Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
jsem tu s týdenní předpovědí a tedy s tím, co nás může čekat tento týden.
Nejdříve bych však zmínila dnešní úplněk, který se nachází ve znamení Lva. Jak už jsme zvyklí, tak energie působí před a po úplňku a témata, kterými se budeme zaobírat jsou naše zdraví, péče o tělo, a jak je na tom naše psychika. Dále je vhodný čas se zaměřit na očistu a pochopení kolektivní i osobní karmy a můžeme tedy lépe pochopit, proč se nám určité věci v životě dějí, jaký to má důvod a můžeme tedy snáze pochopit, díky Merkuru v Rybách, naše traumata.

Fotogalerie karet – ZDE

Také se budou řešit partnerské vztahy, láska, vzájemná partnerská intimita a může se též vyhrotit nějaká partnerská situace, která může zapříčinit i rozchod.
V tomto týdnu bychom si měli znovu uvědomit sami sebe, tedy kým jsme a přijmout sebe samé jako jedinečné bytosti. Je čas vzít si zpět hlubokou vnitřní sílu a znovu získat pocit sebedůvěry tím, že prostě jsme sami sebou. Uznejte své nejvyšší kvality, buďte hrdí na to, jak se projevujete, a naučte se milovat své „nedokonalosti“ jako nezbytné součástí toho, co z vás dělá jedinečnou Boží bytost, kterou jste.
Odkryjte to, kým jste, a objevte sílu svého pravého já. Pusťte domnění toho, kým jste.
Začněte se věnovat novému koníčku nebo se naučte nějakou novou dovednost. Věnujte svůj čas těm přátelům, kteří vás vidí v tom nejlepším světle. Nějaký čas stravte o samotě v přírodě. Podnikněte něco riskantního, při čem je legrace, zkrátka učiňte nějakou změnu nebo to, co tak často neděláte. Každý den se věnujte činnostem, které ve vás probouzí to JÁ, jakým hluboko v sobě opravdu jste.
Transformační energie mění nejen nás samotné, ale také naše partnerské vztahy. Proto se děje to, že už mohlo dojít k nějakým rozchodům nebo naopak se váš partnerský současný vztah může proměňovat a procházet změnou, což je v pořádku. Je potřeba, aby se partnerství ubíralo jiným směrem, než doposavad, protože jsme po dlouhou dobu žili v iluzorní představě vztahů. Naše vztahy jsou z větší části nenaplněné a nejsou opravdové, protože nejsou stále ještě ukotveny v srdci a tedy vztahy nevychází ze srdeční čakry. Většinou jsou založeny na prvních třech čakrách, ale tomu se nyní učíme a začínáme si toto více uvědomovat a spějeme k tomu, jak žít opravdový vztah.
Tento týden bude tedy opět silný a transformační, i když víme, že i předchozí roky, tak i tento rok nás bude velmi školit v našem konání a procházíme tímto procesem opravdu každý den a tady a teď.
Je dobré tedy vědomě propouštět vše staré a k tomu nám také může dopomoci síla fialového plamene, do kterého můžeme vložit všechny naše situace, programy…tedy vše, co nám již neslouží, tíží nás a osvobodit tak naší duši.
S fialovým plamenem můžete pracovat kdykoli a může vám pomoci v tomto transformačním, někdy nelehkém, procesu.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
V jisté oblasti vašeho života brzo vyjde slunce. Nepřestávejte věřit ve své vize a sny.
Udělejte to, co je z vaší strany třeba: ujasněte si, co skutečně chcete. Poté vyšlete pozitivní myšlenky vedoucí ke změnám, po nichž toužíte, a k naplnění vašich přání.

Afirmace:
Jsem věčná/ věčný optimistka/optimista.
Stojím za to. Jsem jedinečná/jedinečný a silná/silný.
Dovoluji si, ať všechny mé činy i mě prozáří slunce, které v sobě mám.

Přeji všem krásně strávený týden, ať se Vám plní vaše sny a vize💜🕉😘
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě