Maluji nejen obrazy s tématikou vnitřních světů kde se odráží různá témata jako např. Světlo, andělé a proces hledání sebe sama ale pracuji i s hlínou a pokouším i jiné materiály jakými jsou např. beton, z něhož dělám sochy. Dřevo pak kombinuji s různými materiály z přírody – např. kámen, peří, větve stromů, látky, atd. Vzniká tzv. primitivní umění v podobě masek, znaků, symbolů, které vznikají přímo v přírodě nebo je dotvářím v ateliéru. Za velice blízký směr považuji “land-art” a jeskyní malby. Jsem fascinována vizí člověka – šamana, který je zároveň malíř, ale na lov nechodí, nýbrž zůstává v jeskyni. Lov maluje na stěny a svým vnitřním napojením pomáhá k jeho zdárnému průběhu. Velkou inspirací jsou mi přírodní cykly, živly, spirituální práce s krajinou a pozorování přírody. Když jsem žila v přírodě na jihu Čech, odkud pocházím a kde jsem v posledních letech žila na polosamotě obklopená jen přírodou, tak jsem si všímala, jak se otevírají původní instinkty, např. citlivost na oheň. Dokázala jsem se vzbudit v okamžiku, kdy oheň v krbu dohoříval. Je to základní instinkt pro přežití, který pomalu ztrácíme. V současnosti žiji v Praze a nadále rozvíjím svou cestu intuice a kreativního přístupu.

Věnuji se dvacet let energetickým cvičením vycházející z taiči a čchi-kung, přírodním oslavám a svátkům cyklů přírody v české krajině. Spolupracuji s časopisem Regenerace kam pravidelně přispívám svými články. Pořádám semináře, cvičení, přednášky a v poslední době rozvíjím léčivou sílu stromů a léčbu Bachovýma květovýma esencema.

Spolu s přáteli vytváříme již několik let nové posvátné místo nedaleko Prahy a společně se podílíme na utváření nového spirituálního ducha doby.

Své obrazy vystavuji pravidelně na různých výstavách v Čechách i v zahraničí.

Více zde: vladislava-jiraskova-atelier-909.cz/


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png