Zdroj: Pixabay.com

Každým rokem přibývá pacientů pacientů se smutnou diagnózou rakoviny. Vědci ale nyní zjistili, že účinným bojovníkem proti této zákeřné nemoci je vitamín B17. A největší koncentrace tohoto vitamínu je v semenech švestek, meruněk, v hořkých mandlích, jablkách, nektarinkách, malinách, jahodách aj.

vitamínA jak vitamín B17 funguje? Ve skutečnosti se skládá ze dvou jednotek cukru, z nichž jeden je kyanid. Možná se leknete, že kyanid může vaše tělo otrávit. Ovšem jeho malé množství ani nepocítíte, za to rakovinové buňky ano. Rakovina totiž miluje cukry a cukry v semenech meruněk a švestek jsou obklopeny kyanidem. Když rakovina začne pojídat tyto cukry, hned se otráví.

Dávkování

Denní dávka by měla obsahovat 1 semeno na 2,5 kg hmotnosti člověka. Každé semeno dobře rozžvýkejte a polkněte. Semena vám pomohou při hrozbě rakoviny nebo jako prevence.

Historická kuriozita

Vitamín B17 byl objeven před 30 lety v USA a mnoho vědců přišlo se zázračným objevem, že dokáže zamezit vzniku rakoviny. Ovšem proti se postavily velké farmaceutické firmy spolu s lékařským institutem a zkoumaly jeho účinky. Dospěli k nečekanému závěru, že všechny přírodní produkty s tímto vitamínem by neměly být prodávány a tudíž jejich prodej je nezákonný. Dodnes je kolem tohoto zákazu plno otazníku, jelikož vitamín B17 se skutečně ukázal jako účinný.

Zázrak jménem lněné semínko

vitamínTvrzení, že pokud budete jíst 7 meruňkových pecek denně, budeme předcházet rakovině, je opravdu pravdivé. Nejen meruňky, ale i hořké mandle, proso, hrách nebo lněné semínko obsahují tento proti rakovinotvorný zázrak.

Len obsahuje nejen vysoké procento vitamínu B17, ale i extrémně vysoké procento omega-3 mastných kyselin, které mají velmi pozitivní vliv na vaše zdraví, především na kardiovaskulární systém. Je také dobrým zdrojem vlákniny a tak dokáže vytvořit skvělé prostředí ve vašich střevech. Len obsahuje i tuky, které jsou základem pro správný vývoj mozku. Jeho konzumace je tedy důležitá zejména u těhotných žen a v raném dětství.

Vitamín B17 je opravdový zázrak v boji proti rakovině. Nepokoušejte tuto nemoc a naordinujte si denně pro posílení imunity některou potravinu, která přirozeně B17 obsahuje.

Zdroj: ceskozdrave.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě