Výklad karet, týden: 23.12. - 29.12.2019

datum 23. 12. 2019

Milí přátelé,
dneškem nám začíná zimní čas, též zimní slunovrat a včera jsme prošli nejdelší nocí. Opět se otevřel portál 21.12. a dochází k uzavírání letošního roku.
Noc z 21.12. na dnešek byla kouzelná, magická, silná. Vždy je to oslava pro Zemi, slunce, lunu, živly a já to mohla oslavit s rodinou, s bratry a sestrami v nádherném propojení a spojení v meditaci s úžasnou Karaimi. Propouštělo se vše staré, minulost se uzavírala a pracovalo se na našich snech a vizích.
Odstartovala jsem tedy již za sebe nové tvůrčí energie příchozího roku a věřím, že všichni, kteří si tvoříte svojí budoucnost pozitivně, v naladění do lásky, pak si vytvoříte takovou realitu, ve které chcete žít a prožívat.
Tento týden bychom si měli uvědomit, jak jsme na tom s financemi a měli bychom si udělat inventuru svého majetku. Zjistěte, jestli jsou peníze a jiná fyzická energie, kterou do vašeho života vkládáte, v rovnováze a jestli už je něčeho nedostatek. Mohli jste se vydat nyní z peněz, jelikož předvánočními nákupy jste se mohli oslabit. Jsou váhy ve vašem materiálním světě v rovnováze, nebo na jedné straně o dost převažují? Možná lehkomyslně utrácíte nebo máte sklony něco sbírat, hromadit nebo schovávat, i když to skutečně nepotřebujete. Nebo si možná upíráte nárok na něco nebo odmítáte materiální pohodlí, díky němuž byste se cítili opravdu příjemně a v pohodě. Je načase váš majetek zhodnotit. Posoudit, co je vám drahé, na čem vám záleží nejvíc, zbavit se všech zbytečných doplňků a závislostí na určitých věcech. Zvažte, které věci váš život opravdu obohacují a které jen zabírají místo a jsou nepotřebné – možná překážejí tomu, co byste ve skutečnosti chtěli mít.
Udělejte si tedy ve vašem majetku pořádek.

Dovolte si dát najevo vaši sílu. Být silní vás neohrožuje, protože víte, že svou sílu projevujete s láskou. Máte v sobě veškerou sílu svého Stvořitele!
Všechna síla božské lásky, moudrosti a inteligence je vám k dispozici. Máte duchovní jasnozřivou sílu. Máte intelektuální sílu čerpat z univerzální moudrosti Jediné mysli. Máte citovou sílu soucítit s druhými i fyzickou sílu, která je ve skutečnosti neomezená.
Odevzdejte všechny obavy spojené s vaší sílou a mocí. Dovolte si zářit touto jasnou láskou, tak aby se vaše skutečná síla mohla zázračně šířit do celého světa.

Zaměřte se na to, jak můžete růst, zdokonalit se a poučit se ze svých zkušeností a pokud vás někdo odmítne, používejte toto odmítnutí k tomu, abyste rostli, posilovali se a rozvíjeli.
Jestliže vás odmítla osoba, ke které něco cítíte nebo kterou hluboce milujete, pak pracujte na uzdravení svého srdce a připusťte si, že existuje někdo jiný, kdo se k vám hodí víc. Mnoho lidí používá odmítnutí jako výmluvu k tomu, aby se uzavřeli do sebe. Stanou se podezíravými a obezřetnými a vzdají se. Pak sami zraňují a odmítají ostatní. Schovávají se za odmítnutím a nikdy nepřijmou šanci udělat ten krok do neznáma, aby našli smysl svého života a uzdravili se.

Buďte více na pozoru, mějte otevřené srdce a věřte, že jste se ze svých zkušeností poučili a nebudete opakovat stejné chyby.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Když je váš postoj pozitivní, vyzařuje z vašich myšlenek, slov i činů vysoce vibrující energie, která ovlivňuje i ostatní, a oni vám pomáhají dosáhnout vašeho cíle.
Stejně tak vnímají sílu vašeho pozitivního naladění vaši andělé a také oni podpoří vaše záměry.
Své myšlenky a postoje si vybíráte sami, a tak se zaměřte na láskyplné, přínosné a úspěšné výsledky ve všech oblastech svého života.
Díky svému pozitivnímu naladění se cítíte šťastní, zdraví a naplnění.

AFIRMACE:
Jsem pozitivní a mám plno síly.

Přeji Vám krásnou poslední adventní neděli drazí a ať jste s těmi, se kterými si přejte strávit tento vánoční čas😘

S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico