám přinesu poselství a po delší době se také chystám připravit výklad na měsíc únor.
V tomto týdnu nás budou energie vést k tomu, abychom se stali bdělejšími, proto můžeme pocítit vnitřní smutek, můžeme zažít nějaké změny a ty změny v nás můžou vyvolat i bolest nebo zranění, které se může dotknout srdce. Zkrátka s námi energie pohnou a zatřesou, abychom si sáhli do hloubky naší duše, pochopili jsme a uvědomili jsme si, co chceme, jak žijeme naše životy, zda jsme spokojení…Můžeme si sáhnout až k samotným kořenům skrze vnitřní bolest či smutek, aby mohlo dojít k transformaci.
Je potřeba dát přednost vedení srdce nad rozumem a logikou. Dát se na jemnou a hlubokou cestu synchronicit a šeptanou moudrost intuice. Díky transformačním energiím jsme k tomu vedeni, a proto pozvěte moudrost své intuice, aby velmi fyzickým způsobem prostoupila vaše myšlenky a činy. Důvěřujte tomu tichému hlasu a podívejte se, jaké vedení vám nabízí. Důvěřujte mu, uskutečněte akci a uvidíte, co přijde potom. Když budete udržovat toto přímé spojení s vaším vyšším já, ono zesílí a snadněji ho odlišíte od dalších hlasů života. Budete hluboko ve svém nitru vědět, kdy jste součástí vyššího proudu, a ve svých kostech lépe ucítíte, kdy ne!
Budeme mít možnost nahlédnout do skutečné podstaty určité situace (je to velmi individuální, protože každý může prožívat situaci jinou a jinak a někteří nemusí řešit či prožívat vůbec nic) Věřte svým pocitům i ohledně vaší konkrétní situace, kterou prožíváte, protože vaše pocity jsou správné a opodstatněné. Přestaňte o sobě pochybovat, byť by vám k tomu ostatní dávali důvod. Vaše duchovní senzitivita vám pomůže uzřít pravdu. Možná by bylo snadnější jít s davem nebo se apaticky stáhnout, ale budete vyzýváni k rozhodné akci. Už víte, co máte dělat. I když vás jiní lidé nepodporují, vězte, že Duch ano. Ostatní vaše stanovisko brzy pochopí. Zatím se ujměte vedení, ignorujte kritiky, negativisty a skeptiky. Jedině vy víte, co je pro vás dobré.

Fotografie ZDE

ANDĚLSKÝ VZKAZ
Podle duchovních zákonů můžete mít všechno, po čem vaše srdce touží. Ale pokud vaše štěstí nebo pocit jistoty závisí na něčem nebo někom jiném, potom na této osobě nebo věci lpíte a vytváříte si tak okovy, jež vás poutají k nižší vibrační rovině, a vy se nemůžete pohnout dál.
Když se všechny tyto vazby uvolní, nemůže vás už nikdo citově manipulovat. To vám umožní znovu se chopit své moci a síly a být opět sami sebou.
Osvoboďte svého ducha i ducha druhých. Pusťte se hned teď!

Afirmace:
Pouštím se všeho a všech. Můj duch je volný.

Přeji Vám krásný a přínosný týden💜🙏
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě