Výklad karet, Měsíc březen 2020

datum 2. 3. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,
dělám malou změnu ve výkladech. Nyní budu karty vykládat na konkrétní měsíc, ne již na týden, jak jste byli zvyklí.
Každou neděli bych však vyložila jednu kartu na následující týden, abych alespoň trochu nastínila, co nás v týdnu může čekat. Bude to vždy jen kratší report, protože již bohužel plně nestíhám dělat rozsáhlejší výklady, neboť věnuji více času osobním výkladům, osobním setkáváním a práci a předáváním poselství, o které si píšete a jsem Vám za to všem velmi vděčná. Děkuji za pochopení😉
Také bych chtěla poděkovat za sledovanost mých stránek, za milé a podporující komentáře, protože tahle stránka funguje hlavně pro Vás a také díky Vám a jsem ráda, že si můžeme alespoň tímhle prostřednictvím předávat vzájemnou energii, která je tu příjemná a laskavá💜

Fotogalerie ZDE

Již je tu přes 6000 sledujících a to je úžasné!!!🙏
V dubnu bych ráda uspořádala seminář, a tak Vás všechny tímto srdečně zvu do Liberce. Vše o semináři se dozvíte z mých stránek v příštím týdnu:-)😍
A co nás čeká v měsíci březnu? Pojďme se na to podívat:-)
Energie nás povedou k tomu, abychom stále více a více přicházeli sami k sobě, nacházeli cestu do našich niter a uvědomovali jsme si i naši sílu. Také v březnu se po nás bude chtít, abychom již nabyli své sebedůvěry, abychom nepochybovali o tom, kdo jsme, o našich činech a o tom, kam směřujeme a kde se nyní nacházíme. Není totiž už čas pochybovat, protože už se stejně vezeme a jedeme všichni společně na stejné lodi, jen každý z nás jede individuálním tempem.
Všichni chybujeme a udělali jsme nějaké chyby v minulosti, prožili jsme také nějaká zklamání a tyto zkušenosti možná nahlodaly vaši víru v sebe, v druhé lidi nebo i v Boha. Však tyto chyby nenarušily naší skutečnou podstatu. Stále v sobě máme všudypřítomného Boha a Bůh je neomylný. Proto se svěřte do jeho rukou a důvěřujte mu, věřte v něj. Pomůže vám, abyste důvěřovali i sobě samým.
Žijeme v době, kdy na nás působí stresy a tlaky a nemusíme díky tomu pociťovat v sobě radost. Stali jsme se vážnými. Je načase se proto uvolnit a brát věci více s humorem. Vždycky je něco, čemu se můžete zasmát. Zkuste se na chvíli zamyslet: jaká oblast vašeho života připomíná film? Jaké situace jsou legrační? Láskyplný smích je léčivý.
Někdy je k vyléčení určité situace nejlepší povznést se na ni. Co kdybyste si přečetli nějakou zábavnou knížku nebo se podívali na nějakou komedii? Co se třeba sejít s přáteli a pobavit se společně? Pořádně se zasmát je úžasné, zvláště s lidmi, které máte rádi.
Snažte se tedy v každé situaci, která vás nejen tento měsíc potká, najít něco veselého a nebrali jste život tak vážně. Pomocí humoru a smíchu můžete ulevit od stresu sobě i ostatním. Naučte se cítit radost, ať už se kolem vás děje cokoliv. Smích a radost jsou kouzelné, protože přinášejí do vašeho života šťastné situace.
Stále si také připomínejte, jak je důležitá ve vašem životě rovnováha. Můžete jí dosáhnout snadněji, než si myslíte. Vy víte, která část vašeho života je nevyvážená, a kvůli této nerovnováze možná trpíte syndromem vyhoření. Svou energii můžete rapidně zvýšit tím, že si každý den uděláte čas na své priority. I půlhodina denně strávená smysluplnou činností může zlepšit vaši náladu, morálku a motivaci.
To, co nyní opravdu potřebujete, je hrát si. Postarejte se, aby byly vaše potřeby naplněny. Přerozdělte práci ostatním. Řekněte ne nereálným nárokům na váš čas. Buďte k sobě upřímní a vytyčte zdravé hranice mezi svou prací a rodinným životem. Věnujte více času aktivitám, které potěší vaše srdce.
Pokud budete chtít pomoci s rovnováhou a vyvážeností ve vašem životě, můžete se obrátit na duchovní učitelku ISIS, egyptskou bohyni, která také symbolizuje ženskou sílu a moc.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Dělejte si každý den nějakou radost, potěšení a veselte se z nich. Je to způsob jakým můžete poděkovat sobě i druhým.
Stanovte si jasné hranice a limity a nedovolte druhým, aby je překračovali nebo aby vámi manipulovali. Získáte si tak respekt. Když si vážíte sami sebe, stáváte se otevřenými a přátelskými, neurážíte se, a naopak jste ochotni druhým odpouštět.
Postavte se sami za sebe a věřte si.

Afirmace:
Celý můj život je jednou velkou oslavou.
Věřím si a znám svou cenu.

Přeji všem pozitivní a krásný březen, opatrujte se🌷😇
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico