Měsíc se zakulatí v Panně 19. února v 16.53. Panna vnese do našeho života neklid a nejistotu, což ale můžeme zúročit pozitivně, pokud na úplňkovou vlnu naskočíme a nedáme se jí spláchnout. Indiáni přisoudili tomuto úplňku vraního průvodce. Vrána je šamanský učitel, má otevřené oči pro svět iluzí a paradoxů. Co to pro nás znamená?

 

Podle indiánských legend je vrána schopna vidět jiné světy a také svět iluzí, který je pro ni velmi skutečný. V jedné pověsti vrána začala komunikovat se svým stínem, jako by byl živý. Hovořila s ním, rozčilovala se na něj a pak začala klovat do svého stínu, aby mu dala za vyučenou. Protože mu dala tolik své živoucí energie, stalo se, co se stát muselo: Stín obživl a vránu snědl. Kdyby vrána nevěnovala svému stínu, tedy iluzi, tolik pozornosti, byla by tu stále. Poučení? Nevěnujte tolik pozornosti iluzím, nechovejte se k nim, jako by to byl cíl vaší cesty. Je to jen milník u cesty, kolem kterého projdete.

Pořádná a systematická panna chce mít vše tip top a v pořádku, práci, vztahy, domácnost i vlastní city. Jenže úplněk, tedy Luna – city vždy rozbouří, a tak se Panny octnou v konfliktu samy se sebou. Není třeba se toho bát. Budete mít sklon ke kritičnosti a rozebírání, až rozpitvávání všeho, co vám nevyhovuje. Jste vedeni chvályhodnou snahou věci řešit, ale berte to tak, že úplněk na vás chystá past. Můžete si udělat poznámky, ale souvislý projev nechte až tři dny po úplňku. To už budete v klidu a nebudou vás ovládat pochyby o všem a o všech. Pro tuto chvíli udělejte opak, než k čemu vás úplněk svádí: Máte slinu zkritizovat poměry v práci? Jděte dřív domů a projděte se v lese. Máte chuť vylíčit partnerovi, v čem všem si nerozumíte? Mávněte rukou, přizvěte ho do postýlky a jen se tulte – bez myšlenek. Nic neřešte. Nebuďte tou vránou, která oživila vlastní stín a pak se stala jeho potravou. Neoživujte své pochybnosti a iluze. Je to past.

Co se fyzického těla týče, sedne vám v tyto dny lehká čerstvá strava, nic mastného a maso spíše bílé, hodně zeleniny, bylinné i černé čaje. V sázce je vaše zažívací ústrojí, konkrétně žaludek, slinivka, střeva. Dejte jim oddych. Přetížené jsou také vaše smysly, zejména zrak a sluch. Proto vám udělá dobře dlouhý spánek a již zmíněné tulení a klid na lůžku. (My vás kontrolovat nebudeme, takže pokud máte v plánu dělat i něco víc, je to jen vaše věc.)

Pokud máte chuť mermomocí něco rozebírat, zapalte si svíčku nebo vezměte misku s vodou a pokuste se do ní chytit odraz Luny, ať už přímo nebo zrcátkem. Pak s tímto světýlkem meditujte. Jakou cestu jste ušli? Kde se nacházíte? Líbí se vám to? Kam chcete jít dál? Co vás láká víc? Vy jste ta skutečná vrána, která může na svých křídlech doletět tam, kam touží. Zacvičte si jógu, třeba Pět Tibeťanů. Sepište si plán, co byste chtěli dosáhnout v pracovním i soukromém životě. Pak ten plán schovejte a přečtěte až za pár dní, až moc úplňku pomine. Vyberte si první cíl. Víte přece, jak se dá sníst celý slon? Přece po kouskách! Milé Panny, je to váš úplněk a můžete ho použít pro své blaho. Udělejte to.

Článek pro vás připravila astroložka Rachel.

 

Zdroj: www.horoskopy.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě