Víkendový Transformační zpravodaj 23.-25.10.2020

datum 23. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Aktuální energie nám přináší Transformační zpravodaj. Transformace je proces, který má změnit naše myšlení a chování, a proto tato energie způsobuje odraz nás samých, aby upozornila, kde nás bota tlačí. Právě ono myšlení bude nyní hlavní téma. Tmavé odstíny modré vám pomohou projít energiemi víkendu.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Krásný den a nastávající víkend, milí čtenáři.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento víkend bude převážně o energii myšlení, a o tom, zda s ním umíme, či neumíme pracovat!

Myšlení? Co vlastně v našem životě způsobuje? Asi víme, že myšlení tvoří náš život. Ale uvědomujeme si tuto skutečnost opravdu do hloubky? Bliká výstražné světlo! Nacházíme se na startovní čáře tzv. "ostré tvorby". Každá, byť nepatrná, myšlenka okamžitě tvoří náš život. Kdysi jsem psala o tom, co mi přišlo. Název vás možná překvapí.

Fiktivní reflexe je jednoduše řečeno nastavené zrcadlo naší vlastní energie. Psala jsem články na toto téma asi před rokem a půl. A zmínila jsem se o tom, že v době transformace sestoupila tato energie do reality. Stalo se to jednou odpoledne, kdy jsem tuto energii zachytila a navnímala. Funguje to takto. Jemná transformační energie s vysokou vibrací, které je ve vysokých vrstvách vědomí jemná jako vánek, se ve hmotě-realitě zahustí a stane se z ní betonová zeď. Stále je to láska z nebes, ovšem se silou tanku. Transformace je proces, který má změnit naše myšlení a chování a proto tato energie způsobuje odraz nás samých, aby upozornila, kde nás bota tlačí. To, co vyšleme (pocit, emoce, myšlenka), se do pár dní vrací zpět a zahustí naše přirozené energetické pole. A my pak přirozeně tvoříme svůj život a vlastní odraz v něm. Pokud je náš odraz pozitivní, je náš život spokojený. Pokud je negativní, tak se bortí vše, na co sáhneme!

Není to jen klasické zrcadlo. Pokud jsme zapomněli opustit # "EZOMATRIX", žijeme ve velkém nafouklém balónku. Meditacemi a afirmaci si jen zahušťujeme energie okolo sebe, ale skoro nikde to není vidět. Ano. Na oko se cítíme lépe. Ale věci, po kterých z duše toužíme, nepřicházejí v čisté podobě. Pokud kolem nás krouží partneři, jsou to pouze "karmíci" a každá naše tvorba dopadne "neuspokojivým řešením." Zkrátka, stále to není ono.

#EZOMATRIX JE MATRIXEM VYTVOŘENÁ ZÁCHYTNÁ STANICE PŘED VÝSTUPEM Z NEVĚDOMÍ DO VĚDOMÍ. JE TO PROPRACOVANÝ SYSTÉM OMEZENÍ A ZÁVISLOSTÍ, JEHOŽ CÍLEM JE UDRŽET NÁS POD POKLIČKOU, AČKOLIV SI MYSLÍME, ŽE UŽ JSME MIMO SYSTÉM! JENOM SI UVĚDOMTE, ŽE SE OBRACÍME K RŮZNÝM PRŮVODCŮM NAMÍSTO TOHO, ABYCHOM PŘIJALI VLASTNÍ VEDENÍ NAŠÍ DUŠE. SNAŽÍME SE SPOJIT S MISTRY A ANDĚLY, NAMÍSTO SPOJENÍ SE SVOU VLASTNÍ DUŠÍ. VEHEMENTNĚ ŘEŠÍME SEBE SAMÉ A NEUVĚDOMUJEME SI FAKT, ŽE SE MÁME POUZE PŘIJMOUT! POKUD MÁTE POCIT, ŽE CYKLÍTE, JE TO PROTO, ŽE SE TEĎ NACHÁZÍTE V TOMTO BODĚ. VŠICHNI JSME TAM UVÍZLI. KAŽDÝ JINAK DLOUHO, ALE VŠICHNI. KDYSI JSEM BYLA JEDNOU Z NEJVYHLEDÁVANĚJÍCH KARTÁŘEK A TERAPEUTEK V ČR. KDYŽ JSEM POCHOPILA, JAK MATRIX FUNGUJE, SBALILA JSEM FIDLÁTKA A OPUSTILA TENTO IMAGINÁRNÍ PROSTOR! TEĎ POMÁHÁM LIDEM POCHOPIT TRANSFORMAČNÍ PROCES, ABY SI MOHLI JÍT VLASTNÍ SVOBODNOU CESTOU.

Aktualizace energií během celého víkendu

Pravdivý pohled do sebe. Pravda se skrývá uvnitř naší duše! Přijetí sebe i svého okolí.

Pro tento víkend se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou tmavé odstíny modré a vedlejší barvou je bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento víkend doporučuji: lapis lazuli, safír, anebo křišťál! Tyto kameny vám pomohou být pravdiví ve všech oblastech života. 

Napojit se na svou duši a oslabit strach!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: levandule, bergamot, jasmín, skořice! 

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj:  www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico