Vyberte si oko, které je podle vás nejzajímavější a zjistěte skryté tajemství o vaší osobnosti!

datum 25. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Naše podvědomí je velmi temné místo, které k úplnému pochopení vyžaduje roky a roky psychoanalýz. Může odhalit naše nejhlubší obavy, skryté touhy i potlačené emoce. Někteří lidé však neznají ani ty nejzákladnější rysy jejich osobností. Proto jsem si pro vás připravili tento zábavný osobnostní test, který vám pomůže pochopit, jakou jste osobou a jaký je váš psychologický a emocionální stav.

Podívejte se na obrázek a vyberte oko, které vás jako první zaujme, nad výběrem dlouze nepřemýšlejte, použijte pouze svou intuici.

1. Jste otevřená duše.

Jste velmi jemný a empatický člověk, který komukoli otevře své srdce. Věříte spíše v získávání zkušeností než v uzavírání se do vlastního světa. Raději si ublížíte nebo se zklamete, než abyste neměli žádné emoce. Přesto se snažíte vyhnout tomu, aby okolní svět objevil vaše starosti a nejistoty. Neradi sdílíte své problémy s ostatními lidmi – myslíte si, že vaše problémy by neměly být veřejné.

Neustále se snažíte být k dispozici druhým lidem. Pomáhat jiným, je jednou z vašich nejlepších vlastností.

2. Jste svědomitá osoba.

Považujete se za spravedlivou osobu. Spravedlnost je jedna z vašich základních životních hodnot a snažíte se podle ni žít. Když poznáváte nové lidi, dáváte si záležet, abyste udělali vynikající první dojem a máte v hlavně jasný obraz svého ideálního já. Jste také přesvědčeni, že vaše činy mají obrovský dopad na životy druhých, bez ohledu na to, jak velkorysé nebo drobné by mohly být.

Nemůžete vystát pohled na trápení a nespravedlnost kolem vás a svým jednáním se je snažíte napravit. Motto vašeho života je: “Chovám se tak, jak bych chtěl, aby se druzí chovali ke mně”.

3. Jste osoba žijící minulostí.

Hluboko uvnitř máte pocit, že jste uvězněni, ale mnohdy nemůžete s jistotou určit, odkud tento pocit bere. Jste typ člověka, který má velmi divokou a nepříjemnou minulost , která vás dodnes ovlivňuje. Často máte pocit, že váš život je jen špatný vtip. Přesto jste velmi silná osobnost a vždy se v každé situaci snažíte nalézt klid a mír.

V životě vám bylo hodně ublíženo, ale své nejtemnější myšlenky se před světem snažíte skrývat a řešit je na vlastní pěst. Máte vynikající odhad charakteru a umíte vyzdvyhnout přednosti druhých.

4. Jste filozofická osoba.

Rádi pozorujete a analyzujete do detailů okolní svět. Zkoumáte slova a obrázky, aby vám svět dával smysl. Každá věta je pro vás hádankou a vy ji musíte kousek po kousku rozdělit, protože to je jediný způsob, jak získat její pravý význam. Díky tomu mnohdy dokážete poznat hlubší význam věcí. Nadruhou stranu občas přemýšlíte a analyzujete zbytečně moc.

Velmi často se ztrácíte ve svých vlastních myšlenkách a to způsobuje, že se váš pohled na svět stane rozmazaným. Mnohdy nedokážete správně určit, co je považováno za “správné” a “špatné”.  Vnímáte život jako komplikovanou hádanku a snažíte se najít všechny její chybějící kousky.

Jste srozuměni s faktem, že nenajdete význam úplně všeho.

5. Jste tajemná osobnost.

Jste ten typ člověka, který ještě zcela nepoznal sám sebe. S ostatními své soukromí příliš nesdílíte, protože nemáte rádi, když vás ostatní lidé soudí.

Jste tichý a nemluvný člověk. Jste divák, který sleduje a pozoruje okolní svět, než začne sdílet své názory. Říkáte jen věci, o kterých jste si zcela jisti.

6. Jste citlivá a jemná osoba.

Jste typ člověka, který pozoruje. Jste si velmi dobře vědomi, co se kolem vás děje. Dokážete snadno číst lidi a situace kolem Vás. Cítíte hluboké a silné emoce a někdy vás mohou ovlivnit i naprosto bezvýznamné emoce. Vaše emoce jsou totiž natolik silné, že vás dokáže rozplakat i smích.

Nevadí vám, jak svět ukazuje vaše slabosti a křehkost, protože máte pocit, že před světem nemáte co skrývat. Jste dobří v pochopení situací a často jste první, kdo ví co přijde.

7. Jste horkokrevná osoba.

Jste typ člověka, který je velmi energický, silný a vášnivý. Jste velmi silný a vlivný člověk, lidé k vám obvykle vzhlížejí a obdivují vás. Vše děláte na maximum a pokud jde o city, tak buď milujete celým svým srdcem nebo nenávidíte celou svou duší. Všechno je pro vás je buď černé nebo bílé – nic není šedé.

Máte velmi silné názory a velmi snadno přijdete s názorem. Hluboko v nitru jste úzkostliví, ale snažíte se tuto vaší slabou stránku osobnosti před okolním světem utajit.

8. Jste excentrická osoba.

Jste typ člověka, který má neobvyklé zájmy a koníčky. Termín, který vás definuje je :”jedinečný”. V minulosti jste byl vnímán jako podivín, ale vás nikdy moc netrápilo, co ostatní lidé myslí.

Děláte věci svým vlastním způsobem, řídíte se vlastními pravidly, protože svému instinktu důvěřujete více než čemukoliv jinému.

Ostatním lidem o sobě sdělujete všechno, protože máte pocit, že nemáte co skrývat a ignorujete ty, kteří se vás dívají skrz prsty. Jdete ostatním příkladem a jste uctivý.  Snažíte se pomáhat lidem k dosažení jejich snů, protože to je podle vás smysl života. Máte radost z toho, že jste rebel.

9. Jste živá a společenská osoba. 

Jste energická, společenská a emocionálně otevřená osoba. Jste klasický vůdcovský typ. Jste osoba charismatická, vášnivá a velmi dobře vychovaná. Jste k dispozici vždy, když vás ostatní potřebují. V každé situaci víte co říct. Bez dlouhého rozmyšlení podáte komukoli pomocnou ruku.

Máte skvělou kariéru a úžasnou rodinu, přesto vás občas zasáhne smutek. Vždy o svých citech mluvíte, protože věříte, že to je správný způsob, jak si ulevit od bolesti. I když se k vám ostatní lidé v minulosti nechovali příliš čestně, tak v nich vždy vidíte to nejlepší.

Zdroj v původním znění: brightside.me

Zdroj: www.lepsija.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico