Výklad karet, týden: 20. - 26.1.2020

datum 20. 1. 2020

Milí přátelé,
další lednový týden končí a přichází další. Vše, co bylo je již minulostí a my se soustředíme hlavně na tady a teď, to je totiž pro nás nejdůležitější, jelikož v tomto momentu můžeme vše – tvořit, něco změnit, zadat si nové záměry, předělat naši momentální situaci…
V pátek nás čeká novoluní ve Vodnáři a tato energie vždy pro nás představuje nové začátky, ale zároveň ukončuje a může dopomoci k naší vnitřní přeměně. Můžeme pocítit i vnitřní tlaky, napětí. Je dobré si zformulovat vaše přání, nápady, tvořit v tichu a klidu, utřídit si myšlenky. Mohou přijít nové vize, předtuchy, nové podněty pro náš život.
Je vhodné vždy této možnosti využít.
Je na čase oprostit se od minulosti a důvěřovat v to, že v budoucnosti bude všechno tak, jak má být. Nalaďte se na přítomný okamžik a buďte v něm plně ponořeni při všem, co děláte. Netrapte se tím, co bylo nebo co by mohlo být. Budete-li žít v přítomném okamžiku a naplno ho prožívat, budete energeticky naladění a zaměření na to, co právě děláte. To vám pomůže vždy a ve všem odevzdávat stoprocentní výkon a zároveň vás to otevře působení zákonu přitažlivosti, díky kterému budete v životě ještě úspěšnější. Nežijete-li v přítomném okamžiku, snadno ztrácíte pozornost a schopnost koncentrace. Přítomný okamžik vám umožní plně prožívat všechny dary, příležitosti a zázraky každého dne a naučí vás vážit si života. Uvědomte si, že většina našich obav pramení z minulosti nebo budoucnosti, a život v přítomném okamžiku vás proto osvobodí od strachu a starostí a naučí vás vnímat hojnost, radost a spokojenost ještě intenzivněji než doposud.
V tomto týdnu je dobré zaměřit se na vztahy a to hlavně partnerské. Uvědomte si, zda jste spokojení s partnerem, v současném vztahu a pokud ne, co je potřeba udělat pro to, aby se váš vztah změnil, posunul se dál, přetvořil se…
Pokud již cítíte, že se vztah nemění a nepřináší vám to, co by měl a vy se ve vztahu s partnerem necítíte dobře, trápíte se či již nemilujete, pak je vhodné o tom popřemýšlet a uvědomit si, jak se bude vyvíjet váš vztah dál a zda má ještě smysl pobývat v něm.
Lidé, kteří jsou sami, zvláště nezadané ženy a toužíte po vztahu s partnerem, je vhodné se zaměřit na partnerskou lásku, být tomu otevření a pokud jste již připraveni sdílet s druhým lásku, pak ze srdce věřte, že někdo nový může vstoupit do vašeho života a nabídnout vám také své srdce.
Je potřeba pracovat na harmonických vztazích všeobecně a pokud to tak s někým necítíte, pak je dobré se zaměřit na uzdravení těchto vztahů, pokud to jde.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Pamatujte si, že vše se děje ve správný čas.
Měli byste si uvědomit, čeho všeho se vám dostalo. Když Vesmíru poděkujete za jeho dary, odpoví vám štědrostí.
Andělská moudrost vám připomíná, abyste poděkovali za všechno, co máte – hmotné i nehmotné.
Kdykoli upřímně poděkujete, je vám dáno ještě více, neboť vděčnost je klíčem otevírajícím dveře k vesmírné hojnosti.
Pěstujete si postoj vděčnosti a otevřete se přijímání lásky a hojnosti ve svém životě.
Vaši andělé se na vás budou usmívat.

Afirmace:
Děkuji za všechno ve svém životě.

Foto karet ZDE

Přeji Vám klidný týden v přítomnosti😘
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico