Každá žena v sobě ukrývá tajemnou sílu… Některé ženy to tvrdošíjně popírají a své koště si schovávají v komoře, jiné se zase rády chlubí svými zázračnými schopnostmi.

Vyberte si 1 z 10 košťat na obrázku a zjistěte, jaké kouzelné schopnosti ve vás dřímají!

Vyber si své koště a zjisti, jaký typ čarodějnice se v tobě ukrývá

1. Čarodějnice – podnikatelka

Umíte jasně a srozumitelně pojmenovat své schopnosti. Nebojíte se zkoušet nové věci. A s chutí se pouštíte do neprobádaných věcí.

V práci často využíváte své „čarodějnické tušení“, které vás chrání před různými riziky a ztrátou.

Svůj volný čas trávíte aktivním způsobem – nejraději létáte na koštěti a věnujete se nějakému dynamickému sportu.

Úplně nejvíc se ale nemůžete dočkat vaší tradiční páteční schůzky s přítelkyněmi.

2. Čarodějnice – vůdkyně

Máte výrazný obličej a jste až magicky výřečná. Jiní lidé už s největší pravděpodobností zjistili, že umíte předvídat různé události a v předstihu se na ně připravit.

Jste mimořádně inteligentní. Rychle rozeznáte rozpor mezi tím, co druzí lidé říkají a co opravdu cítí. Nepotřebujete k tomu ani křišťálovou kouli či tarotové karty.

3. Mocná čarodějnice

Pokud máte vztah s někým, koho milujete a na kom vám záleží, vyvíjíte na něj emocionální tlak a tímto způsobem ho ovlivňujete.

Navzdory svým silným vůdčím schopnostem jste kouzelnice, která je pro blaho druhých připravena obětovat i své zájmy.

4. Čarodějnice – perfekcionistka

Každé koště či čarodějnický klobouk v domě má své přesné místo. Záleží vám na dokonalém pořádku a totéž vyžadujete od ostatních lidí.

Pokud připravujete nějaký elixír nebo pořádáte čarodějnický sabat, vždycky to skvěle zvládnete. Jiné čarodějnice k vám proto přechovávají obrovský respekt a obdiv!

5. Čarodějnice – mentorka

S ostatními zacházíte s citem. Důvěra ve vztahu je pro vás ta nejpodstatnější. Když se k vám začne někdo chovat neloajálně, tak u vás nemá šanci. Považujete to za naprosto neomluvitelné.

Dostaly jste do vínku dar být skvělou mentorkou a učitelkou. Práce s mladými čarodějnicemi vás naplňuje a ony ve vás vidí svůj velký vzor.

6. Čarodějnice se železným charakterem

Umíte snadno rozpoznat faleš ve vztahu. Na čarodějnických sabatech či jiných schůzkách vždy obhájíte své názory a zásady.

Jen těžko můžete vystát nadřazenost některých mágů a čarodějnic, a proto jste někdy velmi krutá.

7. Čarodějnice – průkopnice

Od ostatních čarodějnic se odlišujete množstvím zájmů. Dokážete se bez problémů přizpůsobit novým okolnostem a životním změnám.

Jste čarodějnice, která nepotřebuje čekat na vhodnou příležitost: všechny problémy si vyřešíte sama a nebojíte se pustit do přípravy úplně nového lektvaru.

8. Zasněná čarodějnice

Jste citlivá osoba a snílek… Vztahy s ostatními čarodějnicemi budujete na důvěře: umíte se snadno vcítit do ostatních a předvídat jejich chování.

Velký význam přikládáte vzhledu a kouzelnickému oděvu. Proto se vám nedaří ušetřit nějaké peníze.

9. Čarodějnice – introvertka

Žijete si svůj život naplno a své povinnosti si plníte s nadšením: úklid, vaření, čištění kotlů, přípravu lektvaru… Nemáte potřebu vycházet s ostatními čarodějnicemi.

Ráda však pomáháte druhým. Nejraději trávíte čas o samotě.

Ve svém volném čase nejraději utíkáte do přírody, kde nacházíte svobodu a můžete přemýšlet, aniž by vás někdo vyrušoval.

10. Čarodějnice – cestovatelka

Nesnášíte rutinu; častá změna pracovního místa není pro vás ničím výjimečným. Potřebujete dělat něco kreativního, a tak rády nasednete na své koště a odletíte do neprobádaných oblastí.

Máte zájem setkávat se s dalšími čarodějnicami a poznávat je, protože se rády dělíte o své stoleté zkušenosti.

Zpracovala: Mocvědomí.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě