Všechno co se vám v životě děje, se děje pro to, aby vás otevřelo lásce. Všechny dobré i špatné dny, všechny lehké, těžší i ty těžké, dalo by se říci osudové okamžiky. Všechno vás má otevřít nejhlubší formě lásky.

Lásce k sobě samým, lásce ke svým bližním – přátelům, rodině, známým, i lásce ke svým nepřátelům. Lidem, kteří vám v životě pomohli i lidem, kteří vás potopili, pošpinili, ublížili vám nebo vám jen nepřejí nic dobrého.

Každý, koho na své životní cestě potkáme, je naším učitelem, který vás pomáhá otevírat lásce a nejlepším učitelem je ten, kdo vám staví obtížné překážky. Překážky, k jejichž překonání musíte sahat až na dno svých sil. Překážky, které vás nutí chovat se jinak, než jste byli dosud zvyklí. Překážky, při kterých padáte na zem, a které vás zároveň nutí zase vstát a jít dál.
VŠE PRO LÁSKU – spojení těchto tří slov je názvem a textem jedné z písniček Bryana Adamse – All For Love. A tato slova i myšlenka jsou součástí života každého z vás.
Proč lidé bojují, proč jsou války? Protože mezi lidmi není dostatek lásky.
Proč se rodí tolik nemocných dětí? Proč každým rokem stoupá počet lidí s nádorovým onemocněním? Proč jsme národem zamračených Čechů? Proč úsměv, dobré a láskyplné slovo vymizely z našich rodin a společnosti?
Otevřeme se lásce. Otevřete svá srdce a nechte proudit lásku skrze vás.
A pak se stane to, že všechno zlé vaším otevřeným srdcem od sebe odeženete. Nevraživí lidé se vrátí tam, kde bude energie zla a dobří a laskaví lidé budou žít ve zdravém prostředí.
Nehledejme cestu k životní spokojenosti podepisováním petic proti různým skupinám lidí. Co vysíláme, to se k nám vrátí. Pomlouvání a další nevraživé způsoby podporují zlo kolem nás.
Zahrňte energií lásky své okolí, věřte v dobro a dobro se k vám vrátí.
A pamatujte – LÁSKA je lék. Láska je lékem na všechny bolesti, chmury, neduhy a nemoci. Láska je lékem na zlobu, hněv i nenávist.
LÁSKA JE LÉK.
Posílám lásku do celé vaší krásné země a prosím, probuďte se, otevřete oči a žijte v lásce.

Sděleno automatickým písmem, channeling, dne 5.9.2014

S láskou Ilona Jílková
To všechno se stalo pro lásku – Ebook ke stažení zdarma na http://www.sangri-lla.cz/detail.php?s=e-booky&m=osobni-rozvoj

 

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png