Zdroj: Pixabay.com

Všichni víme, že situace a zkušenosti, kterými procházíme, lidé, které potkáváme, nám mají pomoci v našem seberozvoji. Pomoci nalézt nezdravé vzorce a dát příležitost s nimi něco udělat, aby náš život byl šťastný a plný radosti. Inspirujte se příběhem Mirky a Petra.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Mirka si psala už delší dobu s Petrem.
Poznali se přes sociální sítě.
Oba hledali spřízněnou duši a oba žili delší dobu sami bez partnera. Přáli si celým svým  poznat lásku svého života.
Všechno vypadalo dokonale. Psali si své sny, přání, to po čem touží a co si chtějí splnit. Celé hodiny si dokázali neustále vypisovat ty nejkrásnější věty, které jejich nenasytné  potřebovalo.

Zdroj: markydvojplamen.cz

Potom nastal den D. Potkali se.
Najednou zjistili, že se vůbec neznají. Že o sobě vlastně nic neví. Nastalo trapné ticho. Petr byl sice okouzlen Mirkou, ale neznal její životní příběh, její bolesti a trápení, její cestu kterou musela ujít, aby se stala tím kým je. A ani Mirka, přesto že se dokázala po zprávách málem zamilovat, netušila čím si Petr prošel, co má za sebou, jak reaguje, jak se chová, jaké si přinesl ponaučení z bývalých vztahů, jaké má sny a přání a jak vůbec žije.

Nakonec prolomili to trapné ticho a povídali si dlouho, do noci. Zjistili o sobě mnoho. To, že je každý úplně jiný, má za sebou spoustu bolestí a životních zkoušek. Najednou před sebou stáli „nazí“, řekli si totiž i ty nejbolestivější vzpomínky a věci na které nebyli pyšní. Věci za které je někdo jiný odsoudil nebo se báli někomu svěřit. Odkrývali postupně před sebou své srdce člověku, kterého před tím nikdy neviděli, řekli mu celý svůj životní příběh a ten druhý poslouchal. Prožíval s ním jeho slova, podporoval ho a dodával mu odvahy.

Dokázali si říct úplně všechno, čas se pro ně zastavil. Pochopili, že všechno co se jim dělo mělo velký důvod. Nastavení jejich mysli a jejich chování je přivedlo přesně tam kde jsou. Díky svým minulým zkušenostem a zážitkům poznali co se jim ten „nahoře“ snažil říct a proč to muselo tolik bolet. Ano, bolet i tak, že Petr málem přišel o život a Mirka k tomu také neměla daleko. Oba si to ale naštěstí časem uvědomili a zjistili, že je tím život učí, že si tím prostě museli projít, jinak by nic nezměnili. Museli změnit v první řadě nastavení ve své mysli. Museli změnit své staré a zaběhnuté myšlení a vzorce chování a tím změnit i svůj život. Odtud totiž všechno pochází. Přestat se bát a důvěřovat vesmíru, že jejich vytoužené sny a přání se splní.

A co myslíte, jak to dopadlo ?

S láskou Marky

Zdroj: markydvojplamen.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě