Výklad karet, týden: 17. - 23.2.2020

datum 17. 2. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
týden přinesl další zkoušky a lekce a valilo se to na nás ze všech stran, samozřejmě s přihlédnutím na individuální fázi každého z nás. Tento týden byl velmi náročný, hlavně tedy pracovní část týdne, kdy nám mohly do cesty přicházet nečekané věci a mohli jsme tak vstupovat do individuálních lekcí a zkoušek. Doufám, že jste to všichni ustáli a zvládli. Všichni víme, že jsme v procesu dění a změny jsou potřebné, navíc jsme v procesu ukončování kolektivní a osobní karmy a o to více jsou na nás vyvíjeny tlaky, abychom mohli jednou a provždy opustit to staré. Vím, že se toto téma opouštění a propouštění neustále opakuje, ale ono se to tak stále děje a je to tak v naprostém pořádku.
Energie se začaly zklidňovat až během víkendu, ale to jen abychom si na malou chviličku oddechly a nabraly další sílu pro další práci a transformaci.
V sobotu 22.2.2020 se otevře další silný portál a je vhodné se připojit ke společné meditaci pro nás, pro Zemi, pro zvířata, pro všechny, kdo obývají a žijí zde. Chystám se naladit se na tento portál a nejspíš Vám přinesu i poselství.
Krásně to završí novoluní 23.2. ve znamení Ryb.
V tomto týdnu se nemusíme cítit úplně komfortně, jako bychom nebyli ve své formě. Můžete zažít, v rámci vašeho vnitřního dialogu, pocity nějakého provinění, trápení, které jste si mohli sami navodit. Nezapomínejte však, že i za černým mrakem se skrývá slunce.
Můžete též pocítit vnitřní smutek, úzkost, strach, sebetrýzeň, cítit se nešťastní. Toto bude z větší části vyvoláváno z vašeho podvědomí, jako možné negativní vzpomínky z vaší minulosti, která se vám může připomínat a můžete být vedeni ke zpracování těchto prožitých zkušeností.
Může se to týkat vašich osobních, vztahových, rodinných nebo pracovních prožitků. Neztrácejte však naději – sílu naleznete v sobě.
Je potřeba za vše, co se vám stalo, poděkovat, přijmout to a propustit. Jestliže došlo v některé situaci k ublížení, je také potřeba odpustit jak sám sobě, tak i tomu, kdo vám ublížil. Vím, že to není jednoduché, ale pokuste se o to, protože se vám nesmírně uleví. Dejte čas sami sobě vše přijmout, nespěchejte na to.
Je potřeba vnést do našich životů zdravou sebedůvěru. Připusťte si, že jsme spojeni se Zdrojem. Nebojte se otevřeně a s pocitem vnitřní svobody vyjadřovat svou jedinečnost, která vychází z radosti a vědomí toho, kým jste.
Někdy nám může připadat, že jsme úplně sami. Že se usilovně snažíme někam se dostat, ale není tu nikdo, kdo by nám pomohl. Pokud máte pocit, že nejste vedení, je to obvykle proto, že si nevšímáte moudrosti, znamení a podpory, jež se k vám snaží dostat prostřednictvím tajemných říší vyššího vědomí.
My všichni máme v průběhu našeho života vedení a podporu. Vyšší bytosti, andělé a průvodci jsou díky své duchovní síle nepřetržitým zdrojem lásky. Jsme součástí zázraku a činností Vesmíru. Když požádáme o pomoc a vedení, Vesmír vždy odpoví, připraví nejrůznější okamžiky a podmínky, aby nám v nasměrování našich kroků pomohl. Vedení může přijít jako nepatrná změna světla nebo směru větru, prostřednictvím symbolů ve snu nebo textu písně, v tichém hlase při čtení nějakého textu nebo ve slovech náhodné konverzace. Buďte proto v klidu, přítomni a mějte víru, že máte vždy podporu a vedení. Čím více budete otevřeni této energii, o to snadněji ji poznáte a tím jednodušší pro vás bude ji v životě využít. Přinese vám to pocit síly, schopnost plně se zapojit do dění kolem a dosáhnout nového souznění se životem.
Dýchejte zhluboka a vzdejte díky. Vězte, že nyní jste vedeni a podporováni.
Zkuste posílit své spojení s přírodou a vytvořili si ve své zahradě nebo ve svém domově bezpečné, posvátné místo, kde se budete moci obklopovat zvuky a obrazy přírody a jinými hmotnými projevy Matky Země. Nalaďte se na svou intuici a na moudrost přírody skrze posvátnou ženskou energii Matky Země.
Své posvátné místo můžete využívat k meditaci, hledání inspirace, provádění rituálů, k modlitbám nebo pouze k uvolnění se od stresu.

Fotogalerie ZDE

ANDĚLSKÝ VZKAZ OD ARCHANDĚLA RAFAELA:
Tento týden je nám k dispozici jeho energie. Přináší nám požehnání, neboť tento archanděl přináší zdraví, léčení a hojnost. Pomůže nám rozvíjet intuici a vnitřní moudrost, pokud ho o to požádáte.
Archanděl Rafael rovněž ochraňuje poutníky na cestách, takže pokud se chystáte cestovat, využijte jeho ochrany.
Můžete se vědomě naladit na jeho energii, která se nese v zelené barvě. Zkuste si představit, jak se zahalíte do této zelené barvy, jak vás obklopuje a požádejte ho o jeho vedení.

Afirmace:
Užívám si pocitu štěstí, zdraví a hojnosti.

Mějte krásný týden přátelé, opatrujte se a buďte silní a odvážní😘🙏🦄
Mám vás ráda💎💓

S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico