Všecky drobné radosti

datum 24. 4. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Venuše v konjunkci s Uranem, ti jsou v Býku. Dnes ráno Luna v Panně. Navzájem je spojuje podpůrný a za daných okolností osvobozující aspekt. Pojďme protentokrát pojmout Uran nikoliv jako ránu palicí do hlavy, nýbrž jako příjemné překvapení. Tabulka rozvolnění, třeba. OK, Venuše i s Uranem jsou současně v kvadrátu k Saturnu, logicky, protože přetlačovaná Saturn versus Uran je ústředním letošním tématem. Tedy? Venuši se může zdát, že rozvolnění nejde tak, rychle, jak doufala – Saturn prostě brzdí (*). Venuši se může zdát, že pořadí nereflektuje její preference – Saturn má na všechno svůj názor. A nebýt Luny v Panně, Venuše by se na těchto námitkách mohla zaseknout. Jakože jasně, dobrý, ale Kriste Pane, ... následuje seznam stížností. Naštěstí, Luna v Panně se dokáže radovat z maličkostí. Harmonickým trigonem Venuši povzbudí, podrží za ruku a společně uvidí v situaci to dobré. Takže OK, bazén neotevřou snad nikdy, ale venku už je hezky, plavat se dá i v přehradě. Luna v Panně vystačí s první pampeliškou, se včelkou, co zabloudila do kuchyně, se starým jarním kabátkem nově objeveným při úklidu nebo s faktem, že jí odpadla schůzka a ona má nečekaně dopoledne volno!

Pokud jde o školky, budu muset Lunu v Panně ještě poprosit o nápovědu, žádná pozitiva mi zatím nedocvakla, ale to bude tím, že mi ten Saturn sedí přímo na Luně.

(*) Ostatně pocit, že když už se rozběhnu a chci skočit, někdo mě zezadu chytí za tričko a cukne se mnou zpět, je doprovodným jevem všech nadcházejících dubnových změn. Planety pochodují přes Uran jedna za druhou, ale každé z nich Saturn strčí nohu do cesty. Pamatujete na revoluci se zataženou ruční brzdou? Otázkou je, jestli to chápat jako pojistku či zlomyslnost. Prý je to pro naše bezpečí, při nižší rychlosti nevyletíme ze zatáčky – tvrdí Saturn. Uran to vidí jinak: výsledkem nečekaného zastavení ve skoku je změna trajektorie a dopad na betonový blok, o který si při dopadu tak akorát vyrazíme zuby … ale to se uvidí, možné je jistě obojí.

Zdroj: http://www.astropsychologie.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico