Víkendový Transformační zpravodaj 6.-8.11.2020

views 813 datum 6. 11. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Transformační zpravodaj nám přináší vhled do víkendových energií, které začínají již v pátek. Opět jde o vztahy, především vztah k sobě. Jak nejlépe podpořit sebe na fyzické i psychické úrovni?

Doba čtení 2 min.

Cesty k sobě


Krásný den a nastávající víkend, milí čtenáři. Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou.

Planetou proudí transformační vlny na úrovni vztahů.

Tento týden řešíme vztah k sobě samým, k naší životní energii a s tím související vztah k přírodním zdrojům.

Přemýšleli jste někdy o tom, kde se bere naše životní síla a energie a  co všechno ovlivňuje nás a naše tělo a hlavně naše zdraví?

Tento víkend je o harmonii. O hlubokém uvědomění a procítění pojmu "strom života". Proč se tento pojem od pradávna objevuje ve všech duchovních pramenech? V těchto slovech je mnohem víc, než se na první pohled zdá. Strom života není jen  symbol duchovní energie. Je to symbol života, energie, vitality, životní síly a harmonie. Od pradávna lidé hledají jeho energii a málokdo je schopen tuto energii najít a prožívat ji v realitě. Většina z nás ji hledá pouze v energiích a zapomíná na to, že strom je živá součást této planety s vlastní duší a s vlastním vědomím. Je pevně ukotven v zemi a bere svou životní energii z vody, země a slunce. Chceme-li najít jeho energii, pak je potřebné propojit všechny tři části této energie a ukotvit je v realitě.

Promítnu-li tuto energii do pyramidy vědomí, vidím toto: Na špičce pyramidy je tato energie ve formě Zdroje bytí, propojení se světlem v naší duši a úplná harmonie. Tatáž energie se dole, tedy ve hmotě, projevuje fyzickou změnou stravy, životního stylu a psychické pohody. Jedna bez druhé nefunguje. I kdybychom meditovali 24 hodin denně, bez fyzické změny nikdy nedosáhneme harmonie v našem skutečném životě. Prolnutí energií bez překážek vnitřního boje a omezení. Cesta ke zdraví na úrovni duše i těla, provázaná s vědomím duše a potřebou stále myslet na své zdraví a pečovat o ně. Vědomý život se žije v plném vědomí a uvědomění si priorit, mezi které patří i zdraví. Současně je  to zcela vědomé konání, které směřuje k zajištění našich životních potřeb.

Co tedy doporučuji? Péči o svou psychiku, tedy meditace, relaxaci, sport a zdravý životní styl a současně péči o své tělo konzumací potravin z přírodních zdrojů (hlavně superfoods), které obsahují nejvíce životní energie, používání přírodní drogerie a přírodní kosmetiky a změnu způsobu bydlení. Je potřeba, abychom se v našem životním prostoru cítili dobře, tzn. abychom byli v této oblasti absolutně spokojeni. A je jedno, jestli žijeme na farmě nebo v útulném a slunném bytečku na okraji města.

Bydlení je totiž neoddělitelnou součástí našeho žití a pokud se nebudeme cítit dobře, projeví se to na našem zdraví.

Colorterapie pro tento víkend

Zdroj: Optimalista.cz

Zdroj: Optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021