Výklad karet měsíc duben 2020

datum 30. 3. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé jelikož příští týden ve středu máme 1. dubna, přináším Vám předpověď a výhled na tento měsíc.

Všichni víme, jaká je nyní situace, ale jak už jsem dříve upozornila, měli bychom brát tuto situaci jako příležitost. Vidíme již dlouhou dobu a vnímáme, že tento stav byl už neudržitelný a spousta z nás jsme na nějakou změnu čekali. Stalo se to, že došlo k již očekávanému porodu a my jsme na začátku nové éry, nové doby, kdy už nic nemusí být takové, jako dřív. Mnoho lidí však čeká, že se vše vrátí znovu do starých kolejí, ale zdá se, že vše bude jinak. A to jinak si můžeme vytvořit my sami a právě TEĎ A TADY.
Proto na Vás chci apelovat, abychom si my všichni vizualizovali naší Zemi, jako láskyplnou, harmonickou, kde nám je všem dobře, všichni si pomáháme, jsme k sobě pravdiví a laskaví, žijeme v pravdě a lásce a hojnosti. Nyní je čas posílat tyto vibrace lásky nám všem a Zemi, aby se mohla pro nás otevřít tato realita a my bychom mohli přejít do 5D.
🙏🌈😇

Fotogalerie ZDE

Co nám přinese duben?

Tento měsíc není vhodný pro rozhodování. Vidím to, že i tento měsíc bude ještě v jakémsi omezení a útlumu. Vše bude stagnovat a my se budeme cítit bez energie, bez nedostatku sil a s pocitem nejistoty. Vše jakoby nás zmáhalo. V tomto měsíci není dobré tlačit nějak na pilu v čemkoli a namáhat se do krajnosti. Než tedy abychom něco řešili, měli bychom obrátit naši pozornost do sebe, kde bychom si měli naši sílu uvědomit a ukotvit ji v sobě. Nabrat sílu z vnitřku, pracovat na naší vnitřní obnově a radosti, ať už se kolem nás děje cokoli. Snažte se tento pocit radosti a vnitřní síly udržet. Můžete tedy to, co teď prožíváme, obrátit v pozitivní přínos a to v tom smyslu, že máme nyní čas a to třeba více než kdy jindy, být sama/sám se sebou, být s rodinou a věnovat se jim. Rozvíjet naši lásku a radost z vnitřku ven. Můžete si doma připravit nějaké speciální jídlo, které jste si chtěli kdysi uvařit, ale nestihli jste to, ponořit se do zvuků světa přírody, sledovat jak si hrají děti a zvířata a můžete se k nim přidat. Rozmazlujte se trochu nebo třeba obejměte toho, koho máte rádi. Zajděte si ven na procházku. Zhluboka se nadechněte a vnímejte, že vše je v pořádku a užijte si každý pocit radosti a lásky. Připomeňte si, že život se má užívat a ne být v něm otrokem.

Dopřejte si potěšení, protože pak jsme schopni cítit.
Pamatujte na rovnováhu mezi vším, snažte se být ve vnitřní rovnováze a v rovnováze se vším. Je právě načase udělat kroky k dosažení emoční rovnováhy tím, že si budete pravdivě přiznávat, jaké jsou vaše pocity, a dovolíte sami sobě najít si čas a prostor k tomu, abyste mohli své emoce prožít a vyjádřit. Je možné, že budete mít potřebu se ze svých pocitů vypsat, hlasitě křičet, tlouct do polštáře, jít si zaběhat nebo si popovídat. Jestliže jste zadržovali své emoce dlouho, bude možná třeba, abyste se podívali na film a poplakali si, naštvali se, smáli se nahlas, prostě začali zase „cítit“.

Buďte za své emoce odpovědní. Neobviňujte nikoho jiného za to, že kvůli němu se teď cítíte tak či onak. Pocit, který máte, je váš vlastní a odpovídá tomu, na co jste v současnou chvíli zaměřeni. Přijměte ho, prociťte ho a pracujte s ním. Podívejte se, co je za touto emocí skryto.
Upřímné vyjádření emocí v nás může někdy vyvolat pocit zranitelnosti, ale v této zranitelnosti je schovaná velká síla. Přesuneme-li se až za mysl, vstoupíme do mocného pramene srdce, kde zázračné transformace, růst a vědomosti jen čekají na to, aby se mohly projevit.

Vezměte toto současné období pro nás, jako příznivé. Nastal ideální čas pro tvořivost a započetí nových projektů. Všechny dveře jsou nám nyní otevřené. Vše je teprve v plenkách, mějte trpělivost s procesem růstu. Věnujte péči sobě a svým plánům, abyste zůstali silní a plodní.

Spojte všechny síly mysli a přírody a využijte naplno svého potenciálu.
Vesmír se dostává do nové fáze. Nelze se tomu vyhnout a jediné, co můžeme udělat, je rozhodnout se, zda tyto změny přivítáme, nebo se jim budeme bránit. Vzdor povede k pokračování emocí založených na strachu a jediným způsobem, jak se strachu zbavit, je přicházející změny přijmout a otevřít se jim. Převezměte zodpovědnost za svůj život. Sjednocením potenciálu svého těla, mysli a duše a zapojením skutečné moudrosti načerpané z životních zkušeností dosáhnete úplného přijetí, pochopení a lásky k životu. Zavřete vrátka za temnou minulostí a vykročte vpřed do světlejší budoucnosti, která se před námi všemi otevírá.

Věřte, že před námi leží krásná a potěšitelná budoucnost. Máme v této nové fázi podporu a věřte, že se můžeme osvobodit od všedního pohledu a získat vhled do kosmických zákonů. Vyšší vedení vyžaduje naše společná předsevzetí, proto kujme plány do budoucna. Dejte do toho celou svoji fantazii a ideje. Právě máme příležitost uskutečnit naše přání. V lásce můžeme dosáhnout všichni štěstí.
😇❤️

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Nenechte se shazovat ani omezovat.
Klid a mír vám přináší osobní sílu, nikdo vás nemůže rozrušit ani ovlivnit. Najděte svůj klidný, tichý střed a vylečte svůj hněv, vyčistěte své emoce, spolehněte se na svůj vlastní úsudek a rozhodněte se sami za sebe.
Převezměte odpovědnost za vlastní život je nezbytným předpokladem vašeho duchovního růstu. Pravá moc vychází z vnitřní síly, vědomí vlastní hodnoty a sebedůvěry.

Afirmace:
Jsem vyrovnaná/ý, mám sílu a věřím si.

Přeji Vám všem krásný, klidný a tvořivý duben přátelé❤️🌈🙏
S láskou
Lucie Lila💗

www.stastnyzivot.info
YT Lucie Lila

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico