Výklad karet - měsíc květen

datum 4. 5. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Jaký bude letošní květen? Dost možná dynamický, tak nechme lenocha v nás odpočívat a naskočme na radostnou vlnu tvoření. Nechme se vést naším srdcem a dopřejme si příjemný mix aktivity i odpočinku.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé, rozhodla jsem se vyložit karty na měsíc Květen, neboť jsme teprve na jeho začátku a byla jsem také zvědavá, co nám přinese tento měsíc a jaké energie budou proudit.
Zejména začátek měsíce bude více dynamický, tvořivý, věci se rozhýbají a to také souvisí s postupným uvolňováním dalších prostorů. Přinese nám novou možnost tvořivosti a my bychom toho měli využít. Je potřeba však všeho užívat a držet se ve správné míře a rovnováze.
Můžeme pocítit, jakoby se nám vlila nová krev do žil a my dostaneme zase větší chuť a elán do života. Také budeme mít dostatek sil a odvahy odstranit určité překážky a negativitu, které nám bránili v naší cestě. Opět můžeme vstoupit do své síly a projevit se a konat z pozice našich srdcí. Květen nám nabízí nové příležitosti a také výzvy a my se tak díky těmto silným energiím můžeme zbavit předsudků a omezení a tedy všeho, co nám již neslouží.
Můžete si položit otázky: Je něco, co je potřeba ještě odstranit z cesty nebo změnit? Bojíš se něčeho? Máš v sobě něco překonat? Co chceš uskutečnit?
Někteří si mohli zvyknout na určitý volnější režim a mohli tak polevit nebo spíše upadnout do lenosti. Tento měsíc by měl vše více dát do pohybu a vybízet nás k akci, k činnosti a také ke změnám. Tento měsíc je pod vibrací čísla 5 a ta je právě akční, živá, tvořivá, má ráda změny.
Pozor si dejte na zveličování a zbytečně dramatizovat události.
Je dobré si znovu připomenout, že naše myšlenky a činy, tvoří naší budoucnost. Proto je dobré se vždy zamyslet nad tím, nad čím přemýšlíme a jakým způsobem a hlídat si také svá vyřčená slova. Snažte se vším, co děláte a říkáte, přispívat k udržitelné budoucnosti naší nádherné planety. Zkuste každý den udělat nějaký dobrý skutek, být soucitní a nesobečtí, zkuste dělat vše jen tak, nezištně a dávat bezdpodmínečně. Budete-li se s druhými štědře dělit o to, co máte, a pečovat o život na této planetě, přispějete k posílení energie Matky Země a k šíření lásky místo strachu.
Ve druhé půli měsíce se projeví a bude převažovat naopak ženská energie, mateřská energie ochraňující svět, která bude vyzařovat své světlo do vašeho srdce i domova. Najděte si čas na to, abyste se zase více uvolnili a naladili se na rytmus života. I nadále si uchovávejte svá tajemství v srdci, ale neztrácejte kontakt se svými sny. Tyto ženské energie mohou přinést také více citlivosti, až přecitlivělosti a můžeme tak pocítit výkyvy nálad. To také může zapříčinit vliv úplňkové energie, která nastane 7.5. Dejte si tedy pozor na neuvážené emotivní rozhodnutí, kterých byste mohli později litovat. Nenechte se strhnout k unáhleným reakcím na danou situaci, protože každá sekunda, každá minuta, kdy nebudete reagovat, vám umožní nasát do sebe Božskou moudrost a jednat podle ní.
Všechno, po čem toužíte, a každá zodpovězená modlitba přichází jako výsledek toho, že jste své srdce otevřeli vysílání a přijímání lásky. Vaše srdce je bránou vnímavosti. Čím více si dovolíte milovat, tím větší hloubku a smysl bude váš život mít.
Jelikož je májový čas, který přeje lásce, otevírá se lásce, pak abyste mohli vytvořit vztah s partnerem své duše, je potřeba překonat nejdříve obavy, které máte z dávání nebo přijímání lásky. Odpusťte těm, o nichž si myslíte, že vám ublížili. Buďte k sobě laskaví. Pracujte na otevření své srdeční čakry.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Když se bojíte uskutečnit nějaké rozhodnutí, vaše mysl se snaží ovládnout váš život. Výsledkem jsou rozhodnutí z pozice vašeho ega. Zhodnoťte a zvažte všechny možnosti, pusťte celou záležitost z hlavy a vyberte si to, co ve svém srdci cítíte jako správné a co vám způsobí největší radost. Rozhodněte se pro nejvyšší dobro. Zbavte se falešných pocitů odpovědnosti za druhé a rozhodujte se moudře.

Afirmace:
Rozhoduji se pro své nejvyšší dobro. Každá výzva, která se přede mnou objeví, mi pomáhá růst. Přijímám výzvy a spaluji v nich strach a negativitu. Každá bouře posílí mé kořeny.

Přeji všem krásný májový měsíc a kdo byste chtěl nahlédnout do nějaké situace, vztahů, zdraví...či byste se chtěl objednat na osobní setkání, regresní terapie, pak jsem Vám již znovu k dispozici🙂🙏

S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/channel/UCUQoGmvVsqIbx7P5qzTCoVA…

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico