Výklad karet, Týden 24.2. - 1.3.2020

datum 24. 2. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
týden nám přinesl znovu uvědomění toho, jak se lépe a lépe dostávat sama/sám k sobě a vnímat také samu/sám sebe.
Čas plyne velmi rychle a dnes už nestíháme to, co bychom si přáli stihnout. Fungujeme už jinak než před lety, a proto je potřeba být přítomní a také si dovolit odpočívat, jinak nás to semele.
Dnes nastane novoluní ve znamení Ryb a je vhodné se zaměřit na to, čeho bychom chtěli dosáhnout, stanovit si nové cíle nebo posílit stávající. Můžeme měnit to, co nám nefungovalo a vydat se jiným směrem, který nám bude vyhovovat. Pusťte na uzdu svoji fantazii a intuici, na povrch by se měly dostat vaše niterné myšlenky a můžete zapracovat na jejich uskutečnění. Pusťte vše z vnitra ven a nechejte se vést vaším vnitřním hlasem. To, co v novu začnete, může se nastartovat v příštím měsíci.
Vnímám, že došlo k nastartování nových, „jiných“ energií, které přinesl portál 22.2.2020. Meditace našich spojených záměrů a myšlenek, které pramenily z našich spojených srdcí se vydařila a my jsme znovu tak kolektivně mohly poskočit.
Tento týden by měl být pro nás úspěšný, a proto všeho čeho se dotkneme v tomto týdnu by nám mělo přinést úspěch.
Můžete se otevřít vědomě úspěchu a hojnosti. Dnes je k tomu příznivý den, abyste tuto energii v sobě podpořily a plně se jí otevřely.
Pracujte se svým vnitřním světlem, které je dobré rozšířit dál, směrem ven. Tak posílíte vaše vibrace a budete více zářit. Díky tomu, budete přitahovat také pozitivní události a lidi do vašeho života.
Otevřete se lásce a vděčnosti a přijímejte je do života. Projevte více laskavosti a laskavého přístupu jak sami sobě, tak i druhým. Poděkujte za vše, co ve svém životě máte.
Vybudujte si schopnost být trpěliví ve všech oblastech svého života. Přestaňte se tolik horlivě prosazovat, pospíchat a vytvářet výbušné situace. Namísto toho spatřete vyšší podstatu a buďte si vědomi složek, které zrovna chybí.
Vyvarujte se dělání ukvapených závěrů a vymýšlení dramatických příběhů ohledně nějakého člověka či situace, aniž byste znali všechny detaily. Máte příležitost zbavit se odsuzování. Na situaci vždy hledejte pravdu – ne, co někdo říká nebo dělá, ale proč.
Přijímejte vše, co je, a to bez kritizování.
Jak se říká, trpělivost přináší růže, a tak vyčkejte trpělivě na to, co se stane a věřte, že to bude pro vaše nejvyšší dobro.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Život je plný změn a překvapení. Andělé vás vedou k tomu, abyste plynuli s proudem, protože vzdorujete-li mu, vytváříte tím problémy.
Otevřete se novým myšlenkám a příležitostem. Když přijmete možnost, že existují i jiné způsoby řešení, otevřou se před vámi dveře, které jste doposud neviděli, a změnami projdete snadno. Na každý problém existuje řešení. Dívejte se na věci očima lásky a očekávejte to nejlepší, a životní síla vámi bude volně plynout.

Afirmace:
Jsem svobodná/ý a otevřená/ý všemu novému.

Přeji Vám přátelé úspěšný a klidný týden.
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico