Víkendový Transformační zpravodaj 16.-18.10.2020

datum 16. 10. 2020
Zdroj: Optimalista.cz

Transformační zpravodaj přináší aktuální energie a rady, jak se na ně naladit. Na co myslíme, tvoří naši realitu, proto tento víkend pečujme o svou pravdu i vnitřní klid. Colorterapie nám pomůže. Radí bílou barvu a z minerálů třeba lapis lazuli.

Doba čtení 3,5 min.

Cesty k sobě


Krásný den a nastávající víkend, milí čtenáři.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento víkend bude převážně o energii pravdy o nás a o našich nejniternějších pocitech. Strach a jeho energie ovládají planetu co svět světem stojí. Na počátku všeho byl strach!

První pohled ve vás vyvolá strach. Ale podívejte se znovu. Je-li "uvězněn" v lásce, nemůže nás ovládat!

Byl u zrodu matrixu, válek i vlády mocných panovníků. Jeho síla je obrovská, pokud mu dáváme svou energii, odmítáme ho, nebo s ním bojujeme! Není důvod se jím nechat ovládat! Sám od sebe totiž nemá takovou sílu. Všimněte si, že na počátku je to pouhá prvotní myšlenka, neboli spouštěč, tedy záměr! Neboť to, na co myslíme, tvoří naši realitu! To je potřeba si uvědomit!

Myslím-li na strach, dějí se okolo mě strašné a nepochopitelné věci. Doporučuji vhodnou relaxační hudbu a učit se uvolňovat a ovládat svou mysl!

V této těžké době se strach objevuje úplně všude. Nalaďme se nyní společně na lásku a na svou duši. Duše je vyjádřením lásky v realitě. V naší žité skutečnosti. Jsme-li v lásce a přijetí, jsme sami sebou. Není možné nás ovládat ani manipulovat.

Ve vysokých vibračních vrstvách proudí láska a harmonie. Jsme na konci své cesty a přitom jsme se dostali na samý počátek. Je to jako velký balón, který letí v klidné letové hladině a nic a nikdo nemůže změnit jeho směr. Jen my sami!

V nízkých vibračních vrstvách se tento víkend bude skloňovat strach na všech frontách! Nesvoboda, pocity oběti a snaha dosáhnout domnělé spravedlnosti, které vedou jen a pouze k vnitřnímu boji se sebou samými a naším okolím. Nepřijetí a nepochopení zde proudí jako velká voda! Je potřeba na vysvětlenou připomenout, že existuje jen jedna skutečná spravedlnost, a to je ta božská. Vše ostatní je jen skrytý pocit zadostiučinění, kterým si škodíme stejně jako bojem, či agresí. Pokud sklouzneme k jakémukoliv druhu posuzování, jsme mimo božský proud. Lidé, věci i děje jsou jaké jsou. To pouze my jim dáváme nálepky "dobré", "špatné", "světlo", "tma", "špatné zprávy", "dobré zprávy", "zlý", "hodný" apod.

Aktualizace energií během celého víkendu

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

Colorterapie pro tento víkend

Motýl, symbol transformace a pravdy. Vlevo na obrázku je naše minulost a vpravo přítomné bytí v pravdivém vyjádření!

Pro tento víkend se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou tmavé odstíny modré a bílá. Vedlejšími barvami jsou vínová a růžová.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento víkend doporučuji: lapis lazuli, modrý smaragd, vínový topaz, anebo křišťál! Tyto kameny vám pomohou být pravdiví ve všech oblastech života. Napojit se na svou duši a oslabit strach! Strach je přirozený. Je potřeba ho přijmout a pouze na něj nahlížet, nedávat mu energii!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: borovice, levandule, pelargónie, jasmín, pačuli ! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní modré a fialové barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! Doporučuji: řepu, červené zelí, borůvky, ostružiny, lilek, červené brambory, skořici, med aj. Jako hlavní chod doporučuji rýži, špagety z červené řepy na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny. Ideální je směs pečené zeleniny!

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni.

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Zdroj:  www.optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico