Výklad karet, týden: 13. - 19.1.2020

datum 13. 1. 2020

Milí přátelé,
týden neskutečně rychle utekl a přehoupl se do dalšího lednového týdne. Máme za sebou páteční úplněk v Raku, který přinesl jednak částečné polostínové zatmění, ale také má vliv na naše emoce a to nejen u znamení Raka. Dotkl se všech. Jeho energie ještě působí a můžeme ji ještě pocítit. Přináší energie lítosti, smutku, aniž bychom věděli proč. Můžeme být více náladovější, vztahovačnější a mít větší potřebu uzavřít se do sebe. Měli bychom si dát pozor na nepřiměřenost našich reakcí a emocí. Rak je spojený s rodinou, a tak bychom si měli uvědomit, co pro nás rodina znamená, jak důležití jsou pro nás členové rodiny, co pro nás znamená domov...Nejen tedy, že by bylo vhodné si to srovnat myšlenkově, tato témata, ale také můžeme projevit citovou náklonnost k lidem z rodiny, ale také přátelům, můžeme si zvelebit naše obydlí...

Fotografie karet - ZDE.

Rak ovlivňuje trávení, a tak bychom si měli dát pozor na orgány v břiše – žaludek, játra, žlučník...Citlivé jsou také ženské orgány, prsa, děloha. Buďte na sebe hodní a laskaví.
V následujícím týdnu se budeme cítit plni energie a elánu. Měli bychom vědět, co od života chceme a oč nám jde. Můžeme pocítit příval nové inspirace a činorodosti. Naše vnímavost může dosáhnout vysokého stupně. Poslouchejte vaši intuici, která vám bude velmi prospěšná.
Co se týká práce, pak Eso Holí, které jsem pro tento týden vytáhla, přináší dobré pracovní období, plné pracovního nasazení. I v pracovní oblasti můžete vnímat nevšední nápady a inovace, protože umělecká inspirace ve vás vzbudí kreativitu.
Vše, co budeme v týdnu dělat, budeme dělat s vysokým nasazením, energií, se zvýšenou aktivitou.
Ti z vás, kteří jste potkali někoho nového – máte nyní náhodnou známost, může se proměnit ve vášnivou přitažlivost, která vám do života vnese jiskru.
Prožíváme hojnost. Nastává pro nás plodné období a komunikace se nám daří.
Všímejte si vaší touhy, která nás zavede pod povrch. K hlavní inspiraci našeho ducha. Naše duše nás může naléhavě žádat, abychom se přesunuli do středu našeho bytí a na toto volání odpověděli. Někdy jsou naše nejhlubší touhy ty, které si s sebou v různých podobách neseme už od dětství. Někdy jsou v průběhu let potom objeveny. Chtěli jste vždycky být učitelem či umělcem, postavit si svůj vlastní dům, cestovat…? Co ve vás ve vašem životě probudí vášeň? Co vás přivádí do vytržení? Co vás rozesměje? Zamyslete se nad okamžikem, kdy jste byli v životě opravdu šťastní, spokojení nebo nadšení a kdy vás to inspirovalo, abyste žili plněji.
Je načase, abyste našli, co vám skutečně přináší radost a štěstí. A nedělali jen to, co od vás ostatní očekávají, co vám bylo řečeno, abyste si mysleli. Vás naplní jen to, co skutečně opravdu chcete. Když je hnací silou vaše srdce, není absolutně nic, čeho byste nemohli dosáhnout!
I v mém z posledních poselství zaznělo, jak důležité je mít víru! Tato karta vyšla i v dnešním výkladu a upozorňuje nás na to, abychom se zaměřili na požadavek slova PROČ.
Když se totiž přestanete zaměřovat na „jak“, ale začnete se soustředit pouze na „proč“, po nějakém čase procvičování zaznamenáte, že ono „jak“ se přihlásí samo. V tom je to kouzlo. Zaměřte se tedy PROČ – na vaše touhy, sny, pocity, postoje a myšlení, a ne JAK – strategie, plány, činnosti.
Zaměřte se na pozitivní myšlení, pak do svého života můžete přivést lidi, situace a události, které vás přiblíží vašim snům. Víra znamená věřit, že vše půjde tou nejlepší možnou cestou, nezávisle na tom, jak se teď věci jeví.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Pouze ti, kdo jsou stateční a mají otevřené srdce, se odváží být zranitelní, protože zbourat všechny zdi a ukázat svou lidskost vyžaduje odvahu.
Uvědomte si své obranné mechanismy, které vás oddělují od druhých a od Božství.
Požádejte své anděly, ať vám pomohou rozpustit vaše masky a bariéry, aby se mohlo ukázat vaše křehké, skutečné já jako motýl vylíhnutý z kukly.
Odměnou je svoboda, láska a pocit vnitřní jistoty. Odvažte se být zranitelní a otevření.

Afirmace:
Zranitelnost je mou silou.

Přátelé přeji všem krásný a naplněný týden😘💜
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico