Víte, po čem ženy touží, ale nemluví o tom?

datum 8. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Jaká je ženská duše a proč ženy chtějí, aby muži chápali jemné náznaky? Možná najdete i pár tipů, jak zlepšit i váš milostný vztah.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Každý máme své sny a přání, ale ne každý o nich mluví na potkání. A to platí obzvláště u žen. Žena je tajemná, hrdá a spanilá bytost. Její srdce skýtá mnoho tužeb, ale nahlas je nevysloví. Ale jaké jsou ty touhy? Jak je rozpoznat? A proč je neříkají nahlas?

Proč o svých přáních ženy nemluví?

Vztah mezi dvěma lidmi má mnoho křižovatek, trnitých a ostrých zatáček. Během toho, co spolu po takové cestě jdete s nějakým člověkem ruku v ruce, velice dobře se poznáte. Časem před sebou přestanete skrývat svá tajemství, utrpení a radosti. Budete spolu mluvit o všem. To je právě ten důvod, proč o těchto touhách ženy nerady mluví. Každá žena si po určité době vztahu přeje, aby její vztah s přítelem či manželem nebyl stereotypní, měl nějaké překvapení a i tajemství.

Zamyslete se, kdyby vám žena řekla přesně co chce a vy jí to koupili, měl byste z toho radost? Jistě ano, ale ne takovou, jakou si myslíte. Vždyť by si to mohla koupit sama.

Každá žena očekává, že ji znáte a chcete ji potěšit. Čeká, že vám nemusí říkat co chce, protože vy jste ten, co ji doprovází životem a měl by vědět, jak ji potěšit.

Jak tyto touhy rozpoznat?

Ale pánové nebojte se, ona vás v tom nikdy nenechá se topit! Když potřebujete tip na dárek pro ženu, nemusíte chodit daleko. Základem je komunikace a aktivní naslouchání. Sama vás navede na správnou cestu, pokud ji budete správně naslouchat a rozpoznávat jejích signály.

Když vám doma nadšeně vypráví o tom, co pro její kamarádku připravil její přítel, nebo když se rozplývá nad nějakou scénkou ve filmu, je to pro vás znamení! Právě tyto chvíle jsou pro vás stěžejní, když je nezaregistrujete, jen tak nepřijdete na to, co si vlastně přeje. Žena je chytrá a málokdy spoléhá na mužskou bystrost, proto náznaky přichází velice okatě. Když se zastaví u výlohy se šperky a dívá se na ně, nebo s vámi o nich začne komunikovat, není pochyb o tom, že se v jejím oku objevila nová touha.

Pokud ani tak její náznaky nejste schopen zaregistrovat, připravili jsme několik rad, co zaručeně ženě udělá radost a vy tak vyplníte nějakou její touhu.

Květiny

Snad každá žena miluje květiny. A pokud přijdou jen tak, bez nějakého opodstatněného důvodu (narozeniny, výročí, žehlení problémů,..), pak je jejich význam o to větší. Květiny dokáže vyjádřit mnoho pocitů a říct něco, co vy sami nedokážete.

Buď vyberete takovou, kterou má vaše drahá polovička ze všech nejraději. A nebo využijete význam jednotlivých barev a druhů k tomu, abyste ji vyjádřili svou lásku a vděčnost. Věnujte chvilku nastudování řeči květin a jistojistě bude jedna z tužeb vaší milované ukojena.

Romantika

Na světě snad není takové ženy, která by občas nezatoužila po opravdové romantice. Splnění toho přání kolikrát ani nemusí být obtížné. Samozřejmě pro každého je romantika něco jiného, ale kompromis se dá najít vždy.

Svíčky, večeře, správná nálada a samota. Jestliže něco takového pro ženu připravíte, určitě se trefíte do černého. Romantika je něco, co dokáže posílit, upevnit a i oživit váš vztah. Pokud přijde takovýto nápad zcela z vaší hlavy, i vy ucítíte pocit štěstí, který taková chvíle přináší.

Překvapení

Malé či velké, drahé nebo zadarmo. Jakékoliv překvapení je důkazem toho, že jste ochoten vaši lásku nosit na rukou. Vy jste ten, co zná vaši ženu ze všech nejlíp. Vezměte ji na výlet, překvapte ji dobrou večeří, dárkem necho chvilkou pohody, všechno se počítá. Například pokud vaši ženu povýší, můžete ji překvapit květinou, tričkem s potiskem “velkej šéf” nebo jinou vhodnou oslavou. Každé překvapení má svoje kouzlo a zahřeje na duši. Ten blažený pocit z toho, když něco připravíte sám jako překvapení je nepopsatelný.

Ale pozor na různá podezření! Ať se příprava překvapení nezvrtne v nehezkou hádku nebo žárlivost. Snažte se být opravdu, ale opravdu nenápadní. Můžete si pomoct s týmito drobnosti, které potěší.

Pomocná ruka

Tahle rada je opravdu důležitá. Mějte oči dokořán a pozorně se dívejte, co vše pro vás vaše žena dělá. Pere, uklízí, vaří, stará se o děti, zahrádku a ještě chodí do práce. To si přece zaslouží ocenit.

My ženy nejsme náročné. A proto je leckdy naší největší touho uznání a pomoct. Nabídněte se na úklid nebo vaření. Vezměte děti ven, ať má vaše žena klid sama pro sebe. Pokuste si ji jakkoliv odlehčit od jejích každodenních starostí. Možná vaši pomoc odmítne, ale podstatné je to, aby ta nabídka z vaší strany přišla. Je důležité, aby vaše žena věděla, že si všímáte všeho, co pro vás dělá a že na to není sama.

Odpočinek

A nakonec, dopřejte ji odpočinek. Každý z nás potřebuje občas chvíli sám pro sebe. Když vidíte, že je vaše žena unavená, napusťte ji vanu, udělejte pěnu, zapalte svíčky, zapněte uklidňující hudbu a nechte ji, aby se ponořila sama do sebe, svých myšlenek a zrelaxovala.

Nebo se postarejte o děti a dopřejte ji večer se svými kamarádkami. Popovídat si potřebujeme všichni a čas strávený s přáteli je pro člověka sociálně velice důležitý.

Toto jsou věci, po kterých touží opravdu každá žena. I když nelze splnit všechny tužby srdce, jednotlivě a postupně se vám to určitě podaří. Hlavně nezapomeňte naslouchat a zkuste se do ženy vcítit.

Autorka: Klára Kohoutová

Zdroj: www.poctiveseo.sk

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico